Ηχομόνωση κατοικίας.




gid

Μηνύματα
7.393
Reaction score
8.627
Η καλύτερη ηχομόνωση είναι να μην έχεις γείτονες!!:D:D
Γιατί, στην τελική, πώς θα κυκλοφορήσεις εκεί έξω, αν δεν μπορείς να καυχηθείς. μέσα από τον καπνό του cohiba σου, πως στο σπίτι ακούς σε "reference levels" :D
 


P

PMC

Guest
Jiovani75 Αν δεν κάνω λάθος ζεις σε διαμέρισμα?
Έχεις ανάλογα προβλήματα με τούς γείτονες?

Όχι ...κάθε άλλο !
Κάθε φορά που με βλέπουν με ρωτάνε ποιο είναι το τραγούδι που άκουσαν χθες...και πηγαινε κάπως έτσι....
Η μου λένε μπράβο ...ωραία μουσικουλα έβαλες χθες πάλι....
Η ( αλήθεια είναι ) όταν συναντάω δυο συγκεκριμένους στο ασανσέρ και μου λένε καλησπέρα ...τους λέω συγνώμη που είχα βάλει δυνατά μουσική πριν λίγο , με κοιτάνε με απορία και με ρωτάνε ....είχες βάλει μουσικουλα??? ( είναι κουφοί ).

Είμαι τυχερος . Με αγαπάνε όλοι ( δέκα διαμερίσματα ).
 






daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.841
Reaction score
77.419
Όχι ...κάθε άλλο !
Κάθε φορά που με βλέπουν με ρωτάνε ποιο είναι το τραγούδι που άκουσαν χθες...και πηγαινε κάπως έτσι....
Η μου λένε μπράβο ...ωραία μουσικουλα έβαλες χθες πάλι....
Η ( αλήθεια είναι ) όταν συναντάω δυο συγκεκριμένους στο ασανσέρ και μου λένε καλησπέρα ...τους λέω συγνώμη που είχα βάλει δυνατά μουσική πριν λίγο , με κοιτάνε με απορία και με ρωτάνε ....είχες βάλει μουσικουλα??? ( είναι κουφοί ).

Είμαι τυχερος . Με αγαπάνε όλοι ( δέκα διαμερίσματα ).
δηλ μέσο όρο πόσες συγνώμες λες καθημερινά ρε φιλαράκ?:roflmao:
 

P

PMC

Guest
Ο τύπος έχει κάνει εξαιρετική δουλειά και ελπίζω να βρήκατε την προσπάθεια του ενδιαφέρουσα.

Έχουμε κάποιο αντίστοιχο παράδειγμα από κάποιο μέλος του φόρουμ ?


Αλήθεια τι Ηχεια είναι αυτά ?

54600EAD-FEE6-4188-A21E-F3781461287E.png
 

Μηνύματα
1.380
Reaction score
1.655
Ο τύπος έχει κάνει εξαιρετική δουλειά και ελπίζω να βρήκατε την προσπάθεια του ενδιαφέρουσα.

Έχουμε κάποιο αντίστοιχο παράδειγμα από κάποιο μέλος του φόρουμ ?


Αλήθεια τι Ηχεια είναι αυτά ?

View attachment 132663
Προς Dunlavy φαινονται.
 


Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
Dunlavy SC-IV/a in the front, SC-IV in the back, and HRCC for front center and an SC-I for rear center. And also a pair of TSW-VI (passive subs with 4 15" drivers in each).

Αυθεντικά.

Ο μακαρίτης ο John Dunlavy ήταν ένας εξαιρετικός μηχανικός και ένας πολύ τίμιος άνθρωπος.
Και, φυσικά, κορόιδευε ανελέητα τους καλωδιάδες και όλη την παπαρολογία του χάλι-εντ.
 
Last edited:


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.474
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top