1. Καλώς ήρθατε στο AVsite! Ελάτε στην παρέα μας κάνοντας εγγραφή!
    Απόκρυψη ανακοίνωσης

Ζητηση Xtz A100 D3

Συζήτηση στο φόρουμ 'Μ.Α. - ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ' που ξεκίνησε από το μέλος papavmax, στις 13 Νοεμβρίου 2017 at 12:37.

1. papavmax

Ζητηται ο ενισχυτης του τιτλου θα προτιμηθει ο λευκος με τα μαυρα πλαινα!

PPG likes this.
  2. Zdimis

τον εδωκες ....και τον αποζητας ...πίσω??? :)

3. Michalis moscholios

Πολύ καλός ενισχυτής.
    Ειδικά τα χαμηλά του σκοτώνουν.
    Στα χρήματα του μοναδικός.

4. papavmax

Καλησπερα εγω τον ειχα δωσει τον δευτερο μηνα το μπασο του ηταν ασθενικο και τα μεσαιοψηλα του θολα τουλαχιστον στο δικο μου συστημα δεν ματσαρε!

Η αγγελια ειναι για φιλο εκτος σαιτ τον ακουσε λεει με ενα ζευγος chario syntar και επαθε σοκ ξερω γω τι να πω.

5. Κυριακου Γιαννηs

:errwhat:

papavmax likes this.
  6. Michalis moscholios

Το μπάσο του είναι τόσο όσο πρέπει.
    Ασθενικό δεν τον λες καθόλου.

7. papavmax

b
    Βαλτου διπλα του ενα σετ harman kardon προAP2500 τελικουPA2400 οπως εβαλα εγω και θα δεις τη σημαινει ασθενικο, ειπα πιο πανω ισως να μην ματσαρε με το δικα μου συνοδα ακομα και με τον πατριωτη του CAV-A10 η διαφορα ηταν αισθητη
    δεν λεω ομως οτι ειναι κακο ενισχυτικο!

Και να σε ενημερωσω οτι εγω προσωπικα ειμαι φαν του china audio κατοχος 3 cav a8-a10a12 ενος xindak και του ΧΤΖ που περασε απο τα χερια μου ομως αν αυτο το μηχανακι δεν αρεσε σε μενα δεν σημαινει οτι δεν ειναι καλο ετσι για τα λεφτα του respect απο μενα απλα εμενα δεν μου εκατσε!

Φιλος με τα chario που τον ψαχνει πινει λεει νερο στο ονομα του.
    Εντυπωση παντως μου εκανε τοτε οτι τα 50 βατ που ειχε σε ταξη A στο χιλιαρικο ηταν αρκετα αλλα ενισχυτικα θυμαμαι ηταν στα 20-30 βατ οπως και οτι ζεσταινοταν ακομα και σε μικρες εντασεις υπερβολικα.

8. Κυριακου Γιαννηs

Σε ταξη Α τηγανιζες αυγα.

9. papavmax

To θυμαμαι φιλε γιαννη στην αρχη οταν τον ειχα φερει σπιτι την ψιλοακουσα λεω πρεπει να εχει θεμα το μηχανημα αλλα μετα απο ψαξιμο σto internet ηρεμησα,

Φαση εχει οτι μολις φτασει 55 βαθμους αλλαζει μονος του απο ταξη Α σε ΑΒ οπου κρυωνει σε ενα 10λεπτο.

#9 papavmax, 14 Νοεμβρίου 2017 at 22:14
    Last edited: 14 Νοεμβρίου 2017 at 22:27
  10. sterkon

Ναι, αλλά από πότε τα ΧΤΖ γίνανε κινέζικα;;;
    Αφού Σουηδικά είναι...
    Με αυτή τη λογική, και τα iPhone καρακινεζιές είναι... (που είναι... :roflmao: )

*** Άμα βρείς κανέναν σε καλή τιμή, θέλω κι εγώ έναν! :D

11. papavmax

Nομιζω ειναι σουηδικα με υλοποιηση στην κινα οπως και τα advance γαλλικα αλλα υλοποιηση κινα αν κανω λαθος διορθωστε με.

12. sterkon

Ναι, αλλά το 90% (λέμε τώρα) της παγκόσμιας παραγωγής ηλεκτρονικών, κατασκευάζεται στην Κίνα. Το υπόλοιπο στην Ταιβάν και στη Μαλαισία... Με εξαίρεση τα IPhone, ότι κινέζικο πληρώνεις, παίρνεις... :D
    Κι ύστερα, δε νιώθεις καλύτερα να ξέρεις ότι αγοράζεις μηχάνημα συναρμολογημένο από τα χεράκια μιας από τα εκατομμύρια κινεζούλες :tongue:απόφοιτους των κινεζικών Πολυτεχνείων;
    Προτιμάς τα τίμια ροζιασμένα χέρια μιας ταχύρυθμα εκπαιδευμένης μουστακαλούς φράου, που τα προηγούμενα της ένσημα τα κόλλησε ως καλλιεργήτρια κολοκύθας και μπρόκολου;;; :o
    Auto merged
    Σόρρυ, μου διέφυγε ότι βρίσκομαι σε αγγελία, αλλά εξαιρουμένων κάποιων προιόντων επιπέδου Νάγκρα, Αγιόν κλπ, μπορεί κανείς να πει ότι όλα τ' άλλα κινέζικα είναι... Εκτός απ' τα ηχεία που είναι χοντροδουλειά και φτιάχνουν όλοι! Άλλωστε το ηχείο είναι 90% θέμα σχεδιαστή (και του πόσα τον αφήνουν να ξοδέψει). :drinks:

papavmax and fotis78 like this.
  13. Michalis moscholios

Κινέζικο ξεκινέζικο πολύ καλά παίζει.
    Καλή κατασκευή.
    Kαι τα b&w 805N μια χαρά τα οδηγεί,έχει και αρκετά ρεύματα(βασικό) ο ενισχυτής.

papavmax and sterkon like this.

Μοιραστείτε τη σελίδα