Έλα να ακούσουμε παρέα

Μηνύματα
137
Reaction score
118
Γεια σε όλους. Ο σκοπός του συγκεκριμένου θέματος είναι η συμμετοχή σε μια δραση.
Η δράση αυτή είναι μια ευκαιρία να έρθουμε πιο κοντά, να γνωριστούμε και να ανταλλάξουμε εμπειριες σχετικά με τα συστήματα ήχου και την αναπαραγωγή μουσικής.

Ύστερα από την απομόνωση και τον περιορισμό που όλοι βιώσαμε, η ιδέα μου ήταν να δημιουργήσω αυτό το θέμα-δραση. Εδώ οποιοσδήποτε επιθυμεί να ανοίξει το χώρο του και να δεχτεί μέλη του φόρουμ για συνακροαση και παρέα μπορεί να δηλώσει την συμμετοχή του κάνοντας μια μικρή περιγραφή του συστήματος προς ακρόαση ή απλά γράφοντας δηλώνω συμμετοχή. Από εκεί και πέρα καλό είναι όσοι ανταποκριθούν στην πρόσκληση να επικοινωνούν με προσωπικα μηνύματα για να μην μονοπωλούν την συζήτηση.
Ας κάνω λοιπόν την αρχή.
Ύστερα από 4 χρόνια πειραματισμών έφτασα το σύστημα μου σε ένα επίπεδο που απολαμβάνω τη μουσική χωρίς να με ενοχλεί τίποτα. Δεν θα πω πολλά μόνο ότι ο χώρος μου είναι 20 τ.μ. ενισχυτής λυχνίας ηχοστειλες, dac και ψηφιακό αρχείο μαζί με μερικά καλώδια αποτελούν το σύστημα. Και πως η αξία του είναι της τάξης των 6000 ευρώ.
Όποιος επιθυμεί λεπτομέρειες και συνακροαση ας επικοινωνησει.
 
Last edited:

Μηνύματα
137
Reaction score
118
Ας κάνω λοιπόν την αρχή.
Ύστερα από 4 χρόνια πειραματισμών έφτασα το σύστημα μου σε ένα επίπεδο που απολαμβάνω τη μουσική χωρίς να με ενοχλεί τίποτα. Δεν θα πω πολλά μόνο ότι ο χώρος μου είναι 20 τ.μ. ενισχυτής λυχνίας ηχοστειλες, dac και ψηφιακό αρχείο μαζί με μερικά καλώδια αποτελούν το σύστημα. Και πως η αξία του είναι της τάξης των 6000 ευρώ.
Όποιος επιθυμεί λεπτομέρειες και συνακροαση ας επικοινωνησει. μου.

Αν γίνεται κάποιος διαχειριστής να αφαιρέσει αυτό το τμήμα του κειμένου από το αρχικό μήνυμα και να παραμείνει στο 2. Ευχαριστω
 
Last edited:


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.183
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top