Ανδρέας Καφάτος, 1961-2020

Μηνύματα
453
Reaction score
92
Όντας "πυροβολημένος" με εικόνα και ήχο κατέληξα πριν πολλά χρόνια στην παρέα του AVForum. Μέσα από τις εκδηλώσεις της Laserland γνωρίστηκα με τον Αντρέα, ο οποίος αναγνωρίζοντας το μέγεθος της βλάβης που είχα για τον χώρο μού έκανε την τιμή να μου αναθέσει την διαχείριση της κατηγορίας των προβολέων.

Μερικά χρόνια μετά, όταν ο Φώτης Φωτιάδης του είπε ότι έψαχνε νέο συντάκτη για τον Ήχο ο Αντρέας δεν δίστασε να του προτείνει την αφεντιά μου. Χάρη σε αυτόν ξεκίνησα (ή αν θέλετε συνέχισα) ένα υπέροχο ταξίδι που κράτησε αρκετά χρόνια και που αποτελεί πλέον αναπόσπαστο κομμάτι της ζωής μου.

Φίλε Αντρέα καλό κατευόδιο, εύχομαι όπου κι αν είσαι να έχεις βρει αδελφές ψυχές να ανταλλάσσετε απόψεις για ωραίες γυναίκες και γρήγορα αυτοκίνητα...
 





Μ.Φ.

MF Audio Επαγγελματίας
Μηνύματα
561
Reaction score
185
Κρίμα ! :'(

edit
πράγματι αυτό το site ήταν παιδί του
και -γενικά- προσέφερε πολλά στό χώρο
 
Last edited:







Μηνύματα
188
Reaction score
1
Τα συλληπητήρια και από εμένα, παιδιά.
Δεν τον γνώριζα προσωπικά, τον είχα "γνωρίσει" μέσα από τις αναρτήσεις του, από το φόρουμ.
Τα θερμά μου συλληπητήρια και κουράγιο στος δικούς του ανθρώπους.
Να είσαστε/είμαστε καλά, να τον θυμόμαστε χαμογελαστό, όπως ήταν πάντα στις φωτογραφίες.

Σάκης
 




Μηνύματα
276
Reaction score
1
Θερμά συλληπητήρια στην οικογένεια του. Καλό Παράδεισο....φίλε μου ..!!!
 



Μηνύματα
892
Reaction score
81
συγκλονίστηκα. Καλό Ταξίδι ΑΝΤΡΕΑ. Ήταν ο ΆΝΘΡΩΠΟΣ που με έβαλε σε αυτό το χώρο που μου έβαλε το μικρόβιο αυτού του χώρου. ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. Κρίμα.
 


Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.563
Μηνύματα
2.865.664
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top