Όργανα μέτρησης στάθμης

Μηνύματα
130
Reaction score
0
Γιωργος Ανδρεαδης said:
Με 119,2dB (εστω στο C) ποση ωρα μπορεσες να μεινεις στο δωματιο???
Γιωργο ευχαριστω για τις πληροφοριες. Καποια στιγμη εαν μου το δειξεις απο κοντα θα ειναι οτι καλυτερο. :oops:

Τα 119.2 db ειναι peak απο την ταινια Master and Commander. Ειναι στιγμιαια και αρα οχι επωδυνα. Ο χωρος ειναι διαστασεων π4,25 μ7,45 υ2,5
και η μετρηση εγινε στην θεση θεασης 3.7μ απο τα ηχεια. Η οθονη απεχει 5μ 8)

Την βραδια αυτη επαιζε το βαρυ πυροβολικο του καταστηματος στο Ηome Cinema(μεχρι το επομενο... :wink: ).
 


Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Πάνο, σκέφτηκα να φοράω και το κράνος αλλά θα χάσω πληροφορία απ' τα surround :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Όταν κάτσουμε μπροστά στο πανί.........θα κρατάω εγώ το τηλεχειριστήριο του ενισχυτή!! :wink: :wink:
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Γιωργο ευχαριστω για τις πληροφοριες. Καποια στιγμη εαν μου το δειξεις απο κοντα θα ειναι οτι καλυτερο.
Λες να κανω κανα ταξιδακι προς Πατρα (πατρινια-Γιαννη Δ :lol: ) και Πυργο...
Εχω 2-3 φιλους απο Πυργο...αλλα μενουν Αθηνα...
 


Μηνύματα
130
Reaction score
0
Γιωργος Ανδρεαδης said:
Λες να κανω κανα ταξιδακι προς Πατρα (πατρινια-Γιαννη Δ :lol: ) και Πυργο...
Γιωργο, δεν πειραζει βρισκομαστε στην Πατρα (για extra Πατρινιες θα φροντισει Γ.Δ :lol: ) και ...δε βαριεσε μου δειχνεις το PP2 ...αλλη φορα!!! :lol: :lol: :lol:
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Θελω να ερθω στο Ριο να δω τη γεφυρα (οχι να την περασω) καποια στιγμη.
Οποτε θα το κανονισω καπως ετσι.
Το ποτε ειναι αγνωστο ή μαλλον απρογραμματιστο...
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Hi-Q said:
Γιωργος Ανδρεαδης said:
Λες να κανω κανα ταξιδακι προς Πατρα (πατρινια-Γιαννη Δ :lol: ) και Πυργο...
Γιωργο, δεν πειραζει βρισκομαστε στην Πατρα (για extra Πατρινιες θα φροντισει Γ.Δ :lol: ) και ...δε βαριεσε μου δειχνεις το PP2 ...αλλη φορα!!! :lol: :lol: :lol:

Ρε 'σεις.............φρεσκοπαντρεμένος άνθρωπος είμαι και θέλετε να σας κανονίσω για.......................extra Πατρινιές? :roll:


Κανονίζουμε καφεδάκι σε καφετέρια "φάτσα-κάρτα" στην γέφυρα να γουστάρει και ο Γιώργος!! :wink:

(και η γέφυρα είναι γένους θυληκού :lol: :lol: :lol:
Μετράει και αυτή στις extra Πατρινιές? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
 





Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.556
Μηνύματα
2.864.276
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top