Για Skoda superb 2009

Μηνύματα
1.336
Reaction score
661
Θέλω να αλλάξω την εργοστασιακή πηγή στο Skoda superb 2009 και να βάλλω μια πηγή multimedia, χωρίς όμως να χάσω καμμία λειτουργία απο το τιμόνι και της οθόνης στο ταμπλό, πρέπει δλδ να κουμπώνει το ήδη canbus. Με ενδιαφέρει κυρίως usb, blutooth, gps και βοηθός parking. Με ενδιαφέρει επίσης και η ποιότητα μουσικής, αργότερα θελω να βάλλω σαμπγούφερ.
 


Car_Audio_Test

Επαγγελματίας
Editor
Μηνύματα
2.284
Reaction score
853
Θέλω να αλλάξω την εργοστασιακή πηγή στο Skoda superb 2009 και να βάλλω μια πηγή multimedia, χωρίς όμως να χάσω καμμία λειτουργία απο το τιμόνι και της οθόνης στο ταμπλό, πρέπει δλδ να κουμπώνει το ήδη canbus. Με ενδιαφέρει κυρίως usb, blutooth, gps και βοηθός parking. Με ενδιαφέρει επίσης και η ποιότητα μουσικής, αργότερα θελω να βάλλω σαμπγούφερ.
Καλύτερα να είναι από 2 giga ram και πάνω. Δεν χάνεις τίποτα από control τιμονιού.
Υπολόγισε γύρω στα 40ε την τοποθέτηση.
 

Μηνύματα
1.336
Reaction score
661
Το macrom m-dl500 μπορεί να συνδεθεί στο skoda superb 2009 μοντελο χωρίς όμως να χάσω καμμία λειτουργία απο το τιμόνι και της οθόνης στο ταμπλό, πρέπει δλδ να κουμπώνει το ήδη canbus.
 

Car_Audio_Test

Επαγγελματίας
Editor
Μηνύματα
2.284
Reaction score
853
Η συγκεκριμένη είναι 2 din θα χρειαστείς αντάπτορα για το τιμόνι. Νομίζω δεν είναι Android.
 


Μηνύματα
1.336
Reaction score
661
Με πρώτο κριτήριο την απόλυτη συμβατότητα με το superb 2009 δλδ να δουλεύουν και τα χειριστήρια του τιμονιού και οι ενδείξεις στην οθόνη και μετά η ποιότητα του ήχου (δεδομένου ότι η ποιότητα του ήχου που έχει από την μάνα του με ικανοποιεί απόλυτα) και τρίτο η τιμή πώς θα τα αξιολογούσατε?
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.568
Μηνύματα
2.865.759
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top