Γυναικεία εξομολόγηση : Θέλω άγριο sex

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
Το 'Αγριο...Σεξ...!!!

Περίπου πριν 2 εβδομάδες έμεινα σε ένα ξενοδοχεία κατά τη διάρκεια ενός επαγγελματικού ταξιδιού και αισθανόμουν λιγάκι μόνη με ένα αίσθημα ελευθερίας που ποτέ δεν είχα ξανααισθανθεί αποφάσισα να τηλεφωνήσω σε μια από αυτές τις 'εταιρείες συνοδών' για τις οποίες δίνονται πληροφορίες στην έξοδο αεροδρομίων, κυρίως για άνδρες.


Παρόλα αυτά, ανάμεσα στα χαρτιά που είχα βρήκα ένα το οποίο προσέφερε μια υπηρεσία κυρίως ανδρική και συγκεκριμένα μου έκανε εντύπωση ένας ο οποίος ονομαζόταν Φερότικο.


Αφού ανέλυσα με προσοχή την φωτογραφία, αποφάσισα να του τηλεφωνήσω... Γαμώτο.


Με τη μπροσούρα στα χέρια μου - που έτρεμαν και ίδρωναν από την προοπτική-, σήκωσα το τηλέφωνο και σχημάτισα τον αριθμό που υποδείκνυε το διαφημιστικό.


Γεια! απάντησε ένας άντρας με αισθησιακή φωνή.

Γεια! Βλέπω ότι γνωρίζεις από μασάζ και η αλήθεια είναι ότι χρειάζομαι να έρθεις στο δωμάτιό μου και να μου δώσεις ένα επείγον... όχι, περίμενε, στη πραγματικότητα αυτό που θέλω είναι σεξ!

Έχω όρεξη να ζήσω άγριο σεξ μεγάλης διάρκειας αλλά τώρα!!!


Μιλάω σοβαρά, επιθυμώ να διαρκέσει όλη την νύχτα και είμαι διατεθειμένη να συμμετάσχω σε διάφορα και μη παραδοσιακά πράγματα.

Αν αυτό μπορεί να πει άντρας, εγώ θέλω να το κάνω!

Φέρε μαζί σου όλων των ειδών τα εργαλεία, αξεσουάρ και παιχνίδια για να σιγουρευτείς ότι θα με κρατήσουν ξύπνια όόόόόλη την νύχτα...!

Θέλω να με ακινητοποιήσεις και να μου γεμίσεις το σώμα με ότι θέλεις και μετά να καθαρίσουμε ο ένας τον άλλο.. με τη γλώσσα ή με ότι εσύ θέλεις.

Πώς σου φαίνεται....;
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Λοιπόν, πραγματικά ακούγεται φανταστικό...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Αλλά, κυρία μου, για να κάνετε εξωτερικές κλήσεις πρώτα πρέπει να πληκτρολογήσετε το 9...!!!!!!!!!!!!!!!!!

:143::135::137::143::135::137::143::135::137::143::135::137:
 

Μηνύματα
7.704
Reaction score
4
Εδω δεν γελαμε με το λαθος της γυναικας να καλεσει τη Reception αλλα με την λαλακια του υπαλληλου της Reception που αντι να παει να της κανει αυτος μασαζ της ειπε οτι πρεπει να βγαλει εξωτερικη γραμμη. :418:
 

Μηνύματα
2.795
Reaction score
202
Απάντηση: Re: Γυναικεια εξομολογηση : Θελω αγριο sex !!!

Εδω δεν γελαμε με το λαθος της γυναικας να καλεσει τη Reception αλλα με την λαλακια του υπαλληλου της Reception που αντι να παει να της κανει αυτος μασαζ της ειπε οτι πρεπει να βγαλει εξωτερικη γραμμη. :418:
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ Η' ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΣΥΝΟΔΩΝ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΛΕΣΕΙ Η ΚΥΡΙΑ?

αλλαζω τωρα επαγκελμα:137::137::137:
 

Μηνύματα
1.541
Reaction score
5
Απάντηση: Γυναικεια εξομολογηση : Θελω αγριο sex !!!

Οι ρεσεψιονιστες πλεον λενε "γειά!"...?
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.402
Reaction score
94.001
Πού το ξέθαψες το θέμα, 6 χρόνια σχεδόν μετά! :o
 



Μηνύματα
1.872
Reaction score
6.369
Σ΄ ένα site σαν αυτό, όταν το πρώτο σου μήνυμα το αφήνεις σε thread σχετικό με sex, κάτι συμβαίνει... Και ναι, είναι η δουλειά του. Διαφημίζει και το site του στην υπογραφή! Ρε τι καρντάσι είναι τούτο... :roflmao:
 




Μηνύματα
1
Reaction score
1
Τώρα σοβαρά έχει συμβεί αυτό ή πλάκα κάνετε?
γιατί δεν έπαιρνες κανένα παιχνίδι από κάνα spammer να την βρεις με την ησυχία σου!
 
Last edited by a moderator:





daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.064
ρε τι γράφατε πριν χρόνια μερικοί...?
το καλημέρα-καλησπέρα είναι γατάκι μπροστά του :o:roflmao::lol:
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.312
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top