Αναζήτηση ταινίων σε φιλμ για παλιά μηχανή κινηματογράφου

Μηνύματα
15
Reaction score
5
Καλησπέρα ,
Ασ το πάρουμε απο την αρχή λοιπόν . Εδώ και κάμποσο καιρό μας έχει μπει μια έμμονη ιδέα εμένα και του κολλητού μου να ξανάλειτουργήσουμε (για την πλάκα μας) τον παλιό θερινό σινεμά που είχε η οικογένεια του , αλλά δεν μπορούμε να βρούμε πουθενά φιλμ και έχουμε ξεμείνει με κάτι τρέιλερ .
Γι'αυτό ζητάω την βοήθεια σας , άμα ξέρετε κάποιο μαγαζί , ερασιτέχνη που να ενοικιάζει ταινίες σε φίλμ θα μου ήταν μεγάλη βοήθεια.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Μηνύματα
4
Reaction score
1
Καλησπέρα ,
Ασ το πάρουμε απο την αρχή λοιπόν . Εδώ και κάμποσο καιρό μας έχει μπει μια έμμονη ιδέα εμένα και του κολλητού μου να ξανάλειτουργήσουμε (για την πλάκα μας) τον παλιό θερινό σινεμά που είχε η οικογένεια του , αλλά δεν μπορούμε να βρούμε πουθενά φιλμ και έχουμε ξεμείνει με κάτι τρέιλερ .
Γι'αυτό ζητάω την βοήθεια σας , άμα ξέρετε κάποιο μαγαζί , ερασιτέχνη που να ενοικιάζει ταινίες σε φίλμ θα μου ήταν μεγάλη βοήθεια.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Παιδιά εγώ έχω φιλμ από ταινίες του 50-60 ξένες και ελληνικές ασπρόμαυρες και έγχρωμες! Είναι 15 κομμάτια περίπου και ενδιαφέρομαι να τις πουλήσω!
 

Μηνύματα
2.765
Reaction score
1.191
Ενημερώστε μας για το project !!! Θα χαρώ να δώ το τελικό αποτελεσμα και όπως μπορώ να στηρίξω την προσπάθεια. Σε ποιά περιοχή εισαστε ?
 

Μηνύματα
29.255
Reaction score
23.299
ΚΑΝΙΓΓΟΣ 19 ΚΑΙ ΣΟΛΩΜΟΥ 39 ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ.

ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΦΤΗΝΕΣ ΚΟΠΙΕΣ.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.647
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top