Αποστολή AVsite στο GP του Silverstone 07

GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Μετά ακολούθησε ο αγώνας των GP2. Χαμός...πολλές κόντρες και προσπεράσεις!!! Η κούραση της δεύτερη συνεχόμενης μέρας όμως έχει αρχίσει και μας επηρεάζει, έτσι δεν καθόμαστε για όλο τον αγώνα αφού πίσω μας έχει hot-dogs και καρέκλες με τραπεζάκια για να ξεκουραστούμε :crazy_3::crazy_3::crazy_3:

 

Attachments



minas

Πισιά
Μηνύματα
3.935
Reaction score
3.747
Έβλεπα όλο ξένους στις φωτογραφίες κι αναρωτιόμουν πότε θα βάλεις και τις δικές σας :crazy_3:
 

GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Λοιπόν χτές δεν πρόλαβα να ανεβάσω τις φώτο του GP, ούτε σήμερα τις έχω ετοιμάσει όλες όσες θέλω να ανεβάσω αλλά μια πρώτη δόση θα ανέβει τώρα :happy_9:

Πάμε λοιπόν

Silverstone Day 3

Αυτή τη φορά το θέμα ήταν σοβαρό, θυσιάσαμε το πρωινό (ναι ναι αλήθεια :happy_5::happy_5:) και φύγαμε το ξημέρωμα προκειμένουν να μην υπάρχει καμία περίπτωση να χάσουμε τον αγώνα. Ο καιρός άψογος και σήμερα με ήλιο γαλάζιο ουρανό και λίγα άσπρα σύννεφα. Φτάνουμε στην ώρα μας, αφού φάμε την κίνηση της ζωής μας πλησιάζοντας την πίστα και παρκάρουμε στο γνωστό μας πλέον χωράφι "happy_1".
Αφού αυτή τη φορά φτάσαμε αρκετά νωρίς, κάνουμε τα απαραίτητα ψώνια (μπλουζάκια, καπέλα κτλ) και κάνουμε βόλτα στα περίπτερα των ομάδων. Ξαφνικά στο περίπτερο της Toyota γίνεται πανικός, λες και μοιράζουν λεφτά!!! Τελικά είναι ο Ralf και υπογράφει αυτόγραφα, έχει τόσο κόσμο που δεν κατάφερα να πλησιάσω να πάρω και γω ένα αφού του χρόνου προβλέπω να είναι συλλεκτικά :happy_8::happy_8::happy_8:. Κατάφερα όμως να τον βγάλω μια φωτογραφία με τα χίλια ζόρια :cool_4:

 

Attachments


GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Η ώρα επιτέλους πλησιάζει και η αγωνία στο φούλ...δε το κουράζουμε λοιπόν πολύ και πάμε στις θέσεις μας, να δούμε και που βρίσκονται αφού τις προηγούμενες 2 μέρες μόνο στο περίπου είδαμε που είναι.
Τελικά η επιλογή μου να πάρουμε θέσεις πάνω στην ευθεία της εκκίνησης αποδείχτηκε πολύ καλή, είχα μια ψιλοαγωνία αφού τα εισιτήρια τα κλείσαμε σχετικά αργά και το γεγονός οτι αυτά είχαν μείνει με ανησυχούσε λίγο. Το ήξερα οτι από δράση δεν θα δούμε και πολλά αφού δεν ήταν πάνω σε στροφή αλλά θα βλέπαμε τον πανικό που γίνεται πριν την εκκίνηση, τον τερματισμό και τουλάχιστον θα ευχαριστηθούμε θόρυβο αφού τα μονοθέσια περνάνε με μεγάλη ταχύτητα στο σημείο αυτό.

Γενική άποψη λοιπόν από τη θέση που καθόμασταν :cool_4:

 

Attachments


GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Καθόμαστε ανάμεσα στα pitwalls της Mclaren και της Ferrari ακριβώς στο σημείο απ'όπου εκκινεί ο 5ος :cool_4:

 

Attachments


GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Οι υπεύθυνοι της πίστας παίρνουν θερμοκρασίες στο οδόστρωμα ;-)

 

Attachments


GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Οι οδηγοί ανεβαίνουν στο φορτηγό που ήταν αραγμένο στη δεύτερη φώτο και ετοιμάζονται για την παρέλαση των οδηγών.

 

Attachments


GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Από πιο κοντά!
(Στα αριστερά βλέπουμε τους 2 Φινλανδούς να τα λένε :crazy_3:)

 

Attachments


GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Λίγο πριν βγούν τα μονοθέσια στο grid, ο νικητής δημοπρασίας κάνει 2 γύρους με διθέσιο F1 που οδήγησε ο Mansell!!!

 

Attachments


GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Φοβερή επίδειξη από τα Red Arrows, δεν έχω παρακολουθήσει ποτέ air show κτλ και ομολογώ οτι εντυπωσιάστηκα!!! :bravo::bravo::bravo:

 

Attachments


GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Το ένα σκάφος είχε κάποιο πρόβλημα και δεν πέταξε, αν δείτε ο ρόμβος είναι λειψός ;-)

 

Attachments


GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Είπαμε εντυπωσιάτηκα...άντε μη βάλλω κι άλλες (έχω πολλές) :happy_5::happy_5::happy_5:

 

Attachments


GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Τα κορίτσια πήραν τις θέσεις τους (ένα τηλεφακό ρε παιδιάααααα) :happy_9::happy_9::happy_9:

 

Attachments



GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Και μέσα σε μερικά λεπτά...χαμός μπροστά μας!!! :bravo::bravo::bravo:

 

Attachments


GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Και τότε ήταν που ξύπνησε ο paparazzi μέσα μου :happy_5::happy_5::happy_5:
Αριστερά από το μεγάφωνο ο Briatore με 3 από τις Girls Aloud!

 

Attachments


GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
O Jean Todt δίπλα στο αμάξι του Kimi :bravo::bravo::bravo:




Αυτά προς το παρόν αύριο λογικά το part 2 :happy_9: :happy_9:
 

Attachments



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.643
Μηνύματα
2.870.156
Members
37.934
Νεότερο μέλος
daemon76
Top