Αγορά απο Electrowelt24

Μηνύματα
115
Reaction score
32
Καλημερα στην παρεα. Χτες εκανα μια παραγγελια ενα subwoofer απο το συγκεκριμενο καταστημα. Ακολουθησα τα βηματα και επελεξα η πληρωμη να γινει μεσω Paypal. Τικαρα το συγκεκριμενο κουτακι με πηγε στο περιβαλλον του Paypal και ολοκληρωσα την αγορα. Μου εχουν στειλει κατι email οτι επρεπε να μπω στο paypal.de και να βαλω τα χρηματα σε ενα email ([email protected]). Εγω ομως τα εχω στειλει τα λεφτα. Τωρα μεσα στο paypal το δικο μου στις κινησεις φαινεται σαν εξουσιοδοτηση και εκκρεμει η μεταφορα. Τι κανω τωρα? Οποιος μπορει να βοηθησει και του εχει τυχει κατι τετοιο παρακαλω ας βοηθησει ευχαριστω.
 

Μηνύματα
501
Reaction score
705
Αν δεν απατώμαι γιατί πέρασε καιρός που ψώνισα, αυτή είναι η διαδικασία, έχουν κάνει προκράτηση των χρημάτων.
Μόλις επιβεβαίωσουν διαθεσιμότητα, θα επανέλθουν θα προχωρήσουν σε κανονική κράτηση και θα στείλουν το sub. Δε χρειάζεται να κάνεις κάποια άλλη ενέργεια. Πιστεύω πως το mail είναι από σύστημα και στέλνεται σε όλους.
 

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Καλημερα στην παρεα. Χτες εκανα μια παραγγελια ενα subwoofer απο το συγκεκριμενο καταστημα. Ακολουθησα τα βηματα και επελεξα η πληρωμη να γινει μεσω Paypal. Τικαρα το συγκεκριμενο κουτακι με πηγε στο περιβαλλον του Paypal και ολοκληρωσα την αγορα. Μου εχουν στειλει κατι email οτι επρεπε να μπω στο paypal.de και να βαλω τα χρηματα σε ενα email ([email protected]). Εγω ομως τα εχω στειλει τα λεφτα. Τωρα μεσα στο paypal το δικο μου στις κινησεις φαινεται σαν εξουσιοδοτηση και εκκρεμει η μεταφορα. Τι κανω τωρα? Οποιος μπορει να βοηθησει και του εχει τυχει κατι τετοιο παρακαλω ας βοηθησει ευχαριστω.
Από το κατάστημα δεν μπορούν να ακυρώσουν την μεταφορά προς αυτούς?
Μιλά με PayPal να ακυρώσουν αυτοί.

Ζητά διευκρινίσεις από το κατάστημα
 

Μηνύματα
1.705
Reaction score
982
Καθυστερουν λιγο και στα mail τους , απαντουν πολυ συνοπτικα .
Κανε λιγο υπομονη
Και στην μεταφορα το ιδιο θα ειναι δεν θα εχεις στην αρχη πληροφορηση μεχρι να δεις mail απο την μεταφορικη .
 

Μηνύματα
484
Reaction score
585
Το paypal δεν θα σε παραπέμψει κάπου αλλού για κανένα λόγο.
Γίνεται χαμός στις απάτες. Αν κάτι δε σου κάθετε καλά κάνε άμεσα αμφισβήτηση συναλλαγής.
 


Μηνύματα
115
Reaction score
32
......
"Please note that depending on the day of the week and the speed of the respective bank, payment may take 1 to 5 days! "
Μόλις πριν από λίγο μου στείλανε ότι παρέλαβαν τα λεφτά όλα εντάξει λογικά
 

Μηνύματα
115
Reaction score
32
Ξερουμε χρονο αποστολης απο γερμανια με DHL?
Ειναι κολλημενο απο 27/2 στο "The shipment has been processed in the destination parcel center"
Feucht, Germany
 


Μηνύματα
1.705
Reaction score
982
Υπομονη αργει να στο ενημερωσει το επομενο βημα . Θα σου ερθει μυνημα απο την dhl στο mail σου ενω το site στο electrowelt θα ειναι κολλημενο .στην ιδια ενημερωση
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.591
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top