Αρχική σελίδα AVsite;

Θέλετε, αν γίνεται, να υπάρξει πάλι αρχική σελίδα στο AVsite;


  • Total voters
    92
  • Poll closed .

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.398
Reaction score
74.676
Η αρχική σελίδα με αυτόματα (και όχι μόνο) επιλεγμένα νήματα δεν υφίσταται μετά την αναβάθμιση διότι η νέα έκδοση του XenForo δεν την περιλαμβάνει με παραμετροποιήσιμο τρόπο.
Αξίζει τον κόπο να ασχοληθούμε με κάποιο add on όταν και αν υπάρξει; Για ψηφίστε κορίτσα.
 

Μηνύματα
2.401
Reaction score
3.611
Κwλους ΔΑΓΚΩΤΌ!
Ειδικά τώρα που είναι καλοκαίρι, δλδ οι ειδήσεις των καναλιών είναι καλύτερες που μας τους μοστράρουν όταν ανακοινώνουν καύσωνα;
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.615
Reaction score
94.541
Η αναβάθμιση μπορεί να το έκανε για να πουλήσει add on.

Για νέα μέλη ή επισκέπτες πιστεύω χρειάζεται.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.398
Reaction score
74.676
Η αναβάθμιση μπορεί να το έκανε για να πουλήσει add on.
Δεν νομίζω να βγάζουν χρήματα απο τα add ons, μάλλον θεωρήθηκε πως δεν υπάρχει αρκετό ενδιαφέρον.
Ένα forum μπορεί να περιέχεται σε site με σοβαρή αρχική σελίδα (ή σελίδες), ή να είναι αποκλειστικά forum όπως το δικό μας.
 







Μηνύματα
41
Reaction score
30
Και σε εμένα είδη μου έλειψε. Φυσικά μπορώ και χωρίς, αλλά ακόμα και για μια γρήγορη εικόνα στα νέα θέματα χωρίς να σου εμφανίζονται όλα τα νέα μηνύματα από όλα τα θέματα εξυπηρετή. Και οπωσδήποτε για νέα μέλη (θεωρώ και τον εαυτό μου ως ένα απο αυτά), τα οποία δεν εχουν ακόμα πολλά θεμάτα να ακολουθούν, είναι ενας εύκολος τρόπος να παρακολουθούν νέες συζητήσεις. Βέβαια η συνήθεια αλλάζει όταν αλλάζουν οι συνθήκες.
 




Μηνύματα
96
Reaction score
59
Μονο αν ειναι κωλοι πανω σε γκαβλωδια και πυρακτωμενες γιγαντιες λαμπες!
Σοβαρα τωρα αν εχετε κεφι, γιατι χρονο και γνωσεις βλεπω διαθετετε, ενα feed με οτι νεο και ενδιαφερον σε τεχνολογιες υπαρχει στο χωρο σε μορφη link η παρουσιασης ηταν ιδανικο. Εννοω παραπομπες απο διαφορα site του χωρου και vids απο youtube κλπ. Επισης καποιες αναλυσεις και παρουσιασεις επι καποιων θεματων που κανουν τα μελη κατα καιρους να βγαινουν κι αυτα πρωτη μουρη επισης. Αυτα ψυχακηδες :smile:
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.583
Μηνύματα
2.866.406
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top