Γαλλικό κατάστημα Blurays εκτός από amazon;

Μηνύματα
319
Reaction score
2
Καλησπέρα!
Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς κανένα κατάστημα BLurays που να πουλάει γαλλικές εκδόσεις, (και αν είναι δυνατόν να έχει παρόμοιες τιμές), το οποίο να δέχεται paypal.
Έπαθα μια μεγάλη βλακεία, και έχω χρήματα στο paypal balance και δε μπορώ να ψωνίσω από amazon!!
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Δεν ξέρω κανένα, αλλά μπορείς να ψωνίσεις από το eBay (στο οποίο ανήκει το PayPal).
 

Μηνύματα
319
Reaction score
2
Απάντηση: Γαλλικό κατάστημα Blurays εκτός από amazon;

χμμ.. καλή ιδέα, αλλά θα μου έρθει πολύ πιο πάνω το κόστος (θέλω 3 Blurays, οπότε αφού θα παίρνω το καθένα ξεχωριστά, θα πληρώνω και shipping ξεχωριστά)
Θα το κοιτάξω, ευχαριστώ..

edit: τίποτα δυστυχώς. Ή δε θα υπάρχουν, ή δε θα τα στέλνουν εκτός Γαλλίας αν υπάρχουν, ή θα είναι πανάκριβα.

μα και αυτό το Amazon!!
ΟΛΟΙ πια δέχονται paypal, και αυτό όχι;
(λέει δε δέχονται επειδή το paypal είναι του ebay το οποίο είναι ανταγωνιστής του amazon marketplace και συνεπώς του amazon! τρέχα γύρευε!)
 

Μηνύματα
319
Reaction score
2
Απάντηση: Γαλλικό κατάστημα Blurays εκτός από amazon;

Λοιπόν, τα βρήκα αυτά που θέλω στο fnac, και απ'ότι κατάλαβα δέχεται και paypal, αλλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο να παραγγείλεις χωρίς option για αγγλικά..
 

Μηνύματα
681
Reaction score
255
Κοιταξε φιλε μου στο priceminister.com (γαλλικο e-shop), εχει οτι θελεις και παρα πολλες ταινιες DVD και BLURAY με ελληνικους υποτιτλους.Δες και στο blu-world.co.uk
 


Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top