Αγορα λυχνιων απο GrantFidelity

Μηνύματα
203
Reaction score
8
Καλησπερα , εχει αγορασει κανεις απο Καναδα αποτην GrantFidelity λαμπες ?
Ειχε αντιμετωπισει τα γνωστα θεματα τελωνειου η ακολουθησε την μεθοδο των Κινεζων χαμηλες τιμες κτλ ?
Καθε εμπειρία ας ακουστεί εδω !
Ευχαριστώ
 

Μηνύματα
650
Reaction score
9
Απάντηση: Αγορα λυχνιων απο GrantFidelity

Εγώ είχα αγοράσει μία τετράδα Treasure KT88 χωρίς πρόβλημα, αλλά τότε ήταν άλλες εποχές τώρα έχουν σφίξει τα πράγματα. Τις Psavane μπορείς να τις αγοράσεις και από Ευρώπη πλέον χωρίς φόβο τελωνείου.
 

Μηνύματα
203
Reaction score
8
Απάντηση: Αγορα λυχνιων απο GrantFidelity

Το ξερω εχω ηδη παρει απο Thetubeampdoctor.de απλα μου εκαναν καλυτερη προσφορα απο εκει και γιαυτο ρωταω. Υπαρχει και αλλο μαγαζι που τις φερνει απο Ευρωπη εκτος το παραπανω μαγαζι ?
 

Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
Απάντηση: Αγορα λυχνιων απο GrantFidelity

Καποτε ειχε εδω ενα πολυ καλο νημα με πολλες πληροφοριες για λυχνιες. Νομιζω οτι αυτος που εδινε τις πολλες πληροφοριες λεγοτανε Κυριακος, μπορει και να κανω λαθος ομως. Το κακο ειναι οτι οσο και να εψαξα δεν το βρηκα.
 

Μηνύματα
203
Reaction score
8
Απάντηση: Αγορα λυχνιων απο GrantFidelity

Τελικα αφου ζητησα προσφορα κια απο τον Γερμανο tubeampdoctor.de και απο Grantfidelity για πολλες λαμπες (και αβριβες 300Β) ο δε Γερμανος δεν
κατεβασε ευρό απο την προσφορα του + 26 ευρω μεταφορικα ενω ο Καναδος με τα δωρεαν μεταφορικα μου εκανε καλυτερη τιμη συν τα γνωστα tip των κινεζων για χαμηλη τιμη στο τιμολογιο με χωρισμενη στα δυο η παραγγελια για να μην εχω προβληματα στα τελωνεια!
Ετσι μεσα σε μια βδομαδα παρελαβα το πρωτο δεμα με τις 300Β safe !
 

Μηνύματα
650
Reaction score
9
Απάντηση: Αγορα λυχνιων απο GrantFidelity

Καλοάκουστες:102:

Η σύζηγος του Καναδού είναι "made in China" και το κατάστημά του εισάγει τα περισσότερο μηχανήματα από εκεί οπότε τα ξέρει τα κόλπα,
 

Μηνύματα
203
Reaction score
8
Απάντηση: Αγορα λυχνιων απο GrantFidelity

Ναι πραγματι ηταν πολυ εξυπηρετικοι , μακαρι να μπορουσα να εφερνα και τα monoblock Psvane T845 που τα εχει προσφορα στα 6500$ 2 θηρια 50Κιλων με 50βατ SET αλλα αυτα δυστυχως δεν περνανε σαν τις λαμπιτσες στα τελωνεια κριμα!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.162
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top