Ασφαλης Καταργηση usb η' σκληρου εξωτερικου δισκου σε Samsung QE QN85B

Μηνύματα
94
Reaction score
52
Στην δικιά μου βάζω ένα στικάκι
Το βγάζω όποτε ναναι , την ώρα που παίζει , την ώρα που γράφει τηλεοπτικό από την tv, όταν την έχω ανοικτή ,όταν την έχω κλειστή
Δεν είχα ποτέ πρόβλημα
Ναι αλλα δεν μπορω να το διακινδυνευσω με 3x5tb συλλογης ταινιων που μαζευτηκαν με πολυ κοπο και χρονο
Aποτι αντιλαμβανομαι θελει σιγουρες απαντησεις για το τι συμβαινει στη τηλεοραση και εαν μπορει να λυθει .
Στικακι η σκληρος απο τη στιγμη που συνεχιζει να παιρνει ταση ειναι θεμα.
Το εαν χαθουν, αλλοιωθουν ποιος μπορει να το πει με σιγουρια?
Εγω που εχω ξηλωσει(και το κανω εκπαραδρομης) χωρις ασφαλη σε υπολογιστη δεν μου τα βλεπει το media player (wd3)
Εαν τα βαλω ξανα και κανω ασφαλη διορθωνεται. Σε μενα και για την ωρα...
Ακριβως αυτο φιλε μου
Μολις μιλησα με την εξυπηρετηση πελατων ,στην αρχη μου εδωσαν αυτες τις οδηγιες..
'' Θα χρειαστεί να πατήσετε το Σπιτάκι, να μεταβείτε στα αριστερά μέχρι να βρείτε την ονομασία του σκληρού δίσκου ή του USB και πατώντας δεξί ή πάνω βελάκι, θα σας βγάλει κάποιες επιλογές. Μια από αυτές είναι η αποσύνδεση. ''

Δυστυχως εκει οι μονες επιλογες που εχει ειναι ''πληροφοριες'' και ''καρφιτσωμα στην αρχικη οθονη''.
Τους το μετεφερα και η απαντηση ηταν
'' Εκεί υπήρχε η επιλογή. Αυτό σημαίνει πως έχει καταργηθεί η επιλογή. Θα χρειαστεί απλά να αφαιρέσετε τη συσκευή. ''
Μα ο σκληρος εργαζεται πως θα τον αφαιρεσω? Τι θα γινει αν υποστει απωλεια δεδομενων?
Με αυτα και με τα αλλα καταληξαμε οτι θα τον ψαξουν περαιτερω και θα ενημερωσουν στο mail μου..ιδωμεν
 
Last edited:

Μηνύματα
94
Reaction score
52
Και η επισημη απαντηση της samsung hellas ειναι με λιγα λογια ''ΝΑ και αν χασετε τα αρχεια του σκληρου σας''!!
samsung.png
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.687
Μηνύματα
2.869.969
Members
37.945
Νεότερο μέλος
belg1960
Top