Αγορά ενισχυτή

Μηνύματα
72
Reaction score
52
Καλησπέρα...ήρθε η ώρα για το τελευταίο βήμα...ώστε τουλάχιστον να μη θεωρούμαι entry level...παρακολουθώ ενισχυτες όσο μπορώ και είδα αυτόν να έχει πέσει η τιμή του αρκετά..https://www.skroutz.gr/s/9107841/Denon-AVR-X3300W.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share
Αξίζει να τον συνδυάσω με τα dali zensor 7 μπροστά, τα dali zensor 3 πίσω και το dali zensor vocal που εχω για κεντρικό;ευχαριστώ για κάθε βοήθεια καθότι εξακολουθούν να μου φαίνονται κινέζικα όσα γράφετε .
 



Μηνύματα
72
Reaction score
52
Όχι. Αν δεν θες άτμος ψάξε στις αγγελίες για μτχ.
Όχι δεν θέλω atmos..Δεν έχω τον χώρο για τοποθέτηση ηχείων....Όμως δε θα θελα μτχ γιατί δίνω βάση πολύ στον χρόνο εγγύησης....
[DOUBLEPOST=1537859767][/DOUBLEPOST]Με προβληματίζει όμως ότι δεν έχει αποκωδικοποίηση dts hd master ...Αυτό κατάλαβα...Δεν ξέρω αν δε στέκει αυτό που λέω....
 




Μηνύματα
72
Reaction score
52
Θα το δω αν και δεν έχω κατασταλάξει ότι θα είναι denon...Έχω έναν παλιό pioneer vsx 824-k και είμαι ευχαριστημένος για τη χρήση που το θέλω. .(Για ταινίες δηλαδή και μονο)...παρολο που για το συγκεκριμένο μοντέλο έχω διαβάσει πολλά παράπονα. .Από αυτή την άποψη θα με βόλευε pioneer αφού ξερω το μενου του και δε θα χρειαστεί να ασχοληθώ αρκετα....
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.559
Μηνύματα
2.865.569
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top