Ζητούνται sennheiser ie800

Μηνύματα
290
Reaction score
140
Καλησπερα, ψαχνω να βρω τα iem του τιτλου, με αποδειξη αγορας ( ανεξαρτητα απο το αν ειναι εντος εγγυησης ) . Σας ευχαριστω, ειμαι απο Αθηνα.
 








Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Καλησπέρα σου, αυτά μήπως σε ενδιαφέρουν ?

και αυτά, είναι παλιά δεν ξέρω αν τα έχει πουλήσει ?

 
Last edited:



Μηνύματα
290
Reaction score
140
Ένα up και πάλι ! Είμαι ανοιχτός και σε άλλες προτάσεις διαφορετικές απο τα ie800...
 



Μηνύματα
535
Reaction score
435
Ένα up και πάλι ! Είμαι ανοιχτός και σε άλλες προτάσεις διαφορετικές απο τα ie800...
Η απαντηση του μελους σημερα που εστειλα για αλλη προταση οπως ξεκαθαρα αναφερει:

"Καλησπέρα σας, ευχαριστώ για την προσφορά αλλά με ενδιαφέρουν τα συγκεκριμένα ie800..."

@Zizik, παρακαλω να μη θεωρηθει ως up, αλλα με καποιο τροπο πρεπει να γνωριζουν και οι υπολοιποι για να μη χασουν το χρονο τους ασκοπα. :)
 

Μηνύματα
290
Reaction score
140
Η απαντηση του μελους σημερα που εστειλα για αλλη προταση οπως ξεκαθαρα αναφερει:

"Καλησπέρα σας, ευχαριστώ για την προσφορά αλλά με ενδιαφέρουν τα συγκεκριμένα ie800..."

@Zizik, παρακαλω να μη θεωρηθει ως up, αλλα με καποιο τροπο πρεπει να γνωριζουν και οι υπολοιποι για να μη χασουν το χρονο τους ασκοπα. :)
Έχεις δίκιο, επειδή πάει καιρός που είχα κάνει ¨up¨ με ζήτηση και άλλων iem δεν το θυμόμουν, ενώ τώρα θέλω αποκλειστικά τα ie800. Συγνώμη που δαπάνησα τα 20 δευτερόλεπτα σου για να μου στείλεις την πρόταση σου, δεν το έκανα επίτηδες προφανώς και δεν βλέπω τον λόγο που απλά δεν απάντησες σε pm και το έκανες θέμα... Τι να πω... Αν επιθυμεί η διαχείριση ας σβήσει το "Ένα up και πάλι ! Είμαι ανοιχτός και σε άλλες προτάσεις διαφορετικές απο τα ie800..." για να μη δαπανήσω και άλλα δευτερόλεπτα από άλλο μέλος... Ευχαριστώ.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.221
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top