Καλημέρα, καλησπέρα και καληνύχτα

Μηνύματα
14.867
Reaction score
20.410
Ξερεις τι ειναι να γυρνας απο κινα , να πρεπει να ξαναπας σε δεκα μερες και λες δεγααα θα παρω μια μερα αδεια να παω το κοριτσι σαντορινη πσκ να γουσταρει (και να μην γκρινιαζει για την κινα) , να βγαινεις στο μπαλκονι με θεα γκρεμο, και να ειναι απο κατω ο κινεζαρας με την παντοφλαφων και να μιλαει μια ωρα τσιγκα νιγκα και χαντααα;

να λιγο πιο κοντα να ηταν θα τον εσπρωχνα...
 

Μηνύματα
4.419
Reaction score
14.360
Ξερεις τι ειναι να γυρνας απο κινα , να πρεπει να ξαναπας σε δεκα μερες και λες δεγααα θα παρω μια μερα αδεια να παω το κοριτσι σαντορινη πσκ να γουσταρει (και να μην γκρινιαζει για την κινα) , να βγαινεις στο μπαλκονι με θεα γκρεμο, και να ειναι απο κατω ο κινεζαρας με την παντοφλαφων και να μιλαει μια ωρα τσιγκα νιγκα και χαντααα;

να λιγο πιο κοντα να ηταν θα τον εσπρωχνα...
Xα Χα.. Επεσες στην περίπτωση...:D

funny-chinese-man-gif-6.gif


Εμένα σε ένα κάμπινγκ παλαιότερα (αν θυμάμαι καλά ελαφόνησο) μου έτυχε περίπτωση σε διπλανή σκηνή να υπάρχει ζευγάρι κινέζων που να είναι στα χωρίσματα..!
Το τί γέλιο ρίχναμε κάθε φορά που του γκρίνιαζε δε λέγεται..!:roflmao:
 
















Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.785
Reaction score
28.210
Πραγματικό όνομα : Ελευθερία Παπαδαντωνάκη , 11 Μαΐου 1937 - 18 Ιουλίου 1998 .
-



-
.............Το 2000 σε ένα ταξίδι μου στη Νέα Υόρκη, στην προθήκη ενός καταστήματος βινυλίων στο Soho, βλέπω τον δίσκο της Flery – Isles of Greece. Στοιχίζει πιο ακριβά, από όσο στοιχίζουν όλοι οι υπόλοιποι δίσκοι της προθήκης μαζί . 350 δολλάρια. Μπαίνω μέσα. Τον αγοράζω. Χωρίς παζάρι. Φεύγοντας ρωτάω τον νεαρό Αμερικάνο ιδιοκτήτη του καταστήματος. « Μα γιατί τον πουλάτε τον συγκεκριμένο δίσκο , τόσο ακριβά ; » « Μα είναι η μεγαλύτερη φωνή της Ελλάδας , man . » "



Πηγή: www.lifo.gr
 




Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.053
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top