Αγορά Soundbar





Μηνύματα
36
Reaction score
6
Εχθές είδα το NEED FOR SPEED σ ένα φίλο,ο οποίος είχε συνδέσει στην tv μια ήχομπαρα.
Ο χώρος ήταν ένα σαλόνι όχι ιδιαίτερα μεγάλο.
Αφού λοιπόν είδαμε την ταινία κ έμεινα πολύ ευχαριστημένος από τον ήχο κ το μπάσο, τον ρώτησα ποια ήχομπαρα πήρε κ την τιμή της.
Την ερώτηση αυτή την έκανα επίτηδες όταν τελείωσε η ταινία για να μην επηρεαστω από την απάντηση.
Υποψην ότι η ήχομπαρα δεν έχει ξεχωριστό subwoofer αλλά ενσωματωμένο.
Κ εκεί που περίμενα ν ακούσω ένα σεβαστό πόσο, μου λέει είναι turbox κ η τιμή της 40e...
Εγώ που την θέλω για ένα μικρό δωμάτιο 10 τετραγωνικων κ όχι για σαλόνι όπως ο φίλος μου, μήπως είμαι υπερβολικός που θέλω ήχομπαρα των 300e;
Πραγματικά θέλω τη γνώμη σας για να μην πετάξω τσάμπα λεφτά.

ΥΓ. Η ήχομπαρα του έχει κ Bluetooth.
 

vsm

Μηνύματα
126
Reaction score
102
Τσάμπα λεφτά σε αυτές που σου προτείναμε δεν πετάς. Οτι πληρώνεις παίρνεις... Αν νομίζεις ότι θα σε καλύψει η turbox παρε την,αν και εγω δεν εχω μπέσα σε Πλαισιο. Αυτή που σου πρότεινα είναι στο σαλόνι μου 50τ.μ. Αν ακούσεις σε χαμηλή ένταση το μπάσο της απλά θα πεις οτι δεν έχεις ξανακούσει τέτοιο πράγμα.
 

Μηνύματα
36
Reaction score
6
Σε καμία περίπτωση δε μιλάω για την turbox των 40e.
Απλα έλεγα αν με κάλυπταν κάποιες στα 200e για το συγκεκριμένο δωμάτιο των 10 τετραγωνικών.
Πχ έχω ακούσει καλά λόγια για την
Sony HT-S350 η οποία κοστίζει 199e.
Αξιζει σαν ηχομπαρα ώστε να γλυτώσω 120e που θα έδινα παραπάνω για την JBL BAR 21;
 

Μηνύματα
36
Reaction score
6
Τσάμπα λεφτά σε αυτές που σου προτείναμε δεν πετάς. Οτι πληρώνεις παίρνεις... Αν νομίζεις ότι θα σε καλύψει η turbox παρε την,αν και εγω δεν εχω μπέσα σε Πλαισιο. Αυτή που σου πρότεινα είναι στο σαλόνι μου 50τ.μ. Αν ακούσεις σε χαμηλή ένταση το μπάσο της απλά θα πεις οτι δεν έχεις ξανακούσει τέτοιο πράγμα.
H katana που λες διάβασα ότι ταιριάζει περισσότερο σε pc monitor και ότι επίσης είναι βασικά για παιχνίδια.
 

vsm

Μηνύματα
126
Reaction score
102
H katana που λες διάβασα ότι ταιριάζει περισσότερο σε pc monitor και ότι επίσης είναι βασικά για παιχνίδια.
Την εχω σε σαλόνι σε 55' τηλεόραση και συνδεδεμένη με το pc...εγω σου λεω τι ακούω...αν την πάρεις δεν θα μετανιώσεις
 

vsm

Μηνύματα
126
Reaction score
102
Την εχω σε σαλόνι σε 55' τηλεόραση και συνδεδεμένη με το pc...εγω σου λεω τι ακούω...αν την πάρεις δεν θα μετανιώσεις
Επίσης μιλάω για την ποιότητα του ήχου της. Δες στο YouTube
 

Μηνύματα
13.634
Reaction score
6.596
Αν μορεις να δωσεις 300 ευρω,χωρις φυσικα να στερηθεις απο κατι αλλο,δωστα και δεν θα το μετανιωσεις. Οταν ακουσεις-δεις το NEED FOR SPEED ,με την ηχομπαρα των 300 ευρω,μετα θα καταλαβεις οτι η turbo-x ειναι μια ηχομπαρα των 40 ευρω........ Ο χωρος σου μπορει σημενα να ειναι μικρος,αλλα κανεις δεν αποκλειει οτι μετα απο δυο χρονια δεν θα εισαι σε εναν μεγαλυτερο χωρο (εκτος αν μενεις σε δικο σου σπιτι και δεν θα αλλαξει αυτο).
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.553
Μηνύματα
2.864.080
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top