Ζητηση vintage τελικου usa η japan

Μηνύματα
1.802
Reaction score
1.528
Ζητειται vintage τελικος για να οδηγησει 2 ντραιβερ κορνας και 2 τουιτερ στο συστημα μου, μαξ 100-150 βατ στο καναλι. Θα βολευε να εχει gain χωρις να ειναι απαραιτητο. Θα τον προτιμουσα κλαση ΑΒ με τα πρωτα βατ σε Α (ο λογος που τον θελω ειναι για να αντικαταστησει τον λαμπατο και τις θερμοκρασιες του). Εχω ακουσει καλα λογια και για τους mosfet. Καλο θα ηταν να μην εχει ανεμιστηρα αν και ενας ampzilla δεν θα με χαλαγε :) . Θα τον ηθελα δεκαετιας 70 ισως κ λιγο απο 80ς. Παρακαλω πολυ μονο με ινμποξ προτασεις γιατι δεν βλεπω το φορουμ συχνα! Ευχαριστω!
 



Μηνύματα
17
Reaction score
28
Ζητειται vintage τελικος για να οδηγησει 2 ντραιβερ κορνας και 2 τουιτερ στο συστημα μου, μαξ 100-150 βατ στο καναλι. Θα βολευε να εχει gain χωρις να ειναι απαραιτητο. Θα τον προτιμουσα κλαση ΑΒ με τα πρωτα βατ σε Α (ο λογος που τον θελω ειναι για να αντικαταστησει τον λαμπατο και τις θερμοκρασιες του). Εχω ακουσει καλα λογια και για τους mosfet. Καλο θα ηταν να μην εχει ανεμιστηρα αν και ενας ampzilla δεν θα με χαλαγε :) . Θα τον ηθελα δεκαετιας 70 ισως κ λιγο απο 80ς. Παρακαλω πολυ μονο με ινμποξ προτασεις γιατι δεν βλεπω το φορουμ συχνα! Ευχαριστω![
[DOUBLEPOST=1535546110][/DOUBLEPOST]Εχεις προσωπικό μήνυμα
 















Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.161
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top