Ενισχυτης με Audyssey MultEq Xt αξιζει να παω σε XT32?

Μηνύματα
120
Reaction score
17
Εχω ενα marantz 5013 ουτε 2 μηνες, και συστημα ηχειων 3.1 επειδη κραταει ακομα η τομη του αξιζει να παω σε καποιον denon με Audyssey mult EQ XT32? Δεν θα χαλασω πολλα χρηματα μια που θα πουλησω αυτον πρωτα.
 


Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Εχω ενα marantz 5013 ουτε 2 μηνες, και συστημα ηχειων 3.1 επειδη κραταει ακομα η τομη του αξιζει να παω σε καποιον denon με Audyssey mult EQ XT32? Δεν θα χαλασω πολλα χρηματα μια που θα πουλησω αυτον πρωτα.
σαφως και το xt32 ειναι καλυτερο.....αξιζει
 


Μηνύματα
120
Reaction score
17
Δεν το κάνεις πρώτα 5,1 ;
Μεγαλύτερη αναβάθμιση θα κάνεις
Υπαρχει τοιχος γωνια και γωνιακος καναπες με καθολου χωρο απο πισω. Αλλα ειναι αλλο θεμα δεν θα ηθελα να μπερδεψω τα θεματα. Αλλωστε δεν θα ηθελα να βαλω ηχεια στον τοιχο θα χαλασω τον χωρο.
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Το REW το αντικαθισταει; Οποτε καλυτερα να μαθω αυτο; Ή θα χρειαστει το ΧΤ32 ετσι κι αλλιως
ααααα rew...... :biggrin:

να παρεις το xt32......θα εχεις καλυτερα αποτελεσματα ......μετα παιζεις και με το rew
 

Μηνύματα
1.296
Reaction score
2.568
Ανάλογα ποιον Denon θα πάρεις και πόση διαφορά θα δώσεις.
Χονδρικά καλό το xt32 για την ισοστάθμιση αλλά ο Marantz έχει HDAM που του δίνει ένα προβάδισμα στην μουσική.
Εφόσον βγήκαν καινούργια μοντέλα για να διώξεις τον Marantz πρέπει να τον σκοτώσεις,
 

Μηνύματα
120
Reaction score
17
Ανάλογα ποιον Denon θα πάρεις και πόση διαφορά θα δώσεις.
Χονδρικά καλό το xt32 για την ισοστάθμιση αλλά ο Marantz έχει HDAM που του δίνει ένα προβάδισμα στην μουσική.
Εφόσον βγήκαν καινούργια μοντέλα για να διώξεις τον Marantz πρέπει να τον σκοτώσεις,
Η αληθεια ειναι οτι στην μουσικη παει καλα. Αλλα γραφουν ολοι οτι βοηθαει το subwoofer κανει ισοσταθμιση στα χαμηλα και ειναι καλυτερο γενικα το MultEQ XT32...
Οσο για το σκοτωμα, δεν θα τον σκοτωσω. Ποσο πιστευεις αξιζει το ΧΤ32 σε χρηματα;
Η τον Denon 2500, 2600, 3500. Ενα απο αυτα
 

Μηνύματα
1.296
Reaction score
2.568
Πούλησε τον πρώτα και βλέπεις.
Απλά σκέψου τι δεν σου αρέσει στο τωρινό σου σύστημα.
Μήπως λέω ,μήπως δεν είναι ο ενισχυτής. Δεν έχεις ΚΑΙ Το πλήθος των ηχείων να ισοσταθμίσεις
 









Μηνύματα
120
Reaction score
17
ακομα καλυτερα ........
.....και αν μπορεις να παρεις απεξω παρε τον 6013
Ξεφευγει αυτος σε τιμη. Αλλωστε εχω 3.1 μονο και δυσκολα θα παω παραπανω. Γιατι απεριψες τους κατωτερους Denon τι εχουν;
Post automatically merged:

Όλα αυτά για 3.1;
Ναι. Να μεινω οπως ειμαι λες ή παω στον 3500?
 

Μηνύματα
1.296
Reaction score
2.568
Ανάλογα τι θες
Ο ένας xt32 και earc ο άλλος hdam
Home cinema vs music
Αλλά με 3 ηχεία τι hc?
Sub να αλλάξεις και να πάρεις τουλάχιστον 2 και καλά
Τα ηχεία σου τα οδηγεί με επάρκεια ο ενισχυτής ;
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.119
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top