Αγορά Nottingham Analogue Interspace

Μηνύματα
126
Reaction score
28
Καλησπέρα σας,

ενδιαφέρεται να πουλήσει ένας γνωστός μου τον παρακάτω συνδυασμό:

Nottingham Analogue Interspace 50Hz μαζί με τον βραχίονα Space Arm + κεφαλή Benz Micro MC20E2

Εγώ διαθέτω ενa Thorens TD 165 και έλεγα να κάνω το τεράστιο άλμα..

Θα ήθελα γνώμες για το συγκεκριμένο πικάπ και γενικά για τον συνδιασμό αυτό αν έχει κάποιος άποψη..

Γύρω στα 2500 μου είπε το δίνει... τι λέτε; γνώμες;
 
Last edited:

Μηνύματα
463
Reaction score
575
Πολύ καλός συνδυασμός πικάπ βραχιόνα, υστερεί λίγο η κεφαλή η οποία μπορεί να αντικασταθει με καλυτερη ακόμα και της ίδιας εταιρείας από τον Παντελη
 

Μηνύματα
130
Reaction score
165
Εγώ δεν θα έκανα την κίνηση. Σε αυτά τα λεφτά ,
Θα έκανα άλλες επιλογές.
 

dcure

Επαγγελματίας
Μηνύματα
763
Reaction score
349
Η αναβάθμιση σου θα είναι ακουστή, όμως δεν συμφωνώ με τήν τιμή που είναι αρκετά τσιμπιμένη!Στα ίδια χρήματα βρίσκεις Spacedeck/Ace arm
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
κι εγώ νομίζω ότι μπορείς να βρεις σε αυτά ή και με λιγότερα χρήματα καλύτερους συνδυασμούς.
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.443
Reaction score
50.537
- για να μην επαναλαμβάνω τα προηγούμενα, καλός αλλά ακριβός συνδυασμός, κόψε του τουλάχιστον 600€ εάν μπορείς
 

A

AKARL

Guest
ενδιαφέρεται να πουλήσει ένας γνωστός μου τον παρακάτω συνδυασμό:
Nottingham Analogue Interspace 50Hz μαζί με τον βραχίονα Space Arm + κεφαλή Benz Micro MC20E2
Γύρω στα 2500 μου είπε το δίνει... τι λέτε;
Ρητά και κατηγορηματικά όχι.

Εγώ διαθέτω ενa Thorens TD 165 και έλεγα να κάνω το τεράστιο άλμα..
γνώμες;
Ιδού ένα μεγάλο ... ομόσταυλο άλμα:



Ιδού ένα πολύ μεγάλο άλμα:



Και ιδού το τεράστιο άλμα:

 

Μηνύματα
126
Reaction score
28
παιδιά το άκουσα το πικάπ μου άρεσε πάρα πολύ και το έβαλα αγγελία για λογαριασμό του γιατί είναι πολλά τα λεφτά.. Αλλα καταλαβαίνω ότι το δίνει πολλά; Μάλλον μιλάμε για κάτω από 2000€;;
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
παιδιά το άκουσα το πικάπ μου άρεσε πάρα πολύ και το έβαλα αγγελία για λογαριασμό του γιατί είναι πολλά τα λεφτά.. Αλλα καταλαβαίνω ότι το δίνει πολλά; Μάλλον μιλάμε για κάτω από 2000€;;
πολύ πιο κάτω!
Αν σκεφτείς ότι βρίσκεις με 1500-1600€ michell gyrodec με rega rb300 χωρίς κεφαλή(σαν το δικό μου που έχω στο avatar μου), που προσωπικά θεωρώ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ καλύτερο από το nottigham....
μη βιαστείς, δες και εδώ τις αγγελίες και στην Χ.Ε., όλο και κάτι αξιόλογο θα βρεις! :wink:
 

Μηνύματα
126
Reaction score
28
αφού το πλατο έχει γύρω στα 800 ο βραχίονας επίσης και η κεφαλή κάνα 300άρι δηλαδή 1600€ τύπου;
 

leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
αφού το πλατο έχει γύρω στα 800 ο βραχίονας επίσης και η κεφαλή κάνα 300άρι δηλαδή 1600€ τύπου;
δες κι αυτό: https://www.avsite.gr/forum/threads/michell-gyro-se.171380/
κάνε τη χάρη στον εαυτό σου και πήγαινε να τ ακούσεις αν δεν έχει πουληθεί! Είναι άλλη κλάση από το nottigham και πουλιέται σημαντικά φθηνότερα!
Με τα χρήματα που θα γλυτώσεις κιόλας παίρνεις και μια καλύτερη κεφαλή από την εισαγωγική της benz και θα είσαι σούπερ!
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.593
Μηνύματα
2.865.202
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top