Αγορα νεας TV & Light Bleeding.... Ποια να παρω ;;;

Μηνύματα
23
Reaction score
1
Σκεφτομαι μετα απο 4 χρονια με την παλια μου Samsung... ( απαραδεκτη 43 ιντσες ) να μεταβω στις 50-55 ιντσες. Αυτο που δεν θα ηθελα ομως ( οπως και τοτε ) ειναι να εχω παλι προβληματα με light bleeding οπως ειχα και τοτε και αλλαξα 3 τηλεορασεις μεχρι να καταληξω.

Δεν εχω μεγαλο budget - Καπου 500 ευρω ............ και χαζευω κατι panasonic. Βλεπω ομως οτι εχουν την ιδια τεχνολογια edge led Οπως και η δικη μου και οχι direct. Αν και δε ξερω επι της ουσιας ποσο πολυ ρολο παιζει αυτο για το Light bleeding που προανεφερα θα ηθελα τη γνωμη σας

Οπως επισης θα ηθελα και να μου προτεινετε καποια μοντελα που πιστευετε πως αξιζουν το κοπο

Ευχαριστω
 

Μηνύματα
449
Reaction score
379
Αν θες να είσαι σίγουρος ότι θα αγοράσεις μία τηλεόραση χωρίς light bleeding τότε πρέπει να πας μόνο σε oled.
Κανε μία υπέρβαση στα χρήματα και πάρε όσο υπάρχει σε αυτή την τιμή την


Υπάρχει και σε καταστήματα με άτοκες δόσεις.

Αλλιώς σε βλέπω να ξανα αλλάζει τις τηλεοράσεις τη μια πίσω από την άλλη
 

Μηνύματα
1.723
Reaction score
994
Σκεφτομαι μετα απο 4 χρονια με την παλια μου Samsung... ( απαραδεκτη 43 ιντσες ) να μεταβω στις 50-55 ιντσες. Αυτο που δεν θα ηθελα ομως ( οπως και τοτε ) ειναι να εχω παλι προβληματα με light bleeding οπως ειχα και τοτε και αλλαξα 3 τηλεορασεις μεχρι να καταληξω.

Δεν εχω μεγαλο budget - Καπου 500 ευρω ............ και χαζευω κατι panasonic. Βλεπω ομως οτι εχουν την ιδια τεχνολογια edge led Οπως και η δικη μου και οχι direct. Αν και δε ξερω επι της ουσιας ποσο πολυ ρολο παιζει αυτο για το Light bleeding που προανεφερα θα ηθελα τη γνωμη σας

Οπως επισης θα ηθελα και να μου προτεινετε καποια μοντελα που πιστευετε πως αξιζουν το κοπο

Ευχαριστω
Δεν ειναι ολες edge led κοιταξε το λιγο περισσοτερο , η KD-50X80J ειναι direct lid αλλα αξιζει 180 € παραπανω απο τα χρηματα που εγραψες .
 

Μηνύματα
16
Reaction score
0
Αν θες να είσαι σίγουρος ότι θα αγοράσεις μία τηλεόραση χωρίς light bleeding τότε πρέπει να πας μόνο σε oled.
Κανε μία υπέρβαση στα χρήματα και πάρε όσο υπάρχει σε αυτή την τιμή την


Υπάρχει και σε καταστήματα με άτοκες δόσεις.

Αλλιώς σε βλέπω να ξανα αλλάζει τις τηλεοράσεις τη μια πίσω από την άλλη
Θα πεσει και αλλο η τιμη σε λιγο που θα βγουν τα καινουρια μοντελα.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.556
Μηνύματα
2.864.291
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top