ΔΕΗ

Reaction score
0
Γεια σας παιδια, εχω μια απορια κ θα ηθελα αν καποιος ξερει να μ απαντηση!
Λοιπον ,χρωσταω 300 ευρω στην ΔΕΗ, σκεφτομουν ν κανω διακανονισμο αλλα μετα το ξανα σκεφτηκα δεν θα μπορω καθε μηνα να το πληρωνω κ σκευτηκα τ εξης... αν πηγαινω οποτε μπορω κ βαζω καποια χρηματα(50-60) και πληρωνω μεσο τ ατμ γινεται?

abcd

Πρώην Διοικητής
Super Moderator
Reaction score
49.705
:welcome:

Μόνο η ΔΕΗ μπορεί να στο πει αυτό με σιγουριά!

Στο λογαριασμό σου γράφει το αρμόδιο κατάστημα που ανήκεις.

Πήγαινε εκεί ή πάρε τηλέφωνο στο 11770

Η χρέωση στο 11770 είναι μία αστική μονάδα/λεπτό για κλήσεις από σταθερό τηλέφωνο.

Decembered

Μαϊμού
Reaction score
13.348
καλημερα, χτες ελαβα ενα γραμμα απο ενα δικηγορικο γραφειο για υποχρεοση/οφειλη προς τη δεη (450 ευρο), το οποιο και θα εξωφλησω μεχρι τελος του μηνα.. πρεπει να κανω κατι στο ενδιαμεσω ή να σκεφτω να ανησυχησω ?

daharis666

Crystalator- Reporter
Moderator
Reaction score
42.998
καλημερα, χτες ελαβα ενα γραμμα απο ενα δικηγορικο γραφειο για υποχρεοση/οφειλη προς τη δεη (450 ευρο), το οποιο και θα εξωφλησω μεχρι τελος του μηνα.. πρεπει να κανω κατι στο ενδιαμεσω ή να σκεφτω να ανησυχησω ?
Πάρε τηλ την ΔΕΗ να ενημερωθείς....δεν έχουν μπέσα αυτοί

εμένα την Δευτέρα των εκλογών μου είχε έρθει ένα χαρτί αντίστοιχο ότι και καλά χρωστάω 175 ευρώ πριν από 8 χρόνια :headbang: που άλλαξα μαγαζί και έκανα μεταφορά το ρολόι (γιατί το έχω εταιρικό με τιμολόγιο)
αυτά τα είχα πληρώσει την ίδια μέρα θυμάμαι που έκανα την διαδικασία αλλαγής στη ΔΕΗ γιατί διαφορετικά δεν γίνεται να σου κάνουν μεταφορά (ήταν λογαριασμός δηλαδή..το περίεργο ήταν ότι δεν είχε τοκιστεί το ποσό)
και στο τέλος έγραφε ότι αν το έχω ξοφλήσει να το αγνοήσω διαφορετικά θα υπάρξουν νομικές ενέργειες μπλα μπλα μπλα μπλα οτι να ναι

τους έγραψα στα @@

Decembered

Μαϊμού
Reaction score
13.348
Να το πληρώσεις μήπως;
οπως εγραψα πριν το τελος του μηνα, προεκυψαν κατι εξοδα ... που δε περιμενα να μου κατσει ...
Πάρε τηλ την ΔΕΗ να ενημερωθείς....δεν έχουν μπέσα αυτοί
οκαυ θα παρω αυριο ενα τηλεφωνο, μη νομιζουν οτι τους εχω αναγκη..
καμμια δικαιολογια εχουμε ... πιανει το "μου τα εφαγε η γκομενα...( με αλλον..) "?

Decembered

Μαϊμού
Reaction score
13.348
... αμα κανω κατι τετοιο, τοτε ειναι βεβαιο οτι το επομενο βημα ειναι η αγγελια στα προσωπικα.. Ευπαρουσιαστη Νεαρη Μαιμου ζητα ζεστασια απο φιλοξενη κυρια με πληρωμενο το ρευμα ...

daharis666

Crystalator- Reporter
Moderator
Reaction score
42.998
... αμα κανω κατι τετοιο, τοτε ειναι βεβαιο οτι το επομενο βημα ειναι η αγγελια στα προσωπικα.. Ευπαρουσιαστη Νεαρη Μαιμου ζητα ζεστασια απο φιλοξενη κυρια με πληρωμενο το ρευμα ...
θα σε περιθάλψει ο Αβγδ...κάτι τέτοιους απελπισμένους ψάχνει :laugh: :lol:

Decembered

Μαϊμού
Reaction score
13.348
... οχι βεβαια, δεν εχω αρκετα λεφτα να πληρωσω το εξωλεμβιο που διαθετουν οι "ταιλανδεζες"..αν ηταν ετσι πληρωνα και τη δεη.. για πες τωρα ..ποτε θα μας γνωρισει η κορη σου καμμια φιλη της ?

xfader

Imbecility rules
Administrator
Reaction score
41.961
... οχι βεβαια, δεν εχω αρκετα λεφτα να πληρωσω το εξωλεμβιο που διαθετουν οι "ταιλανδεζες"..αν ηταν ετσι πληρωνα και τη δεη.. για πες τωρα ..ποτε θα μας γνωρισει η κορη σου καμμια φιλη της ?
Να.. να... από συμβουλές για πληρωμές ΔΕΚΟ περάσαμε στο προξενιό. :D
Αθάνατο AVSite. :dance2:

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
156.397
Members
35.347
Νεότερο μέλος
gaidarosgr