Η Apple ξεκίνησε να πουλά αυτό το καλώδιο έναντι €149

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
:lolsign:πάμε γερά

 

Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Άμα έχεις άλλο με τα ίδια ακριβώς specs σε καλύτερη τιμή για ρίχτο να σε δούμε. Ίδια specs ε, όχι εκεί κοντά στο περίπου.
Ψψψψτ μη μου πεις αυτό εδώ https://www.belkin.com/us/p/P-F2CD085/ δεν ειν το ίδιο :p
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
παίζει κλασσική αυτό?
τον :laugh:
παίζει... παίζει...
Άμα έχεις άλλο με τα ίδια ακριβώς specs σε καλύτερη τιμή για ρίχτο να σε δούμε. Ίδια specs ε, όχι εκεί κοντά στο περίπου.
Ψψψψτ μη μου πεις αυτό εδώ https://www.belkin.com/us/p/P-F2CD085/ δεν ειν το ίδιο :p
τα οποία σπεκς είναι must για την καθημερινότητα μας....:lolsign:
 

Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Για την καθημερινότητα του γραφίστα που χρησιμοποιεί Apple display που έχει το συγκεκριμένο καλώδιο και θέλει και δεύτερο είναι must. Για εμάς που παιδευόμαστε με τα δικά μας καλώδια είναι άλλα πράγματα must
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
Για την καθημερινότητα του γραφίστα που χρησιμοποιεί Apple display που έχει το συγκεκριμένο καλώδιο και θέλει και δεύτερο είναι must. Για εμάς που παιδευόμαστε με τα δικά μας καλώδια είναι άλλα πράγματα must
O δικός μου γραφίστας πάντως που είναι macάκιας ως το κόκαλο(στο γραφείο του μάλιστα έχει μουσείο με mac...από μακιντος του 80 έως σήμερα)....το πρώτο πράμα που μου είπε είναι

- Δες...δες οι μαλκες τι βγάζουν και αναρωτιούνται γιατί τους κράζουν μετά :laugh:
 

Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Καλά προφανώς υπάρχει κράξιμο δε το συζητάμε. Αλλά εάν έχεις σκάσει ταλιρακι για οθόνη χιλιαρικακι για βάση, το ποσο του καλωδίου είναι τσάμπα
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
Καλά προφανώς υπάρχει κράξιμο δε το συζητάμε. Αλλά εάν έχεις σκάσει ταλιρακι για οθόνη χιλιαρικακι για βάση, το ποσο του καλωδίου είναι τσάμπα
κοροιδία....
ας σκάσουν λεφτά να αναπτύξουν κάποια ασύρματη ζεύξη...όχι άλλο καλώδια
οίκτο!
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Από κάπου πρέπει να βγάλει λεφτά 💸 😋.

Κάτσε να δεις τώρα τα νέα MacBook με ARM τη τιμές θα έχουν. 😜
Φήμες λένε ότι ξεκινάνε από.........


$799.

:party:

Το μόνο σίγουρο είναι ότι και καφετιέρα να βγάλει η Apple στα $1000 θα ξεπουλήσει.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.299
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top