Αγορά sony 65x93k calibration

Μηνύματα
175
Reaction score
53
Παιδιά καλησπέρα αγόρασα την sony 65x93k και θέλω να της κάνω σωστό καλιμπρεισον την έστησα σήμερα και μπορώ να πω ότι μου άρεσε πολύ αλλά θεωρώ ότι η εικόνα παίρνει για παραπάνω αναβάθμιση τι μου προτείνετε να κάνω πως να κινηθώ ? Σας ευχαριστω πολύ!!!
 

D

Deleted member 50795

Guest
Ρίξε μια μάτια εδώ.


(οι sony πάντως, έχουν πολύ καλές ρυθμίσεις από το εργοστάσιο )
 

Μηνύματα
175
Reaction score
53
Ρίξε μια μάτια εδώ.


(οι sony πάντως, έχουν πολύ καλές ρυθμίσεις από το εργοστάσιο )
Όντως έχουν πολύ καλές αδερφούλη θα πάω σε λίγο να τις δοκιμάσω αυτές είναι από καλιμπρατορα η από κάποιον που έχει πειραθει?
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.336
Reaction score
94.003
Αν θυμάμαι καλά βρίσκεσαι στη Θεσσαλονίκη.

Μια με 2 φορές τον χρόνο ανεβαίνει ο @Μανώλης Κ. για καλιμπράρισμα, οπότε συνεννοείσαι μαζί του με pm. Το τηλέφωνό του μπορείς να το βρεις κι από εδώ:
 

Μηνύματα
175
Reaction score
53
Αν θυμάμαι καλά βρίσκεσαι στη Θεσσαλονίκη.

Μια με 2 φορές τον χρόνο ανεβαίνει ο @Μανώλης Κ. για καλιμπράρισμα, οπότε συνεννοείσαι μαζί του με pm. Το τηλέφωνό του μπορείς να το βρεις κι από εδώ:
Ναι το έχω το τηλέφωνο του Μανώλη θα του κάνω μια ερώτηση δεν μένω Θεσσαλονίκη είμαι καμιά 70 χιλιόμετρα από κει προς έδεσσα μένω έλεγα μήπως υπάρχει κάποιος Θεσσαλονίκη που κάνει καλιμπρεισον γιατί μου είπαν απτό κότσοβολο ότι κάνουν αλλά ποιος ξέρει τι θα κάνουν...
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.336
Reaction score
94.003
Ναι το έχω το τηλέφωνο του Μανώλη θα του κάνω μια ερώτηση δεν μένω Θεσσαλονίκη είμαι καμιά 70 χιλιόμετρα από κει προς έδεσσα μένω έλεγα μήπως υπάρχει κάποιος Θεσσαλονίκη που κάνει καλιμπρεισον γιατί μου είπαν απτό κότσοβολο ότι κάνουν αλλά ποιος ξέρει τι θα κάνουν...
ΔΕΝ ονομάζεται calibration αυτό του Κωτσόβολου αλλά χαμένα λεφτά.
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.336
Reaction score
94.003
Αλήθεια, πιστεύεις ότι ένας μη πιστοποιημένος calibrator θα σου κάνει σωστά τη δουλειά; Άσε που 80 ευρώ δεν τα θεωρώ καθόλου ευκαταφρόνητα...
 

Μηνύματα
175
Reaction score
53
Αλήθεια, πιστεύεις ότι ένας μη πιστοποιημένος calibrator θα σου κάνει σωστά τη δουλειά; Άσε που 80 ευρώ δεν τα θεωρώ καθόλου ευκαταφρόνητα...
60 μου είπαν από κότσοβολο είναι και μια άλλη εταιρεία Θεσσαλονίκη που φτιάχνει home theater σε χώρους θα κάνω εκεί μια ερώτηση μήπως και αξίζει
 

Μηνύματα
268
Reaction score
129
Μην μπεις στη διαδικασία του Κωτσόβολου σου μιλάω εκ πείρας.
Πάρε έναν εξουσιοδοτημένο και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
 

Μηνύματα
175
Reaction score
53
Μην μπεις στη διαδικασία του Κωτσόβολου σου μιλάω εκ πείρας.
Πάρε έναν εξουσιοδοτημένο και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Όχι αδερφέ θα πω τον Μανώλη μίλησα ήδη μαζί του και τέλος
Όχι αδερφέ θα πω τον Μανώλη μίλησα ήδη μαζί του και τέλος
Διαβασα και σε ένα νήμα για τον κότσοβολο που γράφει σε φάση ένα; φίλος ήρθε να του καλιμπραρει με το μάτι 😝 και σε μια ρύθμιση κιόλας όχι sdr και hdr απίστευτο
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.653
Μηνύματα
2.870.414
Members
37.933
Νεότερο μέλος
daemon76
Top