Είναι όμορφο;

Μηνύματα
8.256
Reaction score
4
Μήπως είναι το μάτι μου, ή το facelift της Z4 της έχει δώσει ένα killer μπροστινό μέρος; Παρ'ότι το παλιό σχήμα δεν με ελκύει, το νέο αντίθετα με σπρώχνει στην αμαρτία...:107:






Τώρα...να έβγαινε και σε ///M έκδοση....:444:
 

Μηνύματα
2.886
Reaction score
50
Μόνο όμορφη; Απίστευτη! Βέβαια λένε ότι έχει χάσει απ' την sportif συμπεριφορά λόγω αύξησης βάρους (βλέπε σκληρή οροφή) αλλά δεν παύει να είναι κουκλάρα! Για έκδοση Μ πάντως δε νομίζω ότι έχει αποκλειστεί το ενδεχόμενο (αλλά δε γνωρίζω και λεπτομέρειες εδώ που τα λέμε).

PS Πάντως δε μιλάμε για facelift, είναι κανονικά καινούριο μοντέλο.
 

Μηνύματα
15.008
Reaction score
20.731
Απάντηση: Είναι όμορφο;

πολυ καλο
και μαλιστα πισω το σχημα της ειναι ακομα καλυτερο ειδικα λογω υψους δειχνει παρα πολυ αγριο
καθε πρωι που παω για τρεξιμο χαζευω το ζ4 του γειτονα...
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Είναι όμορφο;

Μήπως είναι το μάτι μου, ή το facelift της Z4 της έχει δώσει ένα killer μπροστινό μέρος; Παρ'ότι το παλιό σχήμα δεν με ελκύει, το νέο αντίθετα με σπρώχνει στην αμαρτία...:107:
Καινούργιο μοντέλλο ειναι Άκη.....:126:
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Είναι όμορφο;

Μόνο όμορφη; Απίστευτη! Βέβαια λένε ότι έχει χάσει απ' την sportif συμπεριφορά λόγω αύξησης βάρους (βλέπε σκληρή οροφή) αλλά δεν παύει να είναι κουκλάρα! Για έκδοση Μ πάντως δε νομίζω ότι έχει αποκλειστεί το ενδεχόμενο (αλλά δε γνωρίζω και λεπτομέρειες εδώ που τα λέμε).

PS Πάντως δε μιλάμε για facelift, είναι κανονικά καινούριο μοντέλο.

Καθόλου δεν έχει χάσει από την sportif συμπεριφορά της Μάνο.....στα θετικά της η περισσότερη άνεση.....στα αρνητικά της η έλλειψη του 2λιτρου κινητήρα λόγω του βάρους της.
 

Μηνύματα
3.618
Reaction score
6
Εμενα ρε παιδες, ουτε το Ζ3, ουτε το Ζ4 μου αρεσουν σε καμια εκδοση τους. Μπορω να πω οτι τα θεωρω και ακρως ακαλαισθητα.

Γενικα δεν μου αρεσουν τα BMW, αλλα εαν εχεις μπροστα σου αυτο το αριστουργημα.................

 

Μηνύματα
8.256
Reaction score
4
Κοίτα να δεις τι μαθαίνει κανείς...λοιπόν το E89 φτιάχνεται στην Γερμανία, ενώ το E85 φτιαχνόταν στην Αμερική!
Βέβαια και το M coupe μου είχε φτιαχτεί στην Αμερική, και δεν είχα κανένα πρόβλημα, αλλά πώς να το κάνεις, άλλο Made in Bavaria, άλλο Made in South Carolina...:114:
 

Μηνύματα
3.618
Reaction score
6
Κοίτα να δεις τι μαθαίνει κανείς...λοιπόν το E89 φτιάχνεται στην Γερμανία, ενώ το E85 φτιαχνόταν στην Αμερική!
Βέβαια και το M coupe μου είχε φτιαχτεί στην Αμερική, και δεν είχα κανένα πρόβλημα, αλλά πώς να το κάνεις, άλλο Made in Bavaria, άλλο Made in South Carolina...:114:

Βρε τι με νοιαζει εμενα η καταγωγη τους.

Απο ομορφια μιλαμε. Οχι απο κουνια.:142::136:

Και τι διαφορες θα εχουν. Κατασκευαστικα εννοω.
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.872
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top