Θα τον λατρέψετε...

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.051
Reaction score
20.462
Μου τον πρότεινε ο αλγόριθμος του YT, και μισομπήκα απ' την πόρτα να δω λιγάκι. Τί ντάμπλ θρέντεντ κουάντ-κορ κοραϊφάιβ (αν κρίνω απ' το κουτί, ένα Ντελλ Όπτιπλεξ με i5 2ης γενιάς έχει ο άνθρωπος), τί ουάν χάντρεντ φίφτυ γκιγκσ ήβο-προ σαμσούγκ εσεσντής (μη γελάτε, πρέπει να είναι ειδική παραγγελία...), τί ρουν και τζέι ρίβερ και ξερωγώ, τί κέιμπλς αρ κομπόνεντς εντ δε βίρσουζ οβ βίνυλ ρέκορντς. Και μαρτινάκι μπιάνκο ον κάμερα... Δε θα σχολιάσω την κοιλιά του και την ανάσα του, γιατί την τελευταία φορά που πρόσεξα κάτι τέτοιο σε κάποιον καθηγητή του MIT, μετά από κάτι μήνες πέθανε ο άνθρωπος. Βέβαια, ήταν και 20 χρόνια μεγαλύτερος, αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Κούφια η ώρα μπρρρρρρρ...

Το κανάλι του είναι φρέσκο απ' ό,τι βλέπω. Μόνο θυμίστε μου κάτι. Αυτά τα τριπλά, στριφτά παλιόξυλα που έχει στις γωνίες πίσω απ' τα ηχεία, πού τα έχω ξαναδεί και τί υποτίθεται ότι κάνουν;

weaver.png


 





Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628
Ομορφος χωρος που σε προκαλει για πολυωρες απολαυστικες ακροασεις και ποιοτικα μηχανηματα.

Ειμαι σιγουρος οτι το 95% των ενεργων μελων εδω δυσκολα φτανει τον ηχο του κυριου. ;)
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
Αυτά τα τριπλά, στριφτά παλιόξυλα που έχει στις γωνίες πίσω απ' τα ηχεία, πού τα έχω ξαναδεί και τί υποτίθεται ότι κάνουν;
- είναι καθαρά ψυχοδραστική η χρήση τους ( φτάνει να μην είναι φτηνά , και να μην συνοδεύονται από μετρήσεις ) , και εάν ποτέ γιατρευτεί κανείς ( ΠΟΤΕ ! ) , τα κάνει κηροπήγια
 


Μηνύματα
591
Reaction score
557
Μου τον πρότεινε ο αλγόριθμος του YT, και μισομπήκα απ' την πόρτα να δω λιγάκι. Τί ντάμπλ θρέντεντ κουάντ-κορ κοραϊφάιβ (αν κρίνω απ' το κουτί, ένα Ντελλ Όπτιπλεξ με i5 2ης γενιάς έχει ο άνθρωπος), τί ουάν χάντρεντ φίφτυ γκιγκσ ήβο-προ σαμσούγκ εσεσντής (μη γελάτε, πρέπει να είναι ειδική παραγγελία...), τί ρουν και τζέι ρίβερ και ξερωγώ, τί κέιμπλς αρ κομπόνεντς εντ δε βίρσουζ οβ βίνυλ ρέκορντς. Και μαρτινάκι μπιάνκο ον κάμερα... Δε θα σχολιάσω την κοιλιά του και την ανάσα του, γιατί την τελευταία φορά που πρόσεξα κάτι τέτοιο σε κάποιον καθηγητή του MIT, μετά από κάτι μήνες πέθανε ο άνθρωπος. Βέβαια, ήταν και 20 χρόνια μεγαλύτερος, αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Κούφια η ώρα μπρρρρρρρ...

Το κανάλι του είναι φρέσκο απ' ό,τι βλέπω. Μόνο θυμίστε μου κάτι. Αυτά τα τριπλά, στριφτά παλιόξυλα που έχει στις γωνίες πίσω απ' τα ηχεία, πού τα έχω ξαναδεί και τί υποτίθεται ότι κάνουν;

View attachment 175892

Ωραία πράγματα
 




gid

Μηνύματα
7.318
Reaction score
8.541
Όσοι αμφσβητούν τη σχέση μεταξύ βινυλίου και "πουλ-μουρ", ας δούν τι κάνει το άτομο στα 10" του βίντεο.

 





Staff online

  • spylab
    Shalom
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.201
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top