Ενεργα ηχεια εως 300 ευρω

Μηνύματα
3
Reaction score
0
Καλησπερα, λογω μεταναστευσης σε αλλη χωρα αποχωριστηκα το στερεο μου κ τωρα ψαχνω ενεργα ηχεια εως 300 ευρω που θα συνδεθουν σε υπολογιστη με μοναδικο σκοπο αναπαραγωγη μουσικης απο ον σκληρο. Αν γνωριζετε κατι που υα με βοηθησει υα ημουν ευγνωμων. Ευχαριστω.
 



Sonorus

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
875
Reaction score
806
Αν ακούς σχετικά κοντά στα ηχεία και τα Audioengine A2+ ή με μια μικρή υπέρβαση τα A5+
έχουν πολύ καλό ήχο.
 

Μηνύματα
518
Reaction score
460
Jbl lsr 308 στα 320 ευρώ από τον μπαρπαθωμα!δεν νομίζω να βρεις κάτι καλητερα σε αυτά τα λεφτά
 

Μηνύματα
369
Reaction score
916
Η βασική ερώτηση είναι αν τα 300 είναι για ζευγάρι ηχείων ή για το ένα από τα δύο.
 

Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Αν δεν βιάζεσαι περίμενε για αυτά https://www.fluidaudio.com/products/fader-series/fx50.html. Στα 300€ το ζευγάρι λογικά θα κοστίζουν και αναμένονται τον Οκτώβριο (έτσι λένε τουλάχιστο). Για τοποθέτηση πάνω στο γραφείο και σε μικρό δωμάτιο. Αν ο χώρος είναι μεγάλος τότε δε σου κάνουν.
 

Μηνύματα
3
Reaction score
0
Η βασική ερώτηση είναι αν τα 300 είναι για ζευγάρι ηχείων ή για το ένα από τα δύο.
και για τα 2,
Post automatically merged:

Αν δεν βιάζεσαι περίμενε για αυτά https://www.fluidaudio.com/products/fader-series/fx50.html. Στα 300€ το ζευγάρι λογικά θα κοστίζουν και αναμένονται τον Οκτώβριο (έτσι λένε τουλάχιστο). Για τοποθέτηση πάνω στο γραφείο και σε μικρό δωμάτιο. Αν ο χώρος είναι μεγάλος τότε δε σου κάνουν.
Μικρος χωρος, θα περιμενω να τα δω, ευχαριστω πολυ.
Post automatically merged:

Jbl lsr 308 στα 320 ευρώ από τον μπαρπαθωμα!δεν νομίζω να βρεις κάτι καλητερα σε αυτά τα λεφτά
Οκ, θα τα εχω υποφη μου,
Αν ακούς σχετικά κοντά στα ηχεία και τα Audioengine A2+ ή με μια μικρή υπέρβαση τα A5+
έχουν πολύ καλό ήχο.
Αυτα εχω στο μυαλο μου κ εγω, απλα θα το ψαξω λιγο ακομη, ευχαριστω πολυ..
 


Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.160
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top