Εξουσιοδοτημένο service Pioneer

Μηνύματα
777
Reaction score
820
Φίλος έχει πρόβλημα με ενισχυτή Pioneer SC-LX 79, ο οποίος είναι εντός εγγύησης.

Έχετε καμία πρόταση για εξουσιοδοτημένο επισκευαστή, καθότι στην Intersys δεν μπορούν καν να εντοπίσουν το πρόβλημα;
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
Τον δικό μου Pioneer sc lx 83 τον πήγα στην revamp audio Δημήτρης είναι το όνομα του τεχνικού
δεν έχω παρά να πώ τα καλύτερα είμαι απόλυτα ευχαριστημένος και με την τιμή και με την εργασία.
Ο δικός μου είχε πρόβλημα στο τελικό του στάδιο
 

ika

News
Μηνύματα
14.004
Reaction score
12.978
Φίλος έχει πρόβλημα με ενισχυτή Pioneer SC-LX 79, ο οποίος είναι εντός εγγύησης.

Έχετε καμία πρόταση για εξουσιοδοτημένο επισκευαστή, καθότι στην Intersys δεν μπορούν καν να εντοπίσουν το πρόβλημα;
Τι πρόβλημα είναι και δεν μπορούν να το βρουν?
Και εντός εγγύησης....
 

Μηνύματα
777
Reaction score
820
Τον δικό μου Pioneer sc lx 83 τον πήγα στην revamp audio Δημήτρης είναι το όνομα του τεχνικού
δεν έχω παρά να πώ τα καλύτερα είμαι απόλυτα ευχαριστημένος και με την τιμή και με την εργασία.
Ο δικός μου είχε πρόβλημα στο τελικό του στάδιο
Ευχαριστώ, αλλά ψάχνουμε εξουσιοδοτημένο service.
[DOUBLEPOST=1520244742][/DOUBLEPOST]
Τι πρόβλημα είναι και δεν μπορούν να το βρουν?
Και εντός εγγύησης....
Δεν συνδέεται στο δίκτυο. Όσο για το service της Intersys, από παλιότερη προσωπική μου εμπειρία είναι ανεκδιήγητοι.
 

Μηνύματα
1.613
Reaction score
2.247
Δηλαδη παραδεχονται το προβλημα αλλα δεν ξερουν τι φταιει η αρνουνται οτι υπαρχει προβλημα?
 



Μηνύματα
1.399
Reaction score
1.094
...καθότι στην Intersys δεν μπορούν καν να εντοπίσουν το πρόβλημα;
Eίναι υποχρέωση τους να επισκευάσουν τον ενισχυτή, ακόμα και να τον στείλουν σε κάποιους που ξέρουν πως. Εμένα ο Νάκας μου αντικατέστησε προϊόν όταν δεν μπορούσαν να επισκευάσουν.
 



ika

News
Μηνύματα
14.004
Reaction score
12.978
Το έχει ήδη κάνει διότι στην αρχή αρνούνταν να του καλύψουν και την εγγύηση, με την πρόφαση ότι ο ενισχυτής αγοράστηκε από e-shop.
Ας πει ότι δεν βρίσκουν την βλάβη.
 


Sleep

Dr. Jekyll & Mr. Hyde
Μηνύματα
686
Reaction score
2.675
Δηλαδή η αντιπροσωπεία δεν ξέρει ποιο είναι το εξουσιοδοτημένο service για να παραπέμψει;
 

Μηνύματα
777
Reaction score
820
Δηλαδή η αντιπροσωπεία δεν ξέρει ποιο είναι το εξουσιοδοτημένο service για να παραπέμψει;
@Sleep το service της αντιπροσωπείας (Intersys) είναι η Intersys Action, η οποία όπως έγραψα δεν μπορεί να εντοπίσει το πρόβλημα.

Ψάχνουμε άλλον εξουσιοδοτημένο επισκευαστή στην Αθήνα, προκειμένου να επισκευαστεί/αντικατασταθεί στο πλαίσιο της εγγύησης.
 


Z

Zdimis

Guest
Απειλησε τους με καταγγελια ,εξηγησε τους οτι ξερεις τα δικαιωματα σου και θα το τραβηξεις ,και απαιτησε ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ εφοσον δεν δωθει λύση .Το θρασσος τους ειναι ανεκδιηγητο αλλά αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να συμβιβαστεις με την σταμπα του κοροιδου που προσπαθουν να σου βάλουν.
 

Μηνύματα
777
Reaction score
820
Άκυρος ο συναγερμός τελικά. Μετά από δυόμισι ώρες τηλεφωνικής τεχνικής υποστήριξης με το φίλο, το πρόβλημα εντοπίστηκε σε ένα switch που για ανεξήγητο λόγο δεν συνεργαζόταν με τον ενισχυτή. Αντικαταστάθηκε και τώρα όλα παίζουν μια χαρά.

Ευχαριστώ όλους όσοι σπεύσατε να βοηθήσετε. :drinks:
 

Μηνύματα
360
Reaction score
554
Άκυρος ο συναγερμός τελικά. Μετά από δυόμισι ώρες τηλεφωνικής τεχνικής υποστήριξης με το φίλο, το πρόβλημα εντοπίστηκε σε ένα switch που για ανεξήγητο λόγο δεν συνεργαζόταν με τον ενισχυτή. Αντικαταστάθηκε και τώρα όλα παίζουν μια χαρά.

Ευχαριστώ όλους όσοι σπεύσατε να βοηθήσετε. :drinks:
Μπορεις να δωσεις μερικες πληροφοριες? Μιας και εμενα εχει το ιδιο προβλημα, βεβαια ειναι ο sc-lx83 και δεν με καιει κιολας σαν feature, αλλα αμα φταιει το swtch και παιζει να δουλεψει, να το κοιταξω.
 

Μηνύματα
777
Reaction score
820
Μπορεις να δωσεις μερικες πληροφοριες? Μιας και εμενα εχει το ιδιο προβλημα, βεβαια ειναι ο sc-lx83 και δεν με καιει κιολας σαν feature, αλλα αμα φταιει το swtch και παιζει να δουλεψει, να το κοιταξω.
Για ό,τι χρειάζεσαι στείλε PM με σταθερό και τα λέμε τηλεφωνικά βραδινές ώρες που είμαι στο σπίτι. :)
 

Μηνύματα
5
Reaction score
12
Καλημέρα σε όλους!!μηπως ξερει κανείς service pioneer στη Θεσσαλονίκη;;εχω έναν sclx83 και εχω πρόβλημα!!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.896
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top