Αναζήτηση ταινίας

Μηνύματα
166
Reaction score
61
καλησπέρα !! θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος !
ψάχνω μία ταινία την οποία είχα δεί στην τηλεόραση 3.00 το πρωί πριν πολλά πολλά χρόνια και απο τότε δεν μπορώ να την βρω . Αυτά που θυμάμαι είναι τα εξείς - Παίζει ο alain delon και πρέπει να είναι 45-50 εκεί περίπου άρα 1985-1990. Είναι έγχρωμη και το θέμα είναι οτι πεθαίνει και παγιδεύεται σε μία κατάσταση σαν φυλακή όπου ο θάνατος τον κρατάει φυλακισμένο ενώ αυτός προσπαθεί να βρει τρόπο να δραπετεύσει !!
Ελπίζω να βοηθάει κάπως η μνήμη μου ... δεν ξέρω τίποτα άλλο για την ταινία .!!
 



Μηνύματα
399
Reaction score
362


Μηνύματα
399
Reaction score
362
Κι εγω την ειδα τυχαια στη τηλεοραση,καπου στα μεσα της δεκαετιας του ενενηντα,και μου πηρε καμια δεκαπενταρια χρονια να την βρω...
 

Μηνύματα
681
Reaction score
255
καλησπέρα !! θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος !
ψάχνω μία ταινία την οποία είχα δεί στην τηλεόραση 3.00 το πρωί πριν πολλά πολλά χρόνια και απο τότε δεν μπορώ να την βρω . Αυτά που θυμάμαι είναι τα εξείς - Παίζει ο alain delon και πρέπει να είναι 45-50 εκεί περίπου άρα 1985-1990. Είναι έγχρωμη και το θέμα είναι οτι πεθαίνει και παγιδεύεται σε μία κατάσταση σαν φυλακή όπου ο θάνατος τον κρατάει φυλακισμένο ενώ αυτός προσπαθεί να βρει τρόπο να δραπετεύσει !!
Ελπίζω να βοηθάει κάπως η μνήμη μου ... δεν ξέρω τίποτα άλλο για την ταινία .!!
Εδω θα την βρεις μαζι με αλλες 11 ταινιες συνολο 12 ταινιες σε box set και τιμη χωμα
https://www.victorymedia.gr/series/french-movies/delon-12-dvd.html
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.587
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top