Θα το αγοραζατε?

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728


Και ομως ειναι DVD player.Κυκλοφορει εντος ολιγου απο την Sharp και ακουει στο ονομα QT-5VH.

Διαθετει ραδιο, equalizer και παιζει CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD, DVD-Video, DVD-R, DVD-RW, VCD, S-VCD, JPEG-CD, Photo-CD (Kodak Picture CD + Fujifilm CD)

Ολα αυτα με 199€

Θα το αγοραζατε?

Εμενα παντως λιγο προς...Bronx μου φερνει :D
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Εγώ αποκλείεται!

Αυτό που μου κάνει εντύπωση, είναι η μανία των βιομηχανιών να δημιουργήσουν (και στο καπάκι να καλύψουν) ΄"ανάγκες" εκεί που μέχρι πριν από λίγο δεν υπήρχαν!

Σκεφθείτε πόσα πράγματα έχουμε κατά καιρούς αγοράσει, τα χρησιμοποιήσαμε για δύο τρεις φορές και μετά πήγαν στο ντουλάπι, την αποθήκη ή το υπόγειο! :(
Γιατί?
Γιατί τα είδαμε σε κάποιο ράφι, και η στιγμιαία σκέψη ότι κάπου θα χρειαστεί μετέτρεψε την επιθυμία σε ανάγκη και το ψωνήσαμε! :?

Δεν έχει και άδικο η γνωστή διαφήμιση πιστωτικής κάρτας που λέει: "οι επιθυμίες μας, έγιναν ανάγκες"!!! :wink:
 







Μηνύματα
3.194
Reaction score
776
Βγαζει στερεοφωνικο ηχο της ταινιας,ειναι απολυτα φορητο και υποθετω και ευχρηστο.Γιατι οχι λοιπον?Καλυτερα αισθανονται αυτοι που αγορασαν το piqot της sony με 200ε οταν βγηκε?Παλι καλα το piqot εγω το πηρα με 120ε.
Μια χαρα δειχνει ...
 



Μηνύματα
6.785
Reaction score
152
ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ LIDL ΦΟΡΗΤΟ DVD ΜΕ ΟΘΟΝΗ TFT 6.5" TV ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΟΝΤΡΟΛ 299Ε!!!
ΕΧΕΙ ΕΞΟΔΟΥΣ ΓΙΑ ΗΧΕΙΑ.ΣΥΝΔΕΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΤV. 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ.ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ
ΠΡΟΙΟΝ.ΠΑΙΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ CD.
ΑΝ ΑΓΟΡΑΖΑ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ??? ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΧΙ!!!
 

Μηνύματα
6.785
Reaction score
152
ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ LIDL ΦΟΡΗΤΟ DVD ΜΕ ΟΘΟΝΗ TFT 6.5" TV ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΟΝΤΡΟΛ 299Ε!!!
ΕΧΕΙ ΕΞΟΔΟΥΣ ΓΙΑ ΗΧΕΙΑ.ΣΥΝΔΕΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΤV. 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ.ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ
ΠΡΟΙΟΝ.ΠΑΙΖΕΙ ΟΛΑ ΤΑ CD.
ΑΝ ΑΓΟΡΑΖΑ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ??? ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΧΙ!!!
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.694
Μηνύματα
2.870.126
Members
37.945
Νεότερο μέλος
daemon76
Top