Ανδρέας Καφάτος, 1961-2020

Μηνύματα
139
Reaction score
24
Καλο σου ταξίδι Ανδρέα. Εύχομαι το δημιούργημα σου να υπάρχει για πάντα. Συλλυπητήρια και κουράγιο στην οικογένεια.
 


Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Πολύ δυσάρεστα νέα. Μετά απο τετραετή ταλαιπωρία, απεβίωσε χθες ο Ιδρυτής μας. 😢
Δεν ειχα την χαρα και την τιμη να τον γνωρισω αλλα ειχα διαβασει και ειχα ακουσει τα καλυτερα .
Θερμά συλλυπητήρια στην οικογενεια του καλο παράδεισο
 

Μηνύματα
272
Reaction score
92
Συλλυπητήρια και απο εμάς τους "τουρίστες" του φόρουμ.
Αν και πολλά χρόνια παρακολουθώ τα σχετικά φόρουμ, δεν είμαι τόσο ενεργός σε αναρτήσεις. Είναι απώλεια να χάνουμε τους ανθρώπους που με την αγάπη και το μεράκι τους μας βοηθούν όχι μόνο να μάθουμε, αλλά και να ανταλλάξουμε γνώμες και να γνωρίσουμε αξιόλογους ανθρώπους. Οι ουσιαστικές εμπειρίες και γνωριμίες μένουν για μια ζωή στη μνήμη μας.
 


Μηνύματα
67
Reaction score
6
Συλλυπητήρια στην οικογένεια του. Τον είχα γνωρίσει αφού την εποχή που ήταν στην Laserland και μου είχε αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις τόσο για τις γνώσεις του όσο και γιατί ήταν bon viveur
 



Μηνύματα
64
Reaction score
9
Δυστυχως, μετα απο αρκετο καιρο που ειχα να μπω στο φορουμ, διαβασα το λυπηρο γεγονος και θελω να εκφρασω κι εγω τα συλληπητηρια στην οικογενεια του.

και να ευχηθω στους "κληρονομους" του -οσον αφορα το φορουμ- να ακολουθησουν την γραμμη του ιδρυτη και το οραμα του, για να ειναι και αυτος νοητα μαζι μας και να μας παρακολουθει απο εκει ψηλα που θα βρισκεται.....
 



MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω ρε γαμώτο!!! περιμένω να βάλει καμιά ωραία φωτό απο αυτοκίνητα, να μιλήσουμε!
 

Μηνύματα
13.610
Reaction score
6.566
Το σκεφτόμουνα αυτές τις μέρες, θυμόμουν ότι ήταν μέσα στον Ιούλιο, αλλά περίμενα να δω κάποιο μήνυμα, να πω την αλήθεια. Τέλος πάντων, απλά το θυμήθηκα και είπα να γράψω κάτι, για να τον θυμηθούν και άλλοι, που ίσως τον είχαν γνωρίσει ή απλά διάβαζαν όσα έγραφε εδώ.
 





Μηνύματα
36
Reaction score
19
Πολύ δυσάρεστα νέα. Μετά απο τετραετή ταλαιπωρία, απεβίωσε χθες ο Ιδρυτής μας. 😢
Πολύ δυσάρεστα νέα. Μετά απο τετραετή ταλαιπωρία, απεβίωσε χθες ο Ιδρυτής μας. 😢
Κριμα, θερμά συλληπητήρια στην οικογενεια του.Ηταν ενας ανθρωπος με οραμα.Καλο του ταξίδι.
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.187
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top