ΕΝΑ ΤΥΠΙΚΟ MEETING - ΑΚΡΟΑΣΗ - ΣΥΖΗΤΗΣΗ του A.C.A.

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Επειδή ο DODOKU είναι σεμνός (ενώ εγώ είμαι άσεμνος... και θρασύς...) θα ήθελα να βάλω ένα link "προς το... BLOG μου" (χεχεχε) από το πολύ ενδιαφέρον meeting που είχαμε στο... ράντσο του... στο ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΙ ,τον Απρίλιο.

Διαβάστε το και δείτε τις φωτογραφίες, το καλό όμως είναι στο τέλος με καμιά 15αριά videoclips από τη συνάντηση, συνολικής διάρκειας 1/2 ώρας περίπου. (έχει πράμα μπόλικο να σχολιάσετε...)

Από δω και πέρα τα meeting μας έτσι θα παρουσιάζονται...

http://aca.gr/forum/viewtopic.php?t=2605

ΕΜΠΡΟΣ, ΒΑΡΑΤΕ...
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
KAI KATI OFF TOPIC αλλά δεν μπορώ να του απαντήσω σε κλειδωμένο θέμα...

Θα ήθελα να ενημερώσω τον κο Χουρμουζιάδη ότι ΚΑΝΕΙΣ δεν του απαγορευσε να κάνει εγγραφή στο ΦΟΡΟΥΜ του A.C.A. Απλά, χρειάζεται την έγκριση του... ΔΙΟΙΚΗΤΗ της "ΣΤΑΝΗΣ"...

Και θα θελαμε να τον καλέσουμε (σαν αντιπρόσωπο και παρακαλώ θα ήθελα το e-mail του) να παρευρεθεί και στην εκδήλωση για τα 10 χρόνια του A.C.A., όπου τιμούμε 3 Ελληνες Κατασκευαστές στο ξενοδοχείο CONGO PALACE στη Γλυφάδα (θα είναι παρών για ανταπόκριση στο STEREOPHILE ο Robert Deutsch - reviewer του περιοδικού)

- http://aca.gr/forum/viewtopic.php?t=2499

SORRY ΓΙΑ ΤΟ OFF TOPIC ... :101:
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Σιγά μην τον λένε και DUDUKA. :137:
SUDOKU είναι το username.

Κάποιο επί της ουσίας όμως σχόλιο για το σύστημα έχουμε; Τα ψιλοείδα χθες βράδυ το θέμα αλλά όλο μέλι είναι και από τηγανίτα τίποτα. Αν δεν πέσει και καμιά άποψη για το πως παίζει τελικά το σύστημα του Μανώλο ντε Πόρτο Ράφτη, δεν έχει καμία αξία η προβολή της μάζωξης (αυτές ειδικά με τα τυροπιτάκια και την πολυκοσμία, μα τον Άγιο Έντμουντ της Νορθουμβρίας μου κάθονται κάπως παράξενα).

Είναι καλό, είναι κακό, είναι μάπα, είναι θεϊκό, που και γιατί έχει αδυναμίες; (όλα έχουν). Διαφώτισέ μας επί του θέματος.

...
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Μα τον Αγιο Πατρίκιο, τι μου λες τώρα??? :139:

Από τα βιντεο δεν έβγαλες άκρη??? Τότε δεν προσέχεις...

Για περισσότερα, πρέπει κανείς να παρακολουθήσει και να ακούσει γιατί... ότι και να πει κανείς ανάγεται εις την σφαίραν της κολοκυθόπιτας... σιγά μη βγάλουμε και βαθμολογίες στη φόρα - πράγμα που δεν το γνωρίζουμε και είναι γνωστες ΜΟΝΟΝ στον οικοδεσπότη...

Εδώ που τα λέμε, οι ανταποκρίσεις του A.C.A. είναι οι ΔΙΑΦΩΤΙΣΤΙΚΟΤΕΡΕΣ σε όλο τον πλανήτη, μη τρελαθούμε κιόλας!!!

ΒΡΗΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑ AUDIO SOCIETY ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΔΙΕΘΝΩΣ...

(μου φαίνεται ότι πεινάς... Ολο για τυροπιτάκια μου αναφέρεις και το βιντεο μόνον φαγητό δεν έχει... Αντε καμιά τσικουδιά μπορει...)
 


Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Ουδεμία άκρη έβγαλα, ειλικρινά, συνεπώς δεν θα τις χαρακτήριζα διαφωτιστικότερες. Φυσικά είναι και θέματα που δεν βγάζετε στον αέρα...
Η κολοκυθόπιτα είναι δεδομένη αλλά in the down down of the writing, αυτήν περιμένει κάποιος να ακούσει μετά από μια ακρόαση. Δεν εννοώ βαθμολογίες. Πέντε λογάκια επί της ουσίας αρκούν. Οι συζητήσεις στα κλιπάκια είναι πολύ γενικές.

Τέλος πάντων, δώσε μας αν θέλεις την κεντρική ιδέα Χρήστο, την δική σου άποψη.

...
 


Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Τώρα όντως κάτι γίνεται. Εσύ συμφωνείς με την περιγραφή;

...
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Κοίτα, για περισσότερα...

... θα πρέπει να κάνεις ΑΙΤΗΣΗ στο A.C.A. και ένα... ΕΥΧΕΛΑΙΟ...
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Συγνώμη που επεμβαίνω...

Ποιος ο λόγος να ξεκινήσει ενα τέτοιο θέμα όταν ο συντάκτης δεν λέει καν την άποψή του;

Μόνο για να βάλει τα links;
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Συγνώμη που επεμβαίνω...
Ποιος ο λόγος να ξεκινήσει ενα τέτοιο θέμα όταν ο συντάκτης δεν λέει καν την άποψή του;
Μόνο για να βάλει τα links;
Μη μου στενοχωριέσαι, θα πάθεις τίποτα!!!

Δεν σε βλέπω να γράφεις συχνα εδώ παρά μόνον για να απαντάς πικρόχολα σε μένα...
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Δεν ασχολήθηκα εγώ πρώτος με εσάς κύριε Σκαλουμπακα. Εσείς ασχοληθήκατε μαζί μου και μάλιστα στις σελίδες του ACA. Αν θέλετε να το συνεχίσουμε μπορούμε μέσω ΡΜ και να σας δώκω και τα αντίστοιχα links με τα ειρωνικά σας σχόλια για μένα χωρίς να έχουμε ανταλλάξει την παραμικρή κουβέντα.
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.904
Reaction score
12.536
Μωρέ μπράβο το Πόρτο Ράφτη... Εχω τέτοιους γειτόνους και δεν το ξέρω?
 



VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Μπορειτε επιτελους να κοψετε τα λινκς σε αλλα φορα????????
Η υπαρξη ειναι γνωστη σε ολους. Απλα κανεις δεν γουσταρει να μπαινει εκει.
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Μπορειτε επιτελους να κοψετε τα λινκς σε αλλα φορα????????
Η υπαρξη ειναι γνωστη σε ολους. Απλα κανεις δεν γουσταρει να μπαινει εκει.
Οχι!, απλά εσύ δεν θα τα επισκέπτεσαι, ως ελεύθερο ον που είσαι...
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.867.225
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top