Αγορά Καλωδίων Από Usa

Μηνύματα
531
Reaction score
0
Παίδες,

ένα καλό site με πολύ καλή εξυπηρέτηση, γρήγορη αποστολή μέσω UPS (το δικό τους ταχυδρομείο) και σχετικά καλές τιμές:
http://cablewholesale.com/index.php

Το δοκίμασα πρόσφατα και έμεινα ευχαριστημένος.
Για την ποιότητα δεν μπορώ να εκφράσω άποψη ακόμη (σε λίγες μέρες θα τα δοκιμάσω κι αν είναι προβληματικά θα το αναφέρω - είναι κάποια 3μετρα DVI-D & DVI-I).
 

Μηνύματα
519
Reaction score
0
χωρα προελευσης γιατι εχω πληρωσει αρκετα τελωνια πιο πολυ απο την αξια του αντικιμενου
 


Μηνύματα
519
Reaction score
0
για ενα μετεχειρισμενο sub cable πληρωσα φορο μεγαλυτερο απο την αξια του καλωδιου οπως και σε μια βιντεοκασσετα και ενα μονοφυλλο ρακ προσεχτε τα αρπακτικα παραμονευουν
 

Μηνύματα
327
Reaction score
0
Πάρα πολύ προσοχή στις αγορές σας από USA

Οι τελωνειακές χρεώσεις σε ορισμένα είδη είναι ασύμφορα μεγάλες :shock: :shock: :shock:

Να έρχεστε πρώτα σε επκοινωνία με τον προμηθευτή και να τον ρωτάτε πόσο θα κοστίσουν τα μεταφορικά των πραγμάτων που παραγγέλνετε.

Για ένα 5μετρο καλώδιο αξίας 45 $ μου ζήτησαν 50$ μεταφορικά :shock: :shock: :shock:
Για 2 DVD αξίας 20 $ μου ζήτησαν 10 $ μεταφορικά.
Για 1 τσιπάκι μνήμης 512 MB για laptop αξίας 120 $ μου ζήτησαν 40 $ μεταφορικά και πλήρωσα.........κρατηθήτε..........120 $ ΤΕΛΩΝΕΙΟ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Πολλά πάντως εξαρτώνται από το τρόπο που ταχυδρομούνται τα δέματα , πώς τα δηλώνουν αυτοί που τα στέλνουν και από..........τους γνωστούς που έχετε στο Τελωνείο :mrgreen: :mrgreen:
 

Μηνύματα
519
Reaction score
0
εξαρταται ποιος το στελνει αυτοι που φταινε για ολα τα κακα του κοσμου γραφουν πολυ μικρη αξια και ετσι τη γλυτωνεις οταν το ζητησα και απο αλλους να το κανουν αρνηθηκαν
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.670
Μηνύματα
2.871.625
Members
37.930
Νεότερο μέλος
axil
Top