Επιλογή κεντρικού ηχείου

Μηνύματα
350
Reaction score
55
Καλησπέρα ,

αν θεωρήσουμε δεδομένο ότι ομόσταβλο δεν μπορέι να βρεθεί, ποια specs πρέπει να λάβω υπόψη για να επιλέξω κεντρικό ηχείο με σκοπό την ομοιογένεια της μπροστινής τριάδας;
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.344
Reaction score
125.285
Τι'ν'αυτό; Δε το ξέρω.
Δώσε λινκ για τα κυρίως ηχεία σου, και λινκ για τη διαθέσιμη γκάμα της φίρμας αυτής.
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.344
Reaction score
125.285
Χμ, βλέπω πως έχουν καστομ οπσιονς και υποθέτω πως η καλύτερη λύση είναι να επικοινωνήσεις μαζί τους ώστε να σου ετοιμάσουν ένα κεντρικό με ίδια μεγάφωνα με τα κυρίως, ώστε να έχει την καλύτερη και πιο ομοιογενή συμπεριφορά η εμπρός τριάδα.
 

Μηνύματα
350
Reaction score
55
Αυτή είναι σίγουρα η καλύτερη λύση και ίσως δεν χρειαστεί καν custom κατασκευή καθώς η Vaessen έβγαζε και κεντρικό στην σειρά . Θα είναι όμως αρκετά ακριβή επιλογή και εγώ θέλω μετά από αρκετά χρόνια που έχω εγκαταλείψει το home cinema προς χάρη του δικάναλου να στήσω κάτι απλά τίμιο για να βλέπουν τα παιδιά. Συνεπώς επιστρέφω στο αρχικό μου ερώτημα.
 



Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Το τιμιο ειναι αυτο που αρχικα προταθηκε , εαν δε σου κανει δωσε τον ορισμο κατα τη δικια σου αντιληψη μηπως βγει καμια ακρη... αλλιως αστα φαντομ ,,,ποιο τιμια για ολους θα ειναι...
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.344
Reaction score
125.285
Ωραία, για τα παιδιά βάλε ένα μπιενταμπλεγιου κεντρικό με 100€.

Θα βρεις στις αγγελίες.
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.184
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top