Ενισχυτης Yamaha +Roister Ηχεια , μεσαιο +subwoofer ερωτηση

Μηνύματα
4
Reaction score
1
Καλημερα και ευχαριστω για την φιλοξενια. Αλλος ενας περαστικος και εγω που θα ηθελα τις γνωσεις σας επι του αντικειμενου.

Ειχα στησει το παρακατω συστημα
Ενισχυτης Yamaha RX-V365 5.1
Roister Emphasis 25(2 τεμαχια) -140 WRMS
Roister Emphasis C5(Μεσαιο) - 120 WRMS
Roister PB -150 Active Sub - 150 WRMS

αλλα επι της ουσιας δεν ασχοληθηκα ποτε ιδιαιτερα και ηρθε η ωρα του να φυγει.Αυτο που μπορω να πω ειναι οτι δεν υπαρχουν χτυπηματα σε κανενα κομματι.

Τι θεωρειτε δικαιη τιμη για το πακετο η ξεχωριστα το καθε κομματι?

Το λινκ της αγγελιας με φωτος εδω:


Αν κατι παραβιαζει κανονες παρακαλω εημερωστε με να το διορθωσω.

ευχαριστω
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.978
Reaction score
2.914
Καλημέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας. Γιατί δεν κρατάς τα ηχεία; Αν σε ενδιαφέρει να φτιάξεις ένα νέο surround σύστημα πιο μοντέρνο τα ηχεία σου εφόσον είναι άψογα είναι μια βάση για να αρχίσεις το νέο σύστημα. Αν δεν θες να στήσεις κάτι καινούργιο και σε ενδιαφέρει μόνο η πώληση τότε σε αφήνω σε άλλα χέρια να σου προτείνουν τιμές.
 

Μηνύματα
4
Reaction score
1
Καλημέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας. Γιατί δεν κρατάς τα ηχεία; Αν σε ενδιαφέρει να φτιάξεις ένα νέο surround σύστημα πιο μοντέρνο τα ηχεία σου εφόσον είναι άψογα είναι μια βάση για να αρχίσεις το νέο σύστημα. Αν δεν θες να στήσεις κάτι καινούργιο και σε ενδιαφέρει μόνο η πώληση τότε σε αφήνω σε άλλα χέρια να σου προτείνουν τιμές.
καλημερα και ευχαριστω!!!!
Καινουργιο surround δεν το εχω στα πλανα. Ισως καποια στιγμη κατι σε μικροτερο ογκο και με αλλες συνδεσιμότητες μπορει να το εβλεπα. Τα ηχεια οντως ειναι αψογα αλλα στο playroom δεν μπαινουν(χωρανε μεν αλλα οχι σε σημεια που να μου αρεσουν και να εξυπηρετουν) . Οποτε εχω στα πλανα μια ηχομπαρα και ενα ενα καλο σετ ηχειων υπολογιστη(εχω βαλει στο ματι τα audioengine a2 αλλα το κοιταω ακομα) που πιστευω θα με καλυψει για μια στο τοσο που θα βαλω μουσικες.

Οποτε προς πωληση το παω αλλα και εκει βεβαια θα παιξει ρολο τι πιανουν. Αν το consesus των ειδικων ειναι ξερω γω 200€(που οκ απο οτι κοιταξα ειναι παραπανω αλλα.....) δεν θα τα δωσω και θα προσπαθησω να τα αξιοποιησω καπως.
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.978
Reaction score
2.914
Με κάθε επιφύλαξη εγώ θα ζητούσα 500 ευρώ (200 ο ενισχυτής και 300 τα ηχεία) για όλα αλλά όπως είπα δεν είμαι ειδικός. Καλό ταξίδι στην ηχητική σου αναζήτηση.
 


Μηνύματα
4
Reaction score
1
Με κάθε επιφύλαξη εγώ θα ζητούσα 500 ευρώ (200 ο ενισχυτής και 300 τα ηχεία) για όλα αλλά όπως είπα δεν είμαι ειδικός. Καλό ταξίδι στην ηχητική σου αναζήτηση.
καπου εκει το εβαζα και εγω αλλα βοηθας πολυ!!!! ευχαριστω
Ενισχυτής 100Ε
25 200Ε
C5 80Ε
σαμπ 120Ε
και επιβεβαιωνεις και εσυ....ευχαριστω φιλε μου
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.583
Μηνύματα
2.866.397
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top