Α.Ε.Κ. 2022-2023

Reaction score
580
Δεν ενθουσιαζει η ομάδα, αλλά είναι νωρίς να κρίνουμε...

Ο προπονητής σαν προσωπικότητα, φιλοσοφία και αυτά που λέει, εμένα μου κάνει... Τωρα στο κατέβασμα της ομάδας γίνονται αλχημείες και αλλαγές θέσεων σε σχέση με αυτές που κανονικά γνωρίζει κάθε ποδοσφαιριστής που δεν μου αρέσουν, αλλά κάνω υπομονή ...

Έχω βγάλει διαρκειας με τον μικρότερο γιο μου, (έσκασα 1300 για δύο εισιτήρια) και όλο πάω να τα κλάψω, αλλά από την άλλη νομίζω ότι η εμπειρία, οι θύμησες και τα συναισθήματα θα ισοσκελισουν τα έξοδα...

Πάντως έχουν έρθει καλοί παίχτες, σχετικά με άλλες χρονιές... Και ο Φερναντες ήταν μεγάλη επιτυχία, είναι παιχταρας.

Αν έρθει και ένας Σιντιμπε αριστερά θα είμαστε καλά...

Εκείνος που δεν μου αρέσει, παρά τα τρία όμορφα γκολ είναι ο Πινέδα... Δεν υπάρχει στο γήπεδο, δεν βοηθάει στην ανάπτυξη και κάνει σημαντικά λάθη από τα οποία κινδυνεύουμε ...

ika

News
Reaction score
8.691

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Reaction score
69.612
reantekaigmithte επιτέλους!! :headbang:

:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:
Αναιρεί κάθε ψυχαγωγική και παιδαγωγική λειτουργία του γλυπτού στον δημόσιο χώρο και διαμορφώνει στρεβλά παιδαγωγικά πρότυπα.

ika

News
Reaction score
8.691
Άμα ήταν πολύχρωμος δεν θα τους παρέπεμπε σε επιθετική τρομολαγνεία, δεν θα τους κινητοποιούσε εθνικιστικά αντανακλαστικά και δεν θα τους δημιουργούσε αισθήματα αλυτρωτισμού

Last edited:

Reaction score
2.298
Χαζομάρες. Μήπως επειδή δεν φτιάξανε οι ίδιοι γλυπτό και δεν πήραν φραγκα;
Τους πείραξε αυτό και δεν τους είχε πειράξει εκείνη η μ@λ@κια που είχαν βάλει στο Π.Φαληρο ένα κόκκινο διάβολο ή ότι στο καλό ήταν εκεινο;

ika

News
Reaction score
8.691
Όποιος θέλει κατεβάζει την τελετή από

//youtu.be/4SS952d9FxQ

//www.youtube.com/watch?v=4SS952d9FxQ&t=3s

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Reaction score
20.828
Δεν είμαι ΑΕΚ ......αλλά αγαπώ ΑΕΚ .
Το έργο τέχνης να παραμείνει ως έχει .
Τα εθνικιστικά δεν έχουν χώρο εδώ . Το σύμβολο αυτό υπάρχει 100 χρόνια και τους πείραξε τώρα .....αν είναι δυνατόν !
Για να μην πω τίποτε άλλο θαπώ ......σε δουλειά να βρισκόμαστε .

-

Reaction score
318
Έχει και συνέχεια...

ika

News
Reaction score
8.691
Έχει και συνέχεια...

Αν οι διαμαρτυρόμενοι πάνε στο γήπεδο, να φοράνε πάνες ακράτειας για να μην πάνε στην τουαλέτα και ταραγχθεί ο ψυχισμός τους.

Σε λίγο θα γράψουν πως ο αετός κοιτάει νότια και στοχεύει το Καραϊσκάκη.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Η παρατεταμένη @γ@μί@ βαράει κατακέφαλα

ika

News
Reaction score
8.691
Η ανεγκεφαλίαση της 21 εμφανίστηκε και χθες στην Αγιά Σοφιά, με τα καπνογόνα και τις φωτοβολίδες.
Ας ελπίσουμε να ήταν λόγω του πρώτου παιχνιδιού και θα εξαφανισθούν, μετά και τις αποδοκιμασίες.
Αλλοιώς βλέπω καμμένα τα καθίσματα σε λίγο καιρό.

daharis666

Moderator
Reaction score
69.612
Η ανεγκεφαλίαση της 21 εμφανίστηκε και χθες στην Αγιά Σοφιά, με τα καπνογόνα και τις φωτοβολίδες.
Ας ελπίσουμε να ήταν λόγω του πρώτου παιχνιδιού και θα εξαφανισθούν, μετά και τις αποδοκιμασίες.
Αλλοιώς βλέπω καμμένα τα καθίσματα σε λίγο καιρό.
αν δεν φύγουν τα ούγκανα από εκεί μέσα είναι ζήτημα μιας σεζόν το γήπεδο να γίνει στάβλος
και οπωσδήποτε να αφαιρεθούν τα προστατευτικά δίχτυα ...τέλος αυτά
όποιος κάνει μλκία κ πετάξει πράμα....σύλληψη και απαγόρευση εισόδου στα γήπεδα

ika

News
Reaction score
8.691
αν δεν φύγουν τα ούγκανα από εκεί μέσα είναι ζήτημα μιας σεζόν το γήπεδο να γίνει στάβλος
Από το στόμα σου και στου Θεού τ' αφτί.

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Reaction score
80.481
Έχεις βρεθεί ποτέ στη σκεπαστή; Ή στην 7; Που λιποθυμάς από τις αναθυμιάσεις και μόνο; :laugh:

daharis666

Moderator
Reaction score
69.612
Έχεις βρεθεί ποτέ στη σκεπαστή; Ή στην 7; Που λιποθυμάς από τις αναθυμιάσεις και μόνο; :laugh:
άσε Γιάννο...έχω παρελθόν με την original για κάποια χρόνια....αναγκαζόμουν να κατεβαίνω με τους οργανωμένους για τα ματς....
....στο πούλμαν να δεις τι αναθυμιάσεις είχε.....αν περνούσε Κ9 από δίπλα θα γύριζαν τα μάτια του σαν σλοτμασιν :laugh:

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Reaction score
80.481
Είχαμε πάει με φίλο φανατικό ΑΕΚτζή σκαστοί από το 251ΓΝΑ σε αγώνα της ΑΕΚ στη σκεπαστή. Δεν θυμάμαι ούτε τι είδα ούτε πώς γύρισα, ούτε πώς μας άφησαν να ξαναμπούμε με τέτοια μυρωδιά. :roflmao:

Reaction score
339
Όπως είχε πει και μια ψυχή, αυτοι ειναι οι φίλαθλοι μας και δεν θελουμε να τους αλλάξουμε. Αυτό ισχύει για όλες τις ομαδες. Αν ήθελαν θα το καθάριζαν το μαγαζί σε dt.
Όπως έγινε σε αλλες χώρες που ήθελαν.

ika

News
Reaction score
8.691
Όπως είχε πει και μια ψυχή, αυτοι ειναι οι φίλαθλοι μας και δεν θελουμε να τους αλλάξουμε. Αυτό ισχύει για όλες τις ομαδες. Αν ήθελαν θα το καθάριζαν το μαγαζί σε dt.
Όπως έγινε σε αλλες χώρες που ήθελαν.
Τώρα όμως ο Μελ θα πρέπει να πει το "ΗΛΘΑΜΕ" γιά να επικαιροποιήσει το "ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ".

Θα το πει με τους κάφρους μέσα;

Last edited:

Reaction score
580
Δυστυχώς αυτό με τα καπνογόνα χθες ήταν απαράδεκτο ...

Θελει η ΠΑΕ να προστατεύσει το προιόν της και το γήπεδο ? δεν καταλαβαίνω πραγματικά ... δεν μπορεί να γίνεται κάποιος έστω υποτυπώδης έλεγχος ? μιλάμε οι τύποι είχαν φέρει μέσα, 3 τόνους 'πυρομαχικά (καπνογόνα-κροτίδες, κλπ.). Είμαι στην 14, δίπλα τους, και δεν μπορούσα να αναπνεύσω ... υποθέτω ηλικιωμένοι με αναπνευστικά προβλήματα θα πάθουν κανά κακό, αν πάνε 2-3 φορές...

Δεν ξέρω κιόλας, υπάρχει τιμωρία για τα καπνογόνα ? σαν να μου φαίνεται ότι παλαιότερα είχαμε τιμωρηθεί με αποκλεισμό έδρας ...

Τέλος, υπήρχαν απειροι τζαμπατζήδες, που κάθονταν όρθιοι στις εισόδους στις θύρες, και όποιοι, όπως εμείς, είχαν εκεί γύρω θέσεις δεν έβλεπαν τίποτε...

Staff online

• rose.athens
    Not in the mood Mod
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
166.040
Members
37.020
Νεότερο μέλος
MIB_Asterix