Άγιε Βασίλη τί δώρο θα μου φέρεις?

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Κυκλοφορεί σε λίγες μέρες το πολυαναμενόμενο HDDVD για το ΧΒΟΧ360. Η συσκευασία θα
περιλαμβάνει τη μονάδα HDDVD, ένα USB καλώδιο και το CD εγκατάστασης. Για περιορισμένα
πακέτα θα υπάρχουν επίσης το Universal Media Remote της Microsoft και το KING KONG σε
HDDVD φυσικά. Το drive ποστηρίζει τις γνωστές αναλύσεις σύν 1080P. Η τιμή του θα είναι
200$!
 




Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
preve said:
dream_GR said:
και στην Ελλάδα 300+ Ευρώ!!!
Γιατί διαμαρτύρεσε;

Τα κορόιδα του πλανήτη δεν είμαστε; :wink:
Μπά! Υπάρχουν και κάτι άλλα σε Αμερική και Ιαπωνία, που περιμένουν στις ουρές από την προηγούμενη το βράδυ... :wink:
 

Μηνύματα
1.494
Reaction score
0
Δεν νομίζω να κάνει πάνω από 199.99 ευρώ...

Άντε να το βάλουμε στο HTPC μας να δούμε πως θα παίζει το γοριλάκι!
 

Μηνύματα
1.155
Reaction score
7
DIMITRIS K. said:
Μπά! Υπάρχουν και κάτι άλλα σε Αμερική και Ιαπωνία, που περιμένουν στις ουρές από την προηγούμενη το βράδυ... :wink:
Υπάρχουν και χειρότερα...

in.gr said:
Ο πρώτος αγοραστής, που έχει αλάξει επισήμως το όνομά του σε Αζάια «Triforce» Τζόνσον, εμπνευσμένος από τα παιχνίδια Zelda της Nintendo, περίμενε έξω από το κατάστημα πάνω από μια εβδομάδα :shock: :shock: :shock:
Πηγή
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
petesoulis said:
DIMITRIS K. said:
Μπά! Υπάρχουν και κάτι άλλα σε Αμερική και Ιαπωνία, που περιμένουν στις ουρές από την προηγούμενη το βράδυ... :wink:
Υπάρχουν και χειρότερα...

in.gr said:
Ο πρώτος αγοραστής, που έχει αλάξει επισήμως το όνομά του σε Αζάια «Triforce» Τζόνσον, εμπνευσμένος από τα παιχνίδια Zelda της Nintendo, περίμενε έξω από το κατάστημα πάνω από μια εβδομάδα :shock: :shock: :shock:
Πηγή
Καλά αυτός θέλει γυναίκα!!! :lol:
 

Μηνύματα
973
Reaction score
0
DIMITRIS K. οταν λες Κυκλοφορει εννοεις αμερικη Ιαπωνια, ελλαδα ξερεις ποτε θα ερθει..
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
gio360 said:
DIMITRIS K. οταν λες Κυκλοφορει εννοεις αμερικη Ιαπωνια, ελλαδα ξερεις ποτε θα ερθει..
Ξέρω ότι θα βγεί τέλη Νοεμβρίου. (Στο play.com το έχει Sold out!!!) Τώρα δεν ξέρω άν η κυκλοφορία του είναι ταυτόχρονη παντού. Θα ενημερώσω πάντως, μόλις μάθω περισσότερα!
 



Μηνύματα
367
Reaction score
0
Μέσω HTPC μπορούμε να το συνδέσουμε και με HDMI...Στην Ελλάδα έρχεται πρώτο τρίμηνο 2007.
 

Μηνύματα
1.122
Reaction score
0
γιατι με το king kong ομως ρε γμτ...τιποτα αλλο δε μπορουσαν να βαλουν?

no hdmi no party, και εγω που δεν εχω PC καταλληλο για αναπαραγωγη HD-DVD μου τα χαλαει...
Αντε ρε MS, βγαλε ενα *BEEP*καλωδιο hdmi να τελειωνουμε...
 



Μηνύματα
1.122
Reaction score
0
Αν κρινουμε απο τις τιμες στην κονσολα, με μια 1:1 μετατροπη απο δολαριο σε ευρω εισαι μεσα... και αντε αμα δεν τελειωνει σε 99 , να γινει μια στρογγυλοποιηση σε Χ99...
Ας πουμε αν κανει 199$ θα ερθει στα 199 ευρω, αν κανει 179$ μπορει να ερθει στα 179 ευρω αλλα μπορει και να το κανουν 199 ευρω....ετσι γιατι στην ευρωπη (και ειδικα στην Ελλαδα) ο καταναλωτης ειναι χουβαρντας!
 




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.603
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top