ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ CAR

Μηνύματα
12
Reaction score
2
γεια σας!θελω να κανω μια αγορα cd players και θα ηθελα να σας ρωτισω τι να παρω!!φοραω 2 ηχεια 6,5' ιντσες ΜΤΧ mprosta..και 2 ηχεια 8' ιντσα sica πισω..και εναν ενισχυτη 4καναλο και subwofer 12αρι ΑΧΤΟΝ!!εχω skoda fabia 211 με εργαστασιακο cd player το οποιο ειναι λιγο μεγαλο σαν οθονη 2 din prepei na einai!τι μου προτεινετε σε 1din ?4x50 ή 4x100 και παραπάνω?
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
τι μου προτεινετε σε 1din ?4x50 ή 4x100 και παραπάνω?
1 din?
Kαι πως θα καλύψεις το κενό?
Αφού έχεις ενισχυτή , το τελευταίο που σε νοιάζει είναι η ισχύς της πηγής.
To budget που φτάνει?
 

Μηνύματα
12
Reaction score
2
νομιζω υπαρχουν πλαστικα στην αγορα για να καλυψω τα κενα ετσι μου εχουν πει!μεχρι 200 ευρο
 


Μηνύματα
12
Reaction score
2
ειναι αρκετα ισχυρό πιστεύεις για να βγάλει 101 % την απόδοση απο τον ήχο που φοράω?ή να δω για κατι ποιο ισχυρό?
 


Μηνύματα
12
Reaction score
2
Aφού έχεις ενισχυτή βρε jimmy.
ααα δλδ δεν παίζει ρόλο αν εχω ένα cd player 4x50w ή 4x100w εφόσoν έχω ενισχύτη?τότε γτ μου έιπαν τα παιδια που μου βάλανε την μουσική οτι..αν αλάξω και cd player θα παίζει ακόμα καλυτερα
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
ααα δλδ δεν παίζει ρόλο αν εχω ένα cd player 4x50w ή 4x100w εφόσoν έχω ενισχύτη?τότε γτ μου έιπαν τα παιδια που μου βάλανε την μουσική οτι..αν αλάξω και cd player θα παίζει ακόμα καλυτερα
Eίναι θέμα ποιότητας και όχι δύναμης.
 




Μηνύματα
12
Reaction score
2
επειδη δεν θελω οθονη! αν αγοράσω αυτο θα έχω ποιοτικό ήχο και ισχυρό με αυτα που φοράω?
 


Car_Audio_Test

Επαγγελματίας
Editor
Μηνύματα
2.283
Reaction score
853
Υπάρχει και η δυνατότητα για ΟΕΜ οθόνη, αλλά πρέπει να γνωρίζω την χρονολογία του αυτοκινήτου.
 


Μηνύματα
1.839
Reaction score
3.432
2010-2011...για pioneer τι λέτε?
Τίποτα
Για oem συζητάει ο άνθρωπος.
[DOUBLEPOST=1546881971][/DOUBLEPOST]Ισχύει ότι σχεδόν ισχύει σε όλα τα προϊόντα.
Ότι πληρώνεις περνεις.
Ποιότητα ,δύναμη κλπ που αναφέρεις παραπάνω δεν αγοράζονται με 100 ευρώ πηγή.
Δυστυχώς...
Ένα μέτριο αποτέλεσμα χωρίς πολλές απαιτησεις μπορεί και να έχεις ,επιλέγοντας πάντα καλό εγκαταστατη και γνώστη του αντικειμενου .
 
Last edited:


Μηνύματα
12
Reaction score
2
Τίποτα
Για oem συζητάει ο άνθρωπος.
[DOUBLEPOST=1546881971][/DOUBLEPOST]Ισχύει ότι σχεδόν ισχύει σε όλα τα προϊόντα.
Ότι πληρώνεις περνεις.
Ποιότητα ,δύναμη κλπ που αναφέρεις παραπάνω δεν αγοράζονται με 100 ευρώ πηγή.
Δυστυχώς...
Ένα μέτριο αποτέλεσμα χωρίς πολλές απαιτησεις μπορεί και να έχεις ,επιλέγοντας πάντα καλό εγκαταστατη και γνώστη του αντικειμενου πάντα.
ε ναι σιγουρα απλα ρωταω με αυτα που φοραω τι cd player μπορω να βαλω που να βγαζει ποιοτητα μεχρι 200 αντε και 350 ευρο..με το εργοστασιακο cd player ειμαι και θελω να το αλλαξω!
 

Μηνύματα
1.839
Reaction score
3.432
ε ναι σιγουρα απλα ρωταω με αυτα που φοραω τι cd player μπορω να βαλω που να βγαζει ποιοτητα μεχρι 200 αντε και 350 ευρο..με το εργοστασιακο cd player ειμαι και θελω να το αλλαξω!
Αθήνα είσαι??
 

Μηνύματα
12
Reaction score
2
Σε ποιά περιοχή είσαι, να σου προτείνουμε έναν καλό εγκαταστάτη?
σε εγγαταστατη μπορω να παω nick απλα σας ρωταω προτου παω εκει να μου πειτε τις γνωμες σας αν ξερετε :)
[DOUBLEPOST=1546882538][/DOUBLEPOST]
Αθήνα είσαι??
θεσσαλονικη
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.578
Μηνύματα
2.864.820
Members
37.932
Νεότερο μέλος
JimmyP
Top