Αντικραδασμικά "πατάκια" από τον θείο Wilson

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Τι λες μωρέ;;
Σιγά που αν πάρει κάποιος τέσσερα παπαράκια θα τον ταΐζει κάθε Σ/Κ για ένα χρόνο, θα μπει μέσα από τον πρώτο μήνα..
Εκτός κι αν τα πουλήσει σε τιμές του μπάρμπα Wilson (r.i.p) 8-)
Έχει θέμα ο κομπρέσορας...να το κοιτάξεις :lol:

εννοείται για τιμές Γουίλσον μιλάμε
είναι προφανές ότι η Wilson δεν απευθύνεται σε κανέναν εδώ μέσα .... ορίστε ένα σοβαρό σημείο προβληματισμού
γιατί?
τι έχουν οι δικοί μας μλκς?:p:roflmao:
 

I

iason

Guest
Έχει θέμα ο κομπρέσορας...να το κοιτάξεις :lol:

εννοείται για τιμές Γουίλσον μιλάμε

γιατί?
τι έχουν οι δικοί μας μλκς?:p:roflmao:
Κύριε daharis666,
Θέλω εδώ και πολύ καιρό να εκφράσω μια απορία που έχω αλλά φοβάμαι να μην παρεξηγηθώ.
Εγώ δουλεύω σε εργοστάσιο 3 βάρδιες και είμαι διαφορετικές ώρες ξυπνητος.
Όποτε και να δω το Avside, ότι ώρα και μέρα να είναι , εσύ είσαι μέσα γράφεις, γράφεις και ξαναγραφεις.....? :sneaky:
Σε οποιοδήποτε θέμα και να ανοίξει κάποιος πάντα έχεις άποψη, γνώση, γνώμη, προτάσεις κλπ......
Τελικά προλαβαίνεις τρώς, κάνα τραγουδάκι ακούς....καλά σίγουρα καλώδια δεν θα προλαβαινες να δοκιμάσεις με τίποτα.
Είσαι τόσο ενήμερος για όλα ,αυτό που λέμε ανοικτή Εγκυκλοπαίδεια:rolleyes: η απλά σου αρέσει τόσο πολύ να έχεις attention.?:party:
Φιλικά πάντα :drinks:
Ps,
Έχω σκεφτεί πολλές φορές ότι είσαι ένας από τούς Λαγούς του φόρουμ,και πληρώνεσαι για αυτό που κάνεις.
Φιλικά πάντα Ιάσων :thumbsup:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Κύριε daharis666,
Θέλω εδώ και πολύ καιρό να εκφράσω μια απορία που έχω αλλά φοβάμαι να μην παρεξηγηθώ.
Εγώ δουλεύω σε εργοστάσιο 3 βάρδιες και είμαι διαφορετικές ώρες ξυπνητος.
Όποτε και να δω το Avside, ότι ώρα και μέρα να είναι , εσύ είσαι μέσα γράφεις, γράφεις και ξαναγραφεις.....? :sneaky:
Σε οποιοδήποτε θέμα και να ανοίξει κάποιος πάντα έχεις άποψη, γνώση, γνώμη, προτάσεις κλπ......
Τελικά προλαβαίνεις τρώς, κάνα τραγουδάκι ακούς....καλά σίγουρα καλώδια δεν θα προλαβαινες να δοκιμάσεις με τίποτα.
Είσαι τόσο ενήμερος για όλα ,αυτό που λέμε ανοικτή Εγκυκλοπαίδεια:rolleyes: η απλά σου αρέσει τόσο πολύ να έχεις attention.?:party:
Φιλικά πάντα :drinks:
Ps,
Έχω σκεφτεί πολλές φορές ότι είσαι ένας από τούς Λαγούς του φόρουμ,και πληρώνεσαι για αυτό που κάνεις.
Φιλικά πάντα Ιάσων :thumbsup:
δεν είμαι εγώ πάντα....έχω προσωπικό που γράφει για μένα....κ;αι πάντα μετα μουσικής :p :lol:



αυτό που το είδες?

.
Σε οποιοδήποτε θέμα και να ανοίξει κάποιος πάντα έχεις άποψη, γνώση, γνώμη, προτάσεις κλπ......
όταν δεν ξέρω κάτι διαβάζω κ ρωτάω για να μάθω...
δεν φτιάχνω δικές μου φυσικοχημικές θεωρίες για να δικαιολογήσω την αγνωσια μου
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.687
Γιατί σας κάνει εντύπωση δεν καταλαβαίνω πραγματικά.

Ειναι luxury brand.
Όπως και η Rolls Royce που θέλει £80.000 για την σαμπανιέρα ή η Mercedes που θέλει 600€ για το τασάκι της SLK.

Δεν εχει διαφορά.
Ο καθένας ακουμπά μέχρι εκεί που φτάνει το χέρι του.

That's life.
 

Μηνύματα
1.864
Reaction score
4.430
Έχω σκεφτεί πολλές φορές ότι είσαι ένας από τούς Λαγούς του φόρουμ,και πληρώνεσαι για αυτό που κάνεις.
Πολλοί αναρωτιούνται από που πηγάζει η ενέργεια ορισμένων μελών...
(πλήρους απασχόλησης)
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.658
είναι προφανές ότι η Wilson δεν απευθύνεται σε κανέναν εδώ μέσα .... ορίστε ένα σοβαρό σημείο προβληματισμού
Σοβαρό σημείο προβληματισμού είναι το γεγονός πως ακόμα κι αν είχαν 5$ η 4-αδα, πάλι δε θα με ενδιέφεραν.

Και μισό ευρώ η δεκάδα να είχαν, πάλι δε θα με ενδιέφεραν.

Προβληματιστείτε τώρα.
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Πάντως Κωστή παλιότερα σκεφτόσουν διαφορετικά, π.χ. είχες ανοίξει νομίζω ένα thread με θέμα μηχανική γείωση/απομόνωση και το είχες αναλύσει διεξοδικά και με την παραμικρή λεπτομέρεια, χόρτασες πια και δεν θες άλλο!.. :p
 

Μηνύματα
947
Reaction score
2.990
αυτό στην πραγματικότητα δεν γίνεται....εκτός κ αν πρόκειται για κάτι νέο που προωθούν οι εταιρίες καλωδίων...όποτε πάσο :cry: :lol:

Δεν αφορά εσένα βρε, εσυ το 8ωρο με το ζόρι το βγάζεις. :biggrin: :roflmao:

εδώ μιλάμε για 3 βάρδιες σε 1
.
 
Last edited:


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.658
Πάντως Κωστή παλιότερα σκεφτόσουν διαφορετικά, π.χ. είχες ανοίξει νομίζω ένα thread με θέμα μηχανική γείωση/απομόνωση και το είχες αναλύσει διεξοδικά και με την παραμικρή λεπτομέρεια, χόρτασες πια και δεν θες άλλο!.. :p
Δεν είναι θέμα πείνας ή χορτασίλας.

Τα ηχεία μου, όταν τα στήριξα, έκανα στο Μελιδη βάσεις, ειδάλλως θα αγόραζα τις βάσεις της φίρμας, τέλος.

Όλα τα σοβαρά ηχεία, συνοδεύονται από τις βάσεις τους, και ότι χρειάζονται.

Αν τυχόν δεν έχει η κατασκευάστρια φίρμα βάσεις, τότε υπάρχουν φίρμες που δίνουν ωραιότατες βάσεις, με ότι αυτές χρειάζονται.

Το οππο έχει τα δικά του ποδαράκια, το πικάπ το μκ5 τα δικά του, ο τρινοβ τα δικά του.

Τι να τις κάνω τις ακίδες της Γουίλσον;

Αφού και το ψυγείο έχει τα δικά του ποδαράκια, κι ο φούρνος μικροκυμάτων. Και το πλυντήριο. Απορώ τι χρήση μπορεί να έχουν, ποιος μπορεί να τα χρειάζεται, ακόμα κι αν κοστίζουν ένα σεντς.

Το Nvidia shield λες να το στηρίξω σε ακίδες; Δηλαδή υπάρχει κάποιο νόημα ύπαρξής τους;

Το μόνο που απομένει ως νόημα, είναι να αρμέγονται οι χαϊεντάδες που πιστεύουν σε ακριβά ματζούνια, και για κάθε οικονομικό επίπεδο χαϊεντά, βγάζουν το κατάλληλου κοστολογίου άρμεγμα, να έχει ο καθένας κάτι αντάξιο του πορτοφολιού του, όσα μπορεί να δώσει, να τα δώσει. Αυτό είναι το μόνο νόημα.
 
Last edited:

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Το μόνο που απομένει ως νόημα, είναι να αρμέγονται οι χαϊεντάδες που πιστεύουν σε ακριβά ματζούνια, και για κάθε οικονομικό επίπεδο χαϊεντά, βγάζουν το κατάλληλου κοστολογίου άρμεγμα, να έχει ο καθένας κάτι αντάξιο του πορτοφολιού του, όσα μπορεί να δώσει, να τα δώσει.
Και είναι κακό αυτό?
Από μένα ΜΠΡΑΒΟ που το καταφέρνουν !
 

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Σοβαρό σημείο προβληματισμού είναι το γεγονός πως ακόμα κι αν είχαν 5$ η 4-αδα, πάλι δε θα με ενδιέφεραν.

Και μισό ευρώ η δεκάδα να είχαν, πάλι δε θα με ενδιέφεραν.

Προβληματιστείτε τώρα.
Ασε Κωστα,εσενα δεν σε πιανει τιποτα...

Τα ενεργα και τα πολυκαναλα ειναι απο κατασκευης τελεια! :beach:
 

Μηνύματα
119
Reaction score
269
Και αλλα ¨ποδαρακια" που στοιχει
[/QUOTE]
Δεν είναι θέμα πείνας ή χορτασίλας.

Τα ηχεία μου, όταν τα στήριξα, έκανα στο Μελιδη βάσεις, ειδάλλως θα αγόραζα τις βάσεις της φίρμας, τέλος.

Όλα τα σοβαρά ηχεία, συνοδεύονται από τις βάσεις τους, και ότι χρειάζονται.

Αν τυχόν δεν έχει η κατασκευάστρια φίρμα βάσεις, τότε υπάρχουν φίρμες που δίνουν ωραιότατες βάσεις, με ότι αυτές χρειάζονται.

Το οππο έχει τα δικά του ποδαράκια, το πικάπ το μκ5 τα δικά του, ο τρινοβ τα δικά του.

Τι να τις κάνω τις ακίδες της Γουίλσον;

Αφού και το ψυγείο έχει τα δικά του ποδαράκια, κι ο φούρνος μικροκυμάτων. Και το πλυντήριο. Απορώ τι χρήση μπορεί να έχουν, ποιος μπορεί να τα χρειάζεται, ακόμα κι αν κοστίζουν ένα σεντς.

Το Nvidia shield λες να το στηρίξω σε ακίδες; Δηλαδή υπάρχει κάποιο νόημα ύπαρξής τους;

Το μόνο που απομένει ως νόημα, είναι να αρμέγονται οι χαϊεντάδες που πιστεύουν σε ακριβά ματζούνια, και για κάθε οικονομικό επίπεδο χαϊεντά, βγάζουν το κατάλληλου κοστολογίου άρμεγμα, να έχει ο καθένας κάτι αντάξιο του πορτοφολιού του, όσα μπορεί να δώσει, να τα δώσει. Αυτό είναι το μόνο νόημα.
1588950941667.png




Και άλλα "ποδαρακια" χρυσοπληρωμενα.
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.867
Reaction score
20.359
δεν είμαι εγώ πάντα....έχω προσωπικό που γράφει για μένα....και πάντα μετα μουσικής :p :lol:
Ρε συ! Έμαθες στον "ασβό" να δακτυλογραφεί και σου κάνει τις υπερωρίες; :lol:
 


Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Αυτό το είχα δει παλιά... καλά πάντα θα υπάρχουν τρόποι για άρμεγμα των πλουσίων και ηλιθίων δηλαδή αυτών πού τα βρήκαν έτοιμα η τα κληρονόμησαν η αυτών που βγάζουν εύκολο χρήμα και θέλουν να το δείχνουν με όλους τους τρόπους και να ικανοποιήσουν τις ματαιοδοξίες τους πριν είναι αργά και ανακαλύψουν πως όλα είναι μάταια, είναι αυτό που λέει ο σοφός λαός "οτι (προλάβουμε να) φαμε οτι πιουμε και ότι αρπάξει ο κώλος μας". :geek:
 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Αυτό το είχα δει παλιά... καλά πάντα θα υπάρχουν τρόποι για άρμεγμα των πλουσίων και ηλιθίων δηλαδή αυτών πού τα βρήκαν έτοιμα η τα κληρονόμησαν η αυτών που βγάζουν εύκολο χρήμα και θέλουν να το δείχνουν με όλους τους τρόπους και να ικανοποιήσουν τις ματαιοδοξίες τους πριν είναι αργά και ανακαλύψουν πως όλα είναι μάταια, είναι αυτό που λέει ο σοφός λαός "οτι (προλάβουμε να) φαμε οτι πιουμε και ότι αρπάξει ο κώλος μας". :geek:
Έχεις μπερδέψει κάποια πράγματα φίλε μου, δυστυχώς έτσι είναι αυτός ο κόσμος δεν μπορούμε να είμαστε όλοι ίδιοι, και δεν υπάρχουν μόνο άνθρωποι που τα βρήκαν έτοιμα, πολλοί δούλεψαν για να τα αποκτήσουν και δυστυχώς ζούμε σε μια καπιταλιστική κοινωνία αλλιώς θα ζούσαμε σε κομμουνιστικό καθεστώς και θα είχαμε όλοι τα ίδια, για αυτό μην τα μηδενίζεις όλα, όσο αφορά εμάς κάνουμε το hobby μας και μπορεί να στερηθούμε κάτι άλλο για ικανοποιήσουμε το πάθος μας.

Με πολλά πράγματα μπορείς να κάνεις την δουλειά σου όπως με ένα φτηνό ρολόι αντί ενός ρόλεξ ή με ένα αυτοκίνητο των 15.000 αντί μιας μερσεντές, έτσι είναι το να φθονούμε ανθρώπους που τα αποκτούν με τον κόπο τους είναι άθλιο.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top