Ζητείται ελλειπτικό μηχάνημα Kettler

petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
633
Reaction score
106
Καλημέρα! :)
Αναζητώ ελλειπτικό μηχάνημα κατά προτίμηση κάποιο της μάρκας Kettler. Απαραίτητη προϋπόθεση να είναι σε άριστη κατάσταση λειτουργικά και εμφανισιακά (καλά μερικές γρατσουνιές δεν πειράζουν, όργανο γυμναστικής είναι :p ).

Περιοχή Αττική - εγώ βρίσκομαι Περιστέρι / Λόφο Αξιωματικών
Στείλτε ΠΜ με προσφορές.
Πέτρος
 

petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
633
Reaction score
106
Bump!
Γενικά ψάχνω κάτι με πχ 16 με 18kg εμπρόσθιο τροχό και αντοχή μέχρι 130kg (εγώ είμαι πολύ πιο κάτω, απλά μιλάω με βάση τα υπάρχοντα χαρακτηριστικά της αγοράς :p).
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Υπάρχει kettler verso 107 και κάνει την κρεμάστρα μετά από μερικές μέρες χρήσης. Αγορασμένο πριν 5 χρόνια.

Είμαι Σύρο.
 

petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
633
Reaction score
106
Γεια χαρά!
Ευχαριστώ για την προσφορά! Ψάχνω κάτι με εμπρόσθιο τροχό. Να 'σαι καλά και καλή πώληση! :)
 

petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
633
Reaction score
106
Καλησπέρα! :)
Η αναζήτηση ισχύει. Ενημερώνω λίγο τα δεδομένα της αγγελίας:
1. Όσον αφορά τα Kettler, δίνω μέχρι 550 για Skylon 2 και μέχρι 1000 για Skylon 6+ που με ενδιαφέρει περισσότερο.
2. Η αγγελία ισχύει και για άλλες μάρκες ελλειπτικών, κατά προτίμηση καλής ποιότητας που να σηκώνουν βάρος χρήστη, μέχρι 1000 ευρώ.

Η συναλλαγή θα γίνει σε ένα μήνα από τώρα, γι' αυτό αφήνω και την αγγελία ανοιχτή για προσφορές.

Βρίσκομαι Αττική, Περιστέρι.
 
Last edited:

petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
633
Reaction score
106
Είμαι στην τελευταία ευθεία να αγοράσω ελλειπτικό, κατά πάσα πιθανότητα καινούργιο, αλλά κάνω bump την αγγελία μήπως βρεθεί τίποτα καλό. :)
 

petros32

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
633
Reaction score
106
Bump αν και δύσκολες εποχές για συναντήσεις εν όψει της καραντίνας :p
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.865.313
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top