Αδιάβαστα θέματα με εξαίρεση Μικρών Αγγελιών. Γίνεται;

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.012
Reaction score
6.804
Καλησπέρα σε όλους

Πολλές φορές έχω σκεφτεί πως θα ήθελα το functionality που αναφέρω στον τίτλο.
Να υπάρχει δηλαδή κάποιο κουμπί/link με το οποίο να μπορείς να δεις όλα τα αδιάβαστα μηνύματα/θέματα (σαν το "What's New" δηλαδή) το οποίο όμως να εξαιρεί τις Μικρές Αγγελίες.

Σίγουρα οι περισσότεροι θέλουμε να ξέρουμε τι "παίζει" στις Μ.Α. και τις τσεκάρουμε συχνά. Όταν όμως τυχαίνει να μην έχω προλάβει να μπω στο forum για κάποιες ημέρες, δημιουργείται τεράστιο clutter στη λίστα με τα αδιάβαστα θέματα, όπου το 70%+ των threads είναι μικρές αγγελίες. Έτσι παίρνει πολύ χρόνο το ξεσκαρτάρισμα και μπορεί να χάσεις και κάποιο θέμα που σε ενδιαφέρει.

Ξαναλέω πως δεν είναι ανάγκη να προστεθεί κάποιο κουμπί, μπορεί να είναι απλά ένα δυναμικό URL που θα γίνει bookmark.

Απ'ότι βλέπω δεν είμαι ο μόνος που έχει σκεφτεί ότι θα ήταν χρήσιμο κάτι τέτοιο:

Απ'ότι βλέπω μάλλον δεν υπάρχει κάτι έτοιμο (αν και δεν το έψαξα διεξοδικά). Ίσως όμως να μπορούσε να γίνει μια σχετικά γρήγορη προσθήκη/τροποποίηση; Δεν ξέρω.

Ευχαριστώ!
 





Μηνύματα
349
Reaction score
891
Καλησπέρα 🙂 Μπορούμε με κάποιο τρόπο να βλέπουμε τα threads στις αγγελίες εξαιρώντας τα κλειδωμένα;
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.734
Reaction score
83.503
Σίγουρα οι περισσότεροι θέλουμε να ξέρουμε τι "παίζει" στις Μ.Α. και τις τσεκάρουμε συχνά. Όταν όμως τυχαίνει να μην έχω προλάβει να μπω στο forum για κάποιες ημέρες, δημιουργείται τεράστιο clutter στη λίστα με τα αδιάβαστα θέματα, όπου το 70%+ των threads είναι μικρές αγγελίες. Έτσι παίρνει πολύ χρόνο το ξεσκαρτάρισμα και μπορεί να χάσεις και κάποιο θέμα που σε ενδιαφέρει.
Να ανησυχώ δηλαδή; 8-)


Screenshot 2022-01-13 203633.png
 






abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.628
Reaction score
94.576
Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται... :p
 

Μηνύματα
10
Reaction score
18
Εγώ δεν μπορώ να βρω τις κατηγορίες των νημάτων. Είμαι νιούφης οκ, αλλά δεν βρίσκω άκρη για την ώρα.
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.866.961
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top