Ενημέρωση για το Netflix

Μηνύματα
1.123
Reaction score
725
Μόλις ανακάλυψα ότι το netflix από oppo δίνει πλέον και ελληνικούς υπότιτλους όπου έχει!
ΔΙΑΙΔοΣΤΑΙ!11!!!11!!! :party::party:

πάω να το γράψω και αλλού :laugh:
Μα Βιρνα εισαι σιγουρη οτι το netflix απο oppo δινει πλεον και ελληνικους υποτιτλους ;
Ναι Γιαγκο δινει το netflix απο oppo και ελληνικους υποτιτλους.
Δηλαδη Βιρνα ειναι σιγουρο;
Ναι Γιαγκο δε μπορω να στο κρυβω,το netflix απο oppo δινει και ελληνικους υποτιτλους.
Πως ειναι δυνατον Βιρνα το netflix απο oppo να δινει και ελληνικους υποτιτλους;
Σεληνη : Σεληνη παει ασυλο;
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.984
Μα Βιρνα εισαι σιγουρη οτι το netflix απο oppo δινει πλεον και ελληνικους υποτιτλους ;
Ναι Γιαγκο δινει το netflix απο oppo και ελληνικους υποτιτλους.
Δηλαδη Βιρνα ειναι σιγουρο;
Ναι Γιαγκο δε μπορω να στο κρυβω,το netflix απο oppo δινει και ελληνικους υποτιτλους.
Πως ειναι δυνατον Βιρνα το netflix απο oppo να δινει και ελληνικους υποτιτλους;
Σεληνη : Σεληνη παει ασυλο;
βλέπω έπιασε τόπο το ΔΙΑΙΔοΣΤΑΙ!11!!!11!!!
 


Μηνύματα
100
Reaction score
14
αρα μιλαμε για μια υπηρεσια συνδρομης του τυπου κρεαβατοκαμαρας ή ταμπλετ και οχι για σοβαρα HC.:D
Καμια σχεση φιλε μου :) 4κ σε 65αρα και dolby digital plus πεντακαθαρο και αναλογα τη ταινια ή σειρα καλυτερο και απο απο κατι ματροσκες των 60γιγα με ατμος, ΔΕ το λες "τυπου κρεβατοκαμαρας" ;)
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Θα έχεις (πληρώνεις) Netflix, και θα συνεχίσεις να βλέπεις και ματρόσκες!
 

Μηνύματα
100
Reaction score
14
Θα έχεις (πληρώνεις) Netflix, και θα συνεχίσεις να βλέπεις και ματρόσκες!
Φυσικα! τι περιεργη ερωτηση ηταν αυτη? Πχ το starwars δε το εχει το netflix. Εξαλλου οι ματροσκες τσαμπα ειναι. Το νετφλιχ δεν ειναι kodi, καπου τα εχεις μπερδεμενα ;)
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Καμια σχεση φιλε μου :) 4κ σε 65αρα και dolby digital plus πεντακαθαρο και αναλογα τη ταινια ή σειρα καλυτερο και απο απο κατι ματροσκες των 60γιγα με ατμος, ΔΕ το λες "τυπου κρεβατοκαμαρας" ;)
Κρεβατοκάμαρας με την κακή έννοια όχι, αλλά με ένα μικρό πολυκάναλο συστηματάκι είναι ότι πρέπει για τέτοια φάση.
Γενικότερα είναι μία καλή μέση λύση-κατάσταση και βασικά στο πως θα ακούσεις παίζει μεγάλο ρόλο η ταχύτητα σύνδεσης του ιντερνετ.
 

Μηνύματα
100
Reaction score
14
Κρεβατοκάμαρας με την κακή έννοια όχι, αλλά με ένα μικρό πολυκάναλο συστηματάκι είναι ότι πρέπει για τέτοια φάση.
Γενικότερα είναι μία καλή μέση λύση-κατάσταση και βασικά στο πως θα ακούσεις παίζει μεγάλο ρόλο η ταχύτητα σύνδεσης του ιντερνετ.
Εξαρτατε τι βλεπει και ακουει ο καθενας σε μια κρεβατοκαμαρα. Εγω παντως 4κ και 7.1 καναλια dolby digital plus δεν εχω στη κρεβατοκαμαρα :) ( το bandwith που σου δινει το νετφλιχ ειναι τρομερο..ακομα και με μονο 5-6 mbps εχεις 1080p και dolby digital plus απροβληματιστα και χωρις το παραμικρο 'κολλημα' )
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Φυσικα! τι περιεργη ερωτηση ηταν αυτη? Πχ το starwars δε το εχει το netflix. Εξαλλου οι ματροσκες τσαμπα ειναι. Το νετφλιχ δεν ειναι kodi, καπου τα εχεις μπερδεμενα ;)
Απλά τόνισα ότι απο τις ματρόσκες, δεν γλυτώνουμε εύκολα!!!:D
 

Μηνύματα
1.237
Reaction score
1.559
Όντως η ποιότητα είναι πάρα πολύ καλή
Το μόνο πρόβλημα είναι στον ήχο που στις ίδιες εντάσεις με μια ματροσκα παίζει πιο χαμηλά, εάν βέβαια το θεωρεί πρόβλημα κάποιος
 

Ν

Νίκος Τεγόπουλος

Guest
Ένα άρθρο στην "Καθημερινή" για το Netflix. Δε νομίζω, παρά τα αντιθέτως γραφόμενα, ότι θα μπορέσει ποτέ να εκτοπίσει τις αίθουσες.
Screenshot_20181014-102541.jpg
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.629
Reaction score
83.112
Ένα άρθρο στην "Καθημερινή" για το Netflix. Δε νομίζω, παρά τα αντιθέτως γραφόμενα, ότι θα μπορέσει ποτέ να εκτοπίσει τις αίθουσες.
Μοιράζεται η αγορά. Εξαρτάται από τον θεατή ποιον δρόμο θα ακολουθήσει. Αυτός που επικεντρώνεται στην ταινία και δεν τον ενδιαφέρει τίποτα άλλο, θα την δει όπου είναι πιο εύκολο, πιο φτηνά και πιο άμεσα από την κυκλοφορία της. Όποιος θεωρεί τον κινηματογράφο έξοδο με όλα τα παρελκόμενα, θα συνεχίσει να προτιμά τη μεγάλη αίθουσα.
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top