Ζητείται Crown Class D για δοκιμή

Μηνύματα
885
Reaction score
883
Ενδεικτικά XLS 1000 ή 1500 κλπ.
Εάν κάποιος έχει την ευγενή καλοσύνη να μου τον δανείσει για 10 - 15 μέρες για τη δοκιμή του με ATC SCM 11.
Βλέπω αρκετούς να χρησιμοποιούν τέτοιους τελικούς με Chario και μπαίνω στον πειρασμό...
Μπορεί να δοθεί και μια μικρή αμοιβή κατόπιν συνεννόησης (πχ 30 ευρώ).
Για την αξιοπιστία και τη φερεγγυότητά μου, είμαι βέβαιος ότι θα πειστεί όποιος επικοινωνήσει με pm.
Ευχαριστώ προκαταβολικά
 


Μηνύματα
885
Reaction score
883
Αθήνα - Παγκράτι. Μπορώ να παραλάβω και από κέντρο ή σε κάποιον κεντρικό σταθμό Μετρό ή Ηλεκτρικού. Απ' ότι είδα το βάρος τους είναι κάτω από 5 κιλά.
 

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Προσπάθησε να βρεις από 1500 και πάνω καθώς ο 1000 έχει μικρότερο Signal To Noise Ratio από τους άλλους και τον κάνει πιο ιδανικό για sub. Πάντως οι xls drivecore series καταργήθηκαν και στην θέση τους είναι τώρα οι XLS DriveCore 2 Series Αν δεν ήμουνα επαρχία θα σου 'δινα τον δικό μου
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Αν μπορείς να δεις κάτι παραπάνω

XTi 1002

ή
XLC 2500 που λεν ότι είναι πολύ punchy
 

Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Οι drive core 2 ειναι ακομα καλυτεροι απ'οτι μου εχουν πει.
Μπα το ίδιο ακριβώς είναι. Απλά έχουν προσθέσει ευαισθησία εισόδου κατ' επιλογή τη μισή για να οδηγούνται και από πιο αδύναμες πηγές. Έτσι όμως ψιλοανεβαίνει ο θόρυβος στα ηχεία...
 

Μηνύματα
1.123
Reaction score
725
Μπα το ίδιο ακριβώς είναι. Απλά έχουν προσθέσει ευαισθησία εισόδου κατ' επιλογή τη μισή για να οδηγούνται και από πιο αδύναμες πηγές. Έτσι όμως ψιλοανεβαίνει ο θόρυβος στα ηχεία...
https://www.crutchfield.com/compare_859XLS2500_859XLS2502/Crown-XLS-2500-vs-Crown-XLS-2502.html
Εχουν μια δυο διαφορουλες.
 

Μηνύματα
1.703
Reaction score
982
Καλημερα σας ,
Θα με ενδιεφερε και εμενα μια τετοια δοκιμη Οα ηθελα να δοκιμασω με ενα marantz hd dac1 και crown
Για τα infinity kappa 400 που Δυο ωριτσες μ φτανουν . Μενω κοντα στον spyros και σκεφτηκα μηπως μπορουσε να γινει καποιος συνδιασμος και να προσφερω και εγω το κατι τις προκειμενου να γινει αυτη η δοκιμη και στα δικα μου ηχεια.
 



Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Μπορεί να δοθεί και μια μικρή αμοιβή κατόπιν συνεννόησης (πχ 30 ευρώ).
Αφού , πολύ σωστά , προσφέρεις αμοιβή , γιατί δεν νοικιάζεις έναν από κατάστημα επαγγελματικού ήχου?

Αν δεν βρεις από συμφορουμίτη βέβαια.
 

Μηνύματα
885
Reaction score
883
Αλήθεια έχουμε ιδέα τιμών / ημέρα; Φοβάμαι ότι αν τον νοικιάσω για κανα τριήμερο θα μου κοστίσει όσο η αγορά του μισού ενισχυτή...
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.319
Μηνύματα
2.858.428
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top