ΔΙΣΚΑΚΙ BLU RAY Η ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ.ΤΑΙΝΙΑΣ




Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.547
Reaction score
37.775
.. εγω ειμαι σουπερ-αντμιν στο p/h , εχω τα κλειδια.
κωλοδουλεια πραγματικα αλλα καποιος πρεπει να την κανει.
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.583
Reaction score
27.918
Κάτι τέτοιο θα είχε τύχη στην Ελλάδα, λέτε;

 

Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Το Netflix όταν πρωτοξεκίνησε.

Τι τύχη θα έχει κάτι τέτοιο σήμερα, ειδικά στην Ελλάδα; Δεν είμαστε στα 90’ς πια
 

Μηνύματα
1.479
Reaction score
106
Διαβάζω το νήμα και εχω καραφλιασει με αυτα που βλεπω.....

Χρήστο ακου πως εχουν τα πραγματα.

Το original bluray με ενα remux(που ριπαρεται αυτουσιο δλδ χωρις καμια συμπιεση)ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΚΟΝΑΣ.

Exω bluray drive στο pc.Δισκακι και remux με τον ιδιο player (mpc-hc)και προβολη στον epson 9000 η στο monitor του pc δεν βλεπεις διαφορες ουτε με το huble της NASA,γιατι πολυ απλα δεν υπαρχουν.

Σε λιγο θα μας πειτε οτι εχει και διαφορα ο ηχος απο το δισκασκι!!!!!!!!!!!!πχ το dolby atmos ακουγεται ποιο στεγνο!!

Διαφορες υπαρχουν μονο οταν παιζεις απο διαφορετικα player και αυτο δεν εχει να κανει με τον πρωτογενες υλικο αλλα με την ποιοτητα του καθε player.

To να εχεις συστημα χιλιαδων ευρω,ναι ειναι αμαρτια να βαζεις ταινιες με 3gb.Το να βαζεις ομως remux η δισκο ειναι το ιδιο πραγμα. ΑΠΟΔΕΞΟΥ ΤΟ.

Το οτι εσυ ταιζεις τον epson 9400, απο το Panacomic με δισκους σε κανει νιωθεις ανωτερος(σε σχεση με καποιον με remux) μεγεια σου με χαρα σου.Το να παραπληροφορεις τον κοσμο οτι εχει διαφορες ομως ειναι απαραδεκτο.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.812
Reaction score
77.359
Διαβάζω το νήμα και εχω καραφλιασει με αυτα που βλεπω.....

Χρήστο ακου πως εχουν τα πραγματα.

Το original bluray με ενα remux(που ριπαρεται αυτουσιο δλδ χωρις καμια συμπιεση)ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΚΟΝΑΣ.

Exω bluray drive στο pc.Δισκακι και remux με τον ιδιο player (mpc-hc)και προβολη στον epson 9000 η στο monitor του pc δεν βλεπεις διαφορες ουτε με το huble της NASA,γιατι πολυ απλα δεν υπαρχουν.

Σε λιγο θα μας πειτε οτι εχει και διαφορα ο ηχος απο το δισκασκι!!!!!!!!!!!!πχ το dolby atmos ακουγεται ποιο στεγνο!!

Διαφορες υπαρχουν μονο οταν παιζεις απο διαφορετικα player και αυτο δεν εχει να κανει με τον πρωτογενες υλικο αλλα με την ποιοτητα του καθε player.

To να εχεις συστημα χιλιαδων ευρω,ναι ειναι αμαρτια να βαζεις ταινιες με 3gb.Το να βαζεις ομως remux η δισκο ειναι το ιδιο πραγμα. ΑΠΟΔΕΞΟΥ ΤΟ.

Το οτι εσυ ταιζεις τον epson 9400, απο το Panacomic με δισκους σε κανει νιωθεις ανωτερος(σε σχεση με καποιον με remux) μεγεια σου με χαρα σου.Το να παραπληροφορεις τον κοσμο οτι εχει διαφορες ομως ειναι απαραδεκτο.
αααααχ τι θυμήθηκες τώρα.... :biggrin:
 




billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.490
Reaction score
5.639
Τι είναι αυτό στον ουρανό που φέγγει και κάνει έναν ήχο μπουμ; Ο Θεός... 😂

Από την ημέρα που οι υθφυξφτρυπιδες απέκτησαν γνώμη πορδισε ο κόσμος όλος.
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.583
Reaction score
94.462
Τι είναι αυτό στον ουρανό που φέγγει και κάνει έναν ήχο μπουμ; Ο Θεός... 😂
Αυτό είναι πιο πιθανό!
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.578
Μηνύματα
2.864.817
Members
37.931
Νεότερο μέλος
kowalski
Top