Διακοπούλες θα κάνουμε φέτος (2020) ή...

Μηνύματα
426
Reaction score
516
Έχω παει. Είναι η σύζυγος από Χίο, έχω έρθει αρκετές φορές.


Δεν μου αρέσει να μπαίνω στο αυτοκίνητο για να πηγαίνω στη θάλασσα. Βρίσκω σπίτι μπροστά στη θάλασσα και μετακινούμαι με τα πόδια. Μόνο
Ωραίες παραλίες, προτιμώ Κωμη.
Η Χίος είναι από τα ωραιότερα νησιά μας
μπορεί όμως και να μην είμαι αντικειμενικός γιατί μια σχέση την έχω με την περιοχή (Οιννούσες)
 



Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Όταν ήμουν φαντάρος, καλοκαίρι 2004, θυμάμαι στο κοχύλι (υπάρχει ακόμα άραγε?) μετά τις 4 το μεσημέρι να ανεβαίνουν όλες στο μπαρ και να γίνεται πόλεμος.... Νερά και μπύρες παντού......
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
τι να πω...δεν μου εχει τυχει να παω σε μπιτσομπαρο ποτε.. ποσο μαλλον σε καιρο θητειας ... θημαμαι το 2004 πολυ θολα παντως... και τα χρονια μετα..
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Όταν ήμουν φαντάρος, καλοκαίρι 2004, θυμάμαι στο κοχύλι (υπάρχει ακόμα άραγε?) μετά τις 4 το μεσημέρι να ανεβαίνουν όλες στο μπαρ και να γίνεται πόλεμος.... Νερά και μπύρες παντού......
Υπάρχει ακόμα. Δεν γίνονται παρτυ φέτος, μάθανε πως θα είμαι εδώ
 




Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
τι να πω...δεν μου εχει τυχει να παω σε μπιτσομπαρο ποτε.. ποσο μαλλον σε καιρο θητειας ... θημαμαι το 2004 πολυ θολα παντως... και τα χρονια μετα..
οο τι σειρά? 294 εγώ. Πάσχα του 2005 ήμουν Χίο.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
Όταν ήμουν φαντάρος, καλοκαίρι 2004, θυμάμαι στο κοχύλι (υπάρχει ακόμα άραγε?) μετά τις 4 το μεσημέρι να ανεβαίνουν όλες στο μπαρ και να γίνεται πόλεμος.... Νερά και μπύρες παντού......
οο τι σειρά? 294 εγώ. Πάσχα του 2005 ήμουν Χίο.
εγω δεν.. ουτε στρατο ... ουτε μπιτσομπαρο...ουτε χιο ποτε.. (και ουτε διακοπες)
 



Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
Για κάποιους , η θητεία ήταν περίπου διακοπές.
11 από τους 12 μήνες διακοπές

θήβα - Χίο -Σύρο
285 αρμόλια. Αύγουστο 2004 απολύθηκα
δεν θυμάμαι ονομασίες. Κάπου στους Χαλκιούς στη Χίο. Σύρο - Ερμούπολη, Θήβα κέντρο πυροβολικό - διαβιβαστής
 






Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.091
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top