Βάση μικροφώνου για Umik.

Μηνύματα
908
Reaction score
2.560
Αυτό που λέει ο τίτλος. Το προηγούμενο τρίποδο έφυγε πακέτο με άλλο μικρόφωνο και ξέμεινα με το κοντούλικο της συσκευασίας του Umik. Κάποια δοκιμασμένη - οικονομική πρόταση?
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.366
Οποιοδήποτε τρίποδο για μικρόφωνα από κατάστημα μουσικών οργάνων, ίσως;
 

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.993
Reaction score
1.462
Και καταστήματα ηλεκτρονικών. Υπάρχουν πολλά και φτηνά. Διάλεξε τύπο "γερανού" με σπάσιμο στην μέση. Ταιριάζει καλύτερα σε σπίτια με έπιπλα.
Γιάννης
 

Μηνύματα
813
Reaction score
1.788
Με αυτό βολεύομαι μια χαρά εγώ. Απλώς έχει χοντρό σπείρωμα και πρέπει να πάρεις και το ανταπτοράκι για το μικρό σπείρωμα που έχει η βάση του Umik.
 

Μηνύματα
908
Reaction score
2.560
Οποιοδήποτε τρίποδο για μικρόφωνα από κατάστημα μουσικών οργάνων, ίσως;
Χα χα, λογική απάντηση! Δεν εννοούσα οτι ψάχνω κάτι εξεζητημήνο, απλά επειδή δε ξαναχρειάστηκα κάτι παρόμοιο, σκέφτηκα μήπως θα έπρεπε να προσέξω κάτι συγκεκριμένο :).
 

jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.993
Reaction score
1.462
Με αυτό βολεύομαι μια χαρά εγώ. Απλώς έχει χοντρό σπείρωμα και πρέπει να πάρεις και το ανταπτοράκι για το μικρό σπείρωμα που έχει η βάση του Umik.
Αυτό είναι από τα καλά. Αν τα 25 Ευρώ σου είναι παραδεκτά, χτύπησέ το.
Γιάννης
 

Μηνύματα
908
Reaction score
2.560
Αυτό είναι από τα καλά. Αν τα 25 Ευρώ σου είναι παραδεκτά, χτύπησέ το.
Γιάννης
A, ωραία, νομίζω θα το βρω εύκολα. Τα 25 Ευρώ ακούγονται "λογικά", αν υπάρχουν και φθηνότερα βέβαια... ακόμα καλύτερα!
 

Μηνύματα
908
Reaction score
2.560
Με αυτό βολεύομαι μια χαρά εγώ. Απλώς έχει χοντρό σπείρωμα και πρέπει να πάρεις και το ανταπτοράκι για το μικρό σπείρωμα που έχει η βάση του Umik.
Πετάχτηκα μέχρι τον τοπικό αντιπρόσωπο του Νάκα, το είχε ετοιμοπαράδοτο και το τσίμπησα! Μια χαρά φαίνεται...Ευχαριστώ :thumbsup:
 

Μηνύματα
813
Reaction score
1.788
Καλορίζικο. Αν μετράς κάτι από 2-θέσιο και κάτω βολεύει από πλευράς διαστάσεων.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.291
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top