Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης

Μηνύματα
4.830
Reaction score
1
Απάντηση: Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης

Κωνσταντινε διαβασες τα σχολια του unfo ?

θα μου πεις ενταξει...εσυ κοιτας τον εαυτο σου.Και τωρα τι να κανουμε ? Επειδη θα ξεβολευτουν καποιοι ,να μην μετακινηθει το Υπουργειο ? Και σε καθε μεταφορα υπηρεσιας στο μελλον (που θα ξεβολευει καποιους αλλα πιθανοτατα θα ειναι προς οφελος των πολιτων ) θα εχουμε διαμαρτυριες ? Η μηπως θελετε και οδοιπορικα ?

Αλλα αφου επιμενεις ποια ειναι αυτη η πλειοψηφια ? Δηλαδη ολοι ειχαν προσαρμοσει τις ζωες τους , ολοι ειχαν φροντισει να εχουν σπιτια ,ολοι πηγαιναν τα παιδια τους σχολειο γυρω απο το υπουργειο ?

Ελα ρε Κωνσταντινε τωρα...στην προηγουμενη δουλεια που ειμουνα ερχοντουσαν απο αλλο νομο να δουλεψουν ( οχι δεν ηταν δημοσια υπηρεσια )...και εσυ μου λες για μετακινηση ...

Να ηταν ακαταλληλο το κτιριο , να πω ενταξει , μαζι σου...και οταν λεμε ακαταλληλο δεν εννοω να μη σου αρεσει το καινουργιο σου γραφειο η η θεα απο το νεο σου παραθυρο..:137:
Όπως βλέπεις τα διάβασα τα σχόλια και του απάντησα.
Βλέπεις όμως ότι είσαι λάθος; Δεν είμαι μόνο εγώ που δεν θέλω να πάω είναι η συντριπτική πλειοψηφία των υπαλλήλων σε ποσοστό περίπου 90%. Βλέπεις ούτε με τους 300 δεν κατάφερε να αλλοιώσει ο κ. Αβραμόπουλος την πλειοψηφία!
Φυσικά και δεν είχαν προσαρμόσει τις ζωές τους εδώ στο κεντρο.
Μα το κτίριο είναι ακατάλληλο.
Γιατί τότε ο Υπουργός έβαλε δικούς του μηχανικούς να βγάλουν πόρισμα ότι είναι κατάλληλο.
Όλοι δηλαδή οι μηχανικοί του Υπουργείου είναι άχρηστοι, όπως τους είχε αποκαλέσει κάποιος Γεν. Γραμματέας (σε συνάντηση με το Δ.Σ. των υπαλλήλων).
Όταν όμως χρειάζονται μηχανικό για τα νοσοκομεία τους εξάρουν!
Για ρωτήστε και τη ΔΕΠΑΝΟΜ!
Ή ακόμα καλύτερα, όποιος από σας είναι μηχανικός - αρχιτέκτωνας, ας πάει να κάνει τη δική του μελέτη στο κτίριο... θα του δώσουν την άδεια να την κάνει;
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
163
Απάντηση: Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης

Μιας και είσαι γιός 2 δημοσίων υπαλλήλων, όπως έχει δηλώσει εδώ μέσα ο ίδιος, έχω την απορία πως διαμορφώνεις τέτοιες απόψεις;
Επειδή έχω ζήσει πράγματα από μέσα; Επειδή ο πατέρας μου μετατέθηκε σε άλλο σχολείο, ενώ είχαμε νοικιάσει σπίτι δίπλα στο παλιό, αλλά είχε την αξιοπρέπεια να μην κλαψουρίζει; Επειδή η μητέρα μου σηκωνόταν 5:30 το πρωί για να κατέβει στη Μητροπόλεως; Επειδή έγκυος ανέβαινε στα ΡΕΟ όποτε είχαν απεργία τα λεωφορεία; Επειδή είχαν την αξιοπρέπεια και τη γνώση του τι σημαίνει να είσαι ΔΥ;

Και για να τα πάρουμε με τη σειρά:
-Από που συμπεραίνεις ότι το κοινό θα το βολεύει καλύτερα εκεί;
-Την πρόσβαση σε όλα τα ΜΜΕ που την είδες;
Πόσο απέχει από το μετρό & ηλεκτρικό;
Κάθε πόσο περνάνε το λεωφορεία στην Κηφισίας;
Έχεις βρεθεί σε ώρα αιχμής, να δεις τι γίνεται;
Από το ότι είναι εκτός δακτυλίου, εκτός κέντρου, ο Προαστιακός απέχει 5 λεπτά και ο Ηλεκτρικός του Αμαρουσίου 10 λεπτά, ο σταθμός στην Ειρήνη είναι απόσταση που περπατιέται ανετότατα.
Από την Κηφισίας περνάνε συνέχεια λεωφορεία και στο σημείο εκείνο δεν πιάνει πολλή κίνηση.
Έχω βρεθεί σε ώρα αιχμής,μιας και μένω στην περιοχή 35 χρόνια. Εσύ; Έχεις βρεθεί;

-Αποκέντρωση σημαίνει πάω αλλού (σε άλλο χώρο) τα υπουργεία & τις δημόσιες υπηρεσίες; Μήπως κάνεις λάθος;
Καθόλου μα καθόλου δεν κάνω λάθος. Άλλα υπουργεία έχουν μεταφερθεί. Ήρθε και η σειρά σας...

-Όσο για την συνάδελφο, πως είσαι σίγουρος ότι τα έχει δουλέψει;
Με 2 πολυκατοικίες, εξοχικό και 2 αμάξια, κομμάτι δύσκολο να είναι μεροκαματιάρης ο πατέρας....
Κάποιος τα δούλεψε. Κάποιος που δεν γκρίνιαζε επειδή δεν έχει Internet στη δουλειά της, κάποιος που δεν πήγαινε 2:30 σπίτι του.
Μπορεί ο άνθρωπος να ήταν λαμόγιο, μπορεί και απατεώνας. Αλλά ό,τι και να ήταν δεν αξίζει φθόνος στην κοπέλα για το ό,τι απέκτησε η οικογένειά της. Θα σου φανεί παράξενο, αλλά πολλοί απέκτησαν πολλά με την δουλειά τους και κάθε τι που έχουν το απέκτησαν με τον τίμιο ιδρώτα τους.
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Απάντηση: Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης

Όπως βλέπεις τα διάβασα τα σχόλια και του απάντησα.
Βλέπεις όμως ότι είσαι λάθος; Δεν είμαι μόνο εγώ που δεν θέλω να πάω είναι η συντριπτική πλειοψηφία των υπαλλήλων σε ποσοστό περίπου 90%. Βλέπεις ούτε με τους 300 δεν κατάφερε να αλλοιώσει ο κ. Αβραμόπουλος την πλειοψηφία!
Φυσικά και δεν είχαν προσαρμόσει τις ζωές τους εδώ στο κεντρο.
Μα το κτίριο είναι ακατάλληλο.
Εδω Κωστα παω πασο.Δεν ξερω για αυτο το θεμα , και να σου πω την αληθεια δεν ξερω καν που πεφτει .. :137:

Αλλο η καταλληλοτητα ενος κτιριου και απο το ξεβολεμα ενος ανθρωπου.Οσο εστιαζεις στο δευτερο ε τετοιες απαντησεις θα παιρνεις.
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
163
Απάντηση: Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης

Ή ακόμα καλύτερα, όποιος από σας είναι μηχανικός - αρχιτέκτωνας, ας πάει να κάνει τη δική του μελέτη στο κτίριο... θα του δώσουν την άδεια να την κάνει;
Και βέβαια ΔΕΝ θα του την δώσουν. Αυτό έλλειπε!
Εσύ μιλάς εξ' ιδίας πείρας; Έχεις δει το κτίριο; Έχει κάνει μελέτες; Είσαι ειδικός ή απλά μεταφέρεις τι ακούς στους διαδρόμους;
 

Μηνύματα
4.830
Reaction score
1
Απάντηση: Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης

Επειδή έχω ζήσει πράγματα από μέσα; Επειδή ο πατέρας μου μετατέθηκε σε άλλο σχολείο, ενώ είχαμε νοικιάσει σπίτι δίπλα στο παλιό, αλλά είχε την αξιοπρέπεια να μην κλαψουρίζει; Επειδή η μητέρα μου σηκωνόταν 5:30 το πρωί για να κατέβει στη Μητροπόλεως; Επειδή έγκυος ανέβαινε στα ΡΕΟ όποτε είχαν απεργία τα λεωφορεία; Επειδή είχαν την αξιοπρέπεια και τη γνώση του τι σημαίνει να είσαι ΔΥ;


Από το ότι είναι εκτός δακτυλίου, εκτός κέντρου, ο Προαστιακός απέχει 5 λεπτά και ο Ηλεκτρικός του Αμαρουσίου 10 λεπτά, ο σταθμός στην Ειρήνη είναι απόσταση που περπατιέται ανετότατα.
Από την Κηφισίας περνάνε συνέχεια λεωφορεία και στο σημείο εκείνο δεν πιάνει πολλή κίνηση.
Έχω βρεθεί σε ώρα αιχμής,μιας και μένω στην περιοχή 35 χρόνια. Εσύ; Έχεις βρεθεί;


Καθόλου μα καθόλου δεν κάνω λάθος. Άλλα υπουργεία έχουν μεταφερθεί. Ήρθε και η σειρά σας...


Κάποιος τα δούλεψε. Κάποιος που δεν γκρίνιαζε επειδή δεν έχει Internet στη δουλειά της, κάποιος που δεν πήγαινε 2:30 σπίτι του.
Μπορεί ο άνθρωπος να ήταν λαμόγιο, μπορεί και απατεώνας. Αλλά ό,τι και να ήταν δεν αξίζει φθόνος στην κοπέλα για το ό,τι απέκτησε η οικογένειά της. Θα σου φανεί παράξενο, αλλά πολλοί απέκτησαν πολλά με την δουλειά τους και κάθε τι που έχουν το απέκτησαν με τον τίμιο ιδρώτα τους.
Όχι, εννοώ πως είναι δυνατόν να καταφέρεσαι κατά του δημοσίου με "τσαρουχικό" μένος; Ή μήπως χρησιμοποιείς το δημόσιο για να καταφέρεσαι εναντίον μου;

Δυστυχώς έχω βρεθεί και μάλιστα σημειωτόν με το αμάξι, γιατί όπως γνωρίζεις παίρνω την άδειά μου χειμώνα και όχι το καλοκαίρι με βάση το οποίο κάνετες τις μετρήσεις για τις αποστάσεις.

Καθόλου μα καθόλου δεν κάνω λάθος. Άλλα υπουργεία έχουν μεταφερθεί. Ήρθε και η σειρά σας...
Από αυτό που λες σημαίνει ότι δεν ξέρεις τι πάει να πει αποκέντρωση.
Επειδή δηλαδή μεταφέρθηκαν άλλα υπουργεία έγινε και αποκέντρωση ε;
Ρώτα πρώτα να μάθεις τι είναι αποκέντρωση, γιατί έτσι δείχνεις ότι δεν ξέρεις τι σημαίνει και είναι κακό να γράφουμε για όρους που δεν ξέρουμε την έννοιά τους!
Όσο για την συνάδελφο, μιας και δεν την ξέρεις, καλύτερα κράτα μια "πισινή".
Θα την καταλάβαινες καλύτερα άμα την ζούσες...... .
 

Μηνύματα
4.830
Reaction score
1
Απάντηση: Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης

Και βέβαια ΔΕΝ θα του την δώσουν. Αυτό έλλειπε!
Εσύ μιλάς εξ' ιδίας πείρας; Έχεις δει το κτίριο; Έχει κάνει μελέτες; Είσαι ειδικός ή απλά μεταφέρεις τι ακούς στους διαδρόμους;
Γιατί να μην του την δώσουν;
Τι φοβούνται; Μήπως αποκαλυφθεί η αλήθεια;
Εγώ δεν είμαι μηχανικός, το κτίριο το έχω δει μόνο απ' έξω.
Αλλά δεν μπορώ να θεωρώ ανίδεους τους μηχανικούς του Υπουργείου......, σε αντίθεση με την Ηγεσία του που τους απαξιώνει "όλως τυχαίως" για το κτίριο αλλά τους εξυψώνει για το έργο τους στα νοσοκομεία και όπου αλλού τους χρειάζεται.....
Και στο κάτω-κάτω δεν απαγορεύεται στους μη ειδικούς να έχουν γνώμη.
 

Μηνύματα
10.383
Reaction score
6
Βρε Κωνσταντίνε, η στάση είναι ακριβώς (μα ακριβώς λέμε) από έξω από το καινούργιο κτίριο και σταματάνε όλα τα λεωφορεία που κατεβαίνουν την Κηφησίας.
Έχω κάνει δύο εκθέσεις στο Helexpo και όλη την ώρα θυμάμαι να σταματάνε λεωφορεία.
Εκτός αυτού συνάδελφοι μου λένε που χρησιμοποιούν την Κηφησίας το πρωί ότι αυτή "πάει". Επίσης το απόγευμα οι ώρες αιχμής είναι μετά τις 15:00 όπου φαντάζομαι εσύ θα έχεις ήδη σχολάσει.

Επίσης από το σταθμό της Ειρήνης μέχρι το ΟΑΚΑ είναι πραγματικά ελάχιστο το περπάτημα για όποιον δε θέλει λεωφορεία. Χρόνια και χρόνια πήγαινα με τον Ηλεκτρικό στο ΟΑΚΑ.

Εγώ βάζω και στοίχημα ότι είναι 40 λεπτά από το σπίτι σου με τη συγκοινωνία.
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Απάντηση: Re: Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης

Εγώ βάζω και στοίχημα ότι είναι 40 λεπτά από το σπίτι σου με τη συγκοινωνία.
Kαι αν ειναι 45 ? :142: :137:

Τωρα με τι ασχολουμαστε...ποση ωρα θα κανει καποιος να παει στη δουλεια του ? Θα τρελαθουμε ? Ας παει με το αυτοκινητο , ας αγορασει παπι και να πηγαινει με αυτο στη δουλεια να κανει πιο γρηγορα, ας ξενοικιασει (η ας νοικιασει αν ειναι ιδιοκτητο ) το σπιτι που μενει και ας νοικιασει κοντα στο νεο Υπουργειο...
 

Μηνύματα
10.383
Reaction score
6
Re: Απάντηση: Re: Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης

Kαι αν ειναι 45 ?

Τωρα με τι ασχολουμαστε...ποση ωρα θα κανει καποιος να παει στη δουλεια του ? Θα τρελαθουμε ? Ας παει με το αυτοκινητο , ας αγορασει παπι και να πηγαινει με αυτο στη δουλεια να κανει πιο γρηγορα, ας ξενοικιασει (η ας νοικιασει αν ειναι ιδιοκτητο ) το σπιτι που μενει και ας νοικιασει κοντα στο νεο Υπουργειο...
Η ακόμα χειρότερα..... 46; :402::142:

Με το παπί θα 'ναι κανα τέταρτο.

Πάντως εγώ που διασχίζω διαγωνίως το λεκανοπέδιο για πολύ μεγαλύτερη διαδρομή και αλλάζοντας τρεις συγκοινωνίες θέλω ακριβώς 65 λεπτά.
Υπάρχουν βέβαια και οι στραβές αλλά οι στραβές τυχαίνουν σε όλες τις διαδρομές ανεξαρτήτως απόστασης.

Φανταστείτε ότι από το Σύνταγμα στο Παγκράτι (2 χλμ.) κάνω περισσότερη ώρα απ' ό,τι στα υπόλοιπα 28 χλμ. :111:
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
163
Απάντηση: Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης

Όχι, εννοώ πως είναι δυνατόν να καταφέρεσαι κατά του δημοσίου με "τσαρουχικό" μένος; Ή μήπως χρησιμοποιείς το δημόσιο για να καταφέρεσαι εναντίον μου;
Γιατί νομίζεις ότι είσαι τόσο σημαντικός ώστε όλοι ασχολούνται μαζί σου; Είσαι το ίδιο ασήμαντος με όλους μας. Αν εσύ κάθεσαι και σημειώνεις τι περιουσιακά στοιχεία έχει ο κάθε ένας, πώς είναι τα σπίτια που επισκέπτεσαι και τι δουλειά έκαναν οι γονείς του καθενός, αυτό δεν είναι δικό μου πρόβλημα...
Στρέφομαι στο Δημόσιο ως Πολίτης (= ως εργοδότης σου) που έχει βαρεθεί να βλέπει καρεκλοκένταυρους τελμπεχανάδες να τον ταλαιπωρούν.

Δυστυχώς έχω βρεθεί και μάλιστα σημειωτόν με το αμάξι, γιατί όπως γνωρίζεις παίρνω την άδειά μου χειμώνα και όχι το καλοκαίρι με βάση το οποίο κάνετες τις μετρήσεις για τις αποστάσεις.
Δεν μετράμε το καλοκαίρι. Χρόνια μετακινούμουν με ΜΜΜ στην Κηφισίας. Τη μισή ζωή μου την έχω περάσει εκεί.


Από αυτό που λες σημαίνει ότι δεν ξέρεις τι πάει να πει αποκέντρωση.

Επειδή δηλαδή μεταφέρθηκαν άλλα υπουργεία έγινε και αποκέντρωση ε;
Ρώτα πρώτα να μάθεις τι είναι αποκέντρωση, γιατί έτσι δείχνεις ότι δεν ξέρεις τι σημαίνει και είναι κακό να γράφουμε για όρους που δεν ξέρουμε την έννοιά τους!
Πάμε βήμα-βήμα γιατί έχεις σοβαρές ελλείψεις:
Αποκέντρωση: η ενέργεια ή το αποτέλεσμα του αποκεντρώνω, απομακρύνω, αφαιρώ από το κέντρο διάφορες εξουσίες, αρμοδιότητες, δραστηριότητες και τις μεταφέρω στην περιφέρεια.
Περιφέρεια:οι περιοχές που βρίσκονται μακριά από την πρωτεύουσα ή το κέντρο
Κέντρο: η περιοχή μιας πόλης, συνήθως γύρω από μια πλατεία, που συγκεντρώνει τα σημαντικότερα κτήρια από πολιτική, διοικητική, εμπορική άποψη, τις σπουδαιότερες δραστηριότητες της κοινωνικής ζωής

Τι ακριβώς δεν κατάλαβες;

Όσο για την συνάδελφο, μιας και δεν την ξέρεις, καλύτερα κράτα μια "πισινή".
Θα την καταλάβαινες καλύτερα άμα την ζούσες...... .
Δεν την γνωρίζω, αλλά δεν θα χαρακτήριζα έναν άνθρωπο μόνο και μόνο βασιζόμενος στον φθόνο μου για το ό,τι έχει... Βασικά δεν με ενδιαφέρει καν τι έχει ο καθένας...
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης

Με το παπί θα 'ναι κανα τέταρτο.
Ωραιοτατα.Στην Ελλαδα εχουμε 9 μηνες και βαλε το χρονο καλοκαιρι.Ε τους υπολοιπους δυο τρεις ας παει με το αυτοκινητο.

Οριστε λυση για αυτο το ...δραμα :142:

Εδω ο κοσμος χανει τις δουλειες του , απολυεται ο ενας μετα τον αλλο..και θα παιζουμε τα με λεπτα της ωρας για να μην κακοπεσει ο Κωνσταντινος...:142:
 

Μηνύματα
10.383
Reaction score
6
Το βρήκα!!!!!!!!!!!!!




















:142::143::142:


(Κωνσταντίνε πλάκα κάνω έτσι; Αυτά σκεφτόμασταν κι εμείς όταν έφτασε η ώρα να πάμε από το κέντρο της Αθήνας στην άλλη άκρη).
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Απάντηση: Re: Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης




:142:


(Κωνσταντίνε πλάκα κάνω έτσι; Αυτά σκεφτόμασταν κι εμείς όταν έφτασε η ώρα να πάμε από το κέντρο της Αθήνας στην άλλη άκρη).

Kαι ανοιχτο παραθυρο για να προσγειωνεσαι κατευθειαν στη καρεκλα σου...:204:

Και δεν θα καθεσαι ετσι απλα στο εκτοξευτηρι...ε οχι...θα μπαινεις σε μια ειδικη καψουλα (αυγοειδης κατα προτιμηση ) για να αποφευγεις και τις ασχημες καιρικες συνθηκες...:142:

Τωρα αν ο χειριστης ειναι λιγο ακαλιμπραριστος...μπορει βεβαια να εχουμε ομελετα..:142:
 


Μηνύματα
13.106
Reaction score
163
Απάντηση: Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης

Άδικα τα γράφετε...
Ο ΔΥ έχει να μπει από τις 13:35, πράγμα που σημαίνει ότι σχόλασε...
Πάντως δίκιο έχει να διαμαρτύρεται... Για να φεύγει τέτοια ώρα πάει να πει ότι πηγαίνει στη δουλειά από τις 5:30 το πρωί... Πού να βρίσκει λεωφορεία για την εξωτική Κηφισίας στις 4-5 τα ξημερώματα;;;
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.967
Απάντηση: Re: Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης

Kαι ανοιχτο παραθυρο για να προσγειωνεσαι κατευθειαν στη καρεκλα σου...:204:

Και δεν θα καθεσαι ετσι απλα στο εκτοξευτηρι...ε οχι...θα μπαινεις σε μια ειδικη καψουλα (αυγοειδης κατα προτιμηση ) για να αποφευγεις και τις ασχημες καιρικες συνθηκες...:142:

Τωρα αν ο χειριστης ειναι λιγο ακαλιμπραριστος...μπορει βεβαια να εχουμε ομελετα..:142:
Κι αν βάλει παραπάνω δύναμη και σε πετάξει μέσα στο ΟΑΚΑ

την ώρα που παίζει ο βάζελος;:414:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.967
Απάντηση: Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης

Άδικα τα γράφετε...
Ο ΔΥ έχει να μπει από τις 13:35, πράγμα που σημαίνει ότι σχόλασε...
:204:
 

Μηνύματα
15.834
Reaction score
1.213
Απάντηση: Re: Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης

Κι αν βάλει παραπάνω δύναμη και σε πετάξει μέσα στο ΟΑΚΑ

την ώρα που παίζει ο βάζελος;:414:

Ε ενταξει...εδω τρωνε κατι τριαρες ουρανοκατεβατες...εκει θα κολωσουν..? :142:

Το πολυ πολυ να σε πιασει ο pleo με τα στιβαρα του χερια...:204:
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης

Μπορούμε να έχουμε φωτογραφίες από το Νέο Κτίριο? :138:

 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.967
Απάντηση: Re: Αλλαγή κτιρίου Υπουργείου Υγείας & Κοιν. Αλληλεγγύης

Ε ενταξει...εδω τρωνε κατι τριαρες ουρανοκατεβατες...εκει θα κολωσουν..? :142:

Το πολυ πολυ να σε πιασει ο pleo με τα στιβαρα του χερια...:204:
Μπα, αυτός πάει μόνο όταν ο Παο παίζει με καλές ομάδες!

Για να δει την καλή ομάδα ντεεεεεεε:410:
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.193
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top