ΕIΝΑΙ ΓΕΛΟΙΟΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΛΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μηνύματα
522
Reaction score
41
Βαρέθηκα να μιλάω ευγενικά βαρέθηκα να τους βρίζω γενικά τους σιχάθηκα
Είμαι 3 χρόνια πελάτης τους και τους έχω στείλει πάρα πολλούς φίλους και φίλες αλλά ως εδώ
απο τις 22 του Δεκέμβρη ξαφνικα δεν έχω internet και κάθε μέρα φτιάχνεται !!!!!!!!!!!
Κάθε μέρα μιλάνε με τον προΙστάμενος τους στο τεχνικό τμήμα και η βλάβη διορθώνεται αυθημερόν.... Υποτίθεται.
Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο Ι !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17 ημέρες να μην βρίσκουν βλάβη
Ουτε τα ΜΠΑΚΑΛΙΚΑ δεν είναι τόσο ανοργανωτα
Οπότε έστειλα αιτηση ακύρωσης οποιασδήποτε υπηρεσίας και οπου φύγει φύγει
Πρέπει να το κλείσουν το μαγαζάκι τους!!!!!!!!!!!!!!!!

Τσάμπα τον κόσμο που τους έστελνα
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Χρόνια πολλά για εχθές Φωτη, δεν είναι τόσο κακοί πάντως... ο πατέρας μου που τους εχει εχει δωσει 2 γραμμές μια με zisto και η αλλη για τηλεφωνία... κάθε μέρα μια απο τις δύο δεν πάιζει.... για 1 ώρα, 10 λεπτά, αλλες φορές για ολόκληρη μέρα, δεν ξέρω τι να πώ??

Πάντως η τεχνική τους υποστήριξη είναι ικανοποιητική, και είχα πρόσφατα πολύ θετική αντίδραση/αντιμετώπιση απο τεχνικό στο τηλε΄φωνο όπου έλυσε ενα πρόβλημα δύσκολο μα πολύ όρεξη και γνώση.

Ομως το οτι είναι σχετικά για τα μπάζα αυτό είναι σίγουρο, όμως αρχίζω και καταλήγω στο συμπέςρασμα ότι ουδείς εναλλακτικός αναμάρτητος..... ΟΛΟΙ ΒΡΩΜΑΝΕ κάπου ΚΑΠΟΥ και δεν το παραδέχονται.
 

Μηνύματα
5.168
Reaction score
9
Eγω μπορειτε να διαβασετε σε αλλο θεμα τι επαθα με αυτους!
ΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ!
 

Μηνύματα
522
Reaction score
41
Χρόνια πολλά για εχθές Φωτη, δεν είναι τόσο κακοί πάντως... ο πατέρας μου που τους εχει εχει δωσει 2 γραμμές μια με zisto και η αλλη για τηλεφωνία... κάθε μέρα μια απο τις δύο δεν πάιζει.... για 1 ώρα, 10 λεπτά, αλλες φορές για ολόκληρη μέρα, δεν ξέρω τι να πώ??

Πάντως η τεχνική τους υποστήριξη είναι ικανοποιητική, και είχα πρόσφατα πολύ θετική αντίδραση/αντιμετώπιση απο τεχνικό στο τηλε΄φωνο όπου έλυσε ενα πρόβλημα δύσκολο μα πολύ όρεξη και γνώση.

Ομως το οτι είναι σχετικά για τα μπάζα αυτό είναι σίγουρο, όμως αρχίζω και καταλήγω στο συμπέςρασμα ότι ουδείς εναλλακτικός αναμάρτητος..... ΟΛΟΙ ΒΡΩΜΑΝΕ κάπου ΚΑΠΟΥ και δεν το παραδέχονται.
Σε ευχαριστώ για τα χρόνια σου πολλά
Οσο για την τεχνική υποστήριξη όσες φορές χρειάστηκε δεν ανταποκρίθηκε σε μένα τουλάχιστον, και ποτέ μα ποτε στα 3 χρόνια δεν με έχουν πάρει τηλέφωνο όλο εγώ τους κυνηγάω
Ξέρω ότι όλοι έχουν πρόβλημα αλλά είπαμε καθε τι έχει και τα όρια του
Αντε να δούμε στη hol τι θα γίνει
 

Μηνύματα
16
Reaction score
0
Οι τύποι είναι για κλάματα, δεν έχουν ιδέα για το τι γίνεται στο μαγαζί τους. Για να μου κάνουν σύνδεση χρειάστηκαν μόνον να περάσουν 8 μήνες για το Χαλάνδρι και δεν φτάνει μόνον αυτό δεν μου την έβαλαν ποτε + ότι μου είχαν κλείσει και το ιντερνετ. Όποτε τους έπερνα χρειαζόνταν να περιμένω στην γραμμή το λιγότερο 45 λεπτά ασχέτως ωραρίου και φυσικά πάντα θα ενημέρωναν τους υπεύθυνους (ανάθεμα εάν υπάρχουν).

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!:mad_3:
 

Μηνύματα
6.785
Reaction score
152
Απάντηση: ΕIΝΑΙ ΓΕΛΟΙΟΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΛΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι περιμενατε ρε παιδια??? απο δημοσιο φορεα???
οι τυποι ξερουν(?) κατι σχετικα με το ρευμα,οχι με τα τηλεφωνα....
βαζεις ηλεκτρολογο να σου φτιαξει τα υδραυλικα???


θυμαστε σχετικο σκετσακι απο τους Α.Μ.Α.Ν. ???
 

Μηνύματα
1.578
Reaction score
4
Re: Απάντηση: ΕIΝΑΙ ΓΕΛΟΙΟΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΛΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι περιμενατε ρε παιδια??? απο δημοσιο φορεα???
οι τυποι ξερουν(?) κατι σχετικα με το ρευμα,οχι με τα τηλεφωνα....
βαζεις ηλεκτρολογο να σου φτιαξει τα υδραυλικα???


θυμαστε σχετικο σκετσακι απο τους Α.Μ.Α.Ν. ???
Εκεί στην Εξορία που είσαι κάτι σας κάνουν, δεν μπορεί...
Τι σχέση έχει η Tellas με δημόσιο τομέα?
Τι σχέση έχουν οι ηλεκτρολόγοι με την Tellas?

μην προτρέχει η γλώσσα της διανοίας....
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.640
Μηνύματα
2.870.118
Members
37.936
Νεότερο μέλος
daemon76
Top