Η harman-Kardon δεν έχει ακόμη hdmi 1.3?

cbk

Μηνύματα
1.013
Reaction score
5
Johnny20 έγραψε:

Επειδή έχουμε μπεί πια στην εποχή του high definition και στην εικόνα αλλά και στον ήχο ξεκινάω αυτό το thread το οποίο θα περιλαμβάνει όλους τους ραδιοενισχυτές A/V με hdmi 1.3.......δηλαδή όσους έχουν την δυνατότητα να αποκωδικοποιήσουν τα νέα sound formats.......τα οποία είναι τα Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS HD High Resolution Audio, DTS HD Master Audio.......και όταν λέω όλους εννοώ ότι η λίστα θα ανανεώνεται μέχρι πια οι ενισχυτές με αυτά τα χαρακτηριστικά να φτάσουν σε τόσο χαμηλό επίπεδο τιμής ώστε να γίνουν μαζικό καταναλωτικό προιόν.....

Ο Johnny20 που έφτιαξε την σχετική κατάσταση δεν έχει κανέναν Harman-Kardon.

Ερώτηση : Γιατί η εταιρεία αυτή δεν έχει ασχοληθεί ακόμη; (ή δεν το έχω αντιληφθεί;)

Ο λόγος που ρωτάω είναι γιατί ενδιαφέρομαι για πολυκάναλο της Η/Κ (σε συνδυασμό με δικάναλο τελικό όπως έχω γράψει αλλού) και κατάλαβα οτι αν πρόκειται κανείς να αγοράσει πολυκάναλο ενισχυτή, καλό είναι να έχει HDMI 1.3.

Αν έχω καταλάβει λάθος, παρακαλώ διορθώστε με...
 


cbk

Μηνύματα
1.013
Reaction score
5
Ευχαριστώ πολύ!

Μόλις είδα οτι στη δεύτερη σελίδα ο Johnny20 έχει και τους Harman-Kardon...:120:
 

Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: Η harman-Kardon δεν έχει ακόμη hdmi 1.3?

Ευχαριστώ πολύ!

Μόλις είδα οτι στη δεύτερη σελίδα ο Johnny20 έχει και τους Harman-Kardon...:120:
No problem mate......:605:
 


Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.688
Μηνύματα
2.869.977
Members
37.945
Νεότερο μέλος
belg1960
Top